Чутки про хворобу Паркінсона у Байдена: що кажуть його лікар та Білий дім

Президент США Джо Байден / Фото: Associated Press

ЗМІ звернули увагу на те, що експерт із хвороби Паркінсона вісім разів відвідував Білий дім за останні вісім місяців.

В американських ЗМІ ширяться припущення щодо стану неврологічного здоров’я президента США Джо Байдена. Подейкують, що в нього хвороба Паркінсона. Ці чутки прокоментували лікар Байдена та адміністрація президента.

Про це повідомляє Newsweek.

У зв’язку з припущеннями медіа про стан здоров’я Байдена його лікар Кевін О’Коннор прояснив обставини візитів невролога до Білого дому.

Повідомляється, що як показують журнали відвідувачів, експерт із хвороби Паркінсона доктор Кевін Кеннард вісім разів відвідував Білий дім за останні вісім місяців. Він щонайменше один раз зустрічався з лікарем Байдена.

Питання про характер візитів Кеннарда були центральною темою на пресконференції в Білому домі 8 липня, коли журналісти вимагали від речниці Карін Жан-П'єр додаткових подробиць.

В оприлюдненій ввечері 8 липня записці О'Коннор сказав, що Кеннард є консультантом-неврологом у Білому домі від 2012 року та приймає велику кількість пацієнтів у комплексі адміністрації, а не лише президента.

Єдина взаємодія Кеннарда з Байденом полягала в проведенні «детальних неврологічних обстежень» під час трьох щорічних медоглядів президента. Під час цих обстежень не було виявлено жодних серйозних проблем, запевнив О’Коннор.

Читайте провідні новини дня:

  • «Вітання НАТО від Путіна»: ракетами по «Охматдиту» — чи зрозуміє Захід, що з Росією неможливо домовитися
  • Не встигла вийти заміж та стала найріднішою для хворих дітей: росіяни вбили ракетою 30-річну лікарку-сироту Світлану Лук'янчук
  • «Готовий вбивати ракетами дітей та жінок в неймовірних кількостях»: експерт розкрив задум оскаженілого Путіна

«Я хочу поділитися з вами передісторією того, чому доктор Кевін Кеннард відвідав Білий дім. Доктор Кеннард був консультантом з неврології в медичному відділенні Білого дому від 2012 року. Його обрали через його широкий досвід і знання в галузі неврології. Доктора Кеннарда було обрано для виконання цього обов’язку не тому, що він фахівець з рухових розладів, а тому, що він є висококваліфікованим і високоповажаним неврологом тут, у Walter Reed (медичний центр – ред.), і у військовій системі охорони здоров’я, з дуже широким досвідом, що робить його гнучким для оглядів різноманітних пацієнтів і проблем», – пояснив лікар Байдена.

О’Коннор також дав зрозуміти, що президент США «не відвідував невролога, окрім свого щорічного огляду». Це свідчить про те, що Байден навряд чи страждає від серйозного неврологічного захворювання.

Водночас Карін Жан-П'єр заявила, що у Байдена немає і не було хвороби Паркінсона.

«Чи проходив президент лікування від хвороби Паркінсона? Ні. Чи проходить він зараз лікування від хвороби Паркінсона? Ні. Чи приймає він якісь ліки від хвороби Паркінсона? Ні», – сказала речниця Білого дому, відповідаючи на запитання журналіста

Вона зазначила, що Байден тричі відвідував невролога в межах щорічних медоглядів.

До слова, за інформацією видання Axios, у США з щодня зростає кількість представників Демократичної партії, які виступають за те, аби Байден зняв свою кандидатуру з виборів президента.

Читайте також:

  • «Я знаю, що вже не молодий»: Байден визнав поганий виступ на дебатах із Трампом – Reuters
  • Байден розуміє, що може зійти з перегонів: стаття The Times викликала бурхливу реакцію в Білому домі
  • «Я в цій гонитві до кінця»: Байден переконує демократів, що придатний для переобрання

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *