USD28.2033

Депутати з Вінниччини змагалися на VI Всеукраїнській спартакіаді

Минулого тижня у місті Чорноморську Одеської області відбулися фінальні змагання VI Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад. У змаганнях взяли участь 17 збірних команд областей нашої держави.

Команда Вінницької області була сформована з депутатів різних рівнів рад Вінниччини. Найбільше у нашій команді було представників з м. Вінниці,     м.Могилів-Подільський, Вінницького, Козятинського, Томашпільський, Тульчинський та Липовецького районів.

На урочистому відкритті змагань, команди  вітали члени оргкомітету: перший заступник голови комітету з питань сім’ї, молоді та спорту Верховної ради України, народний депутат України Микола Величкович, керівники Одеської області та міста Чорноморськ.

Протягом п’яти днів проходили змагання з різних видів спорту, таких як: міні футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Депутати Вінницької області гідно представили Подільський край.

У змаганнях з футзалу брало участь 16 команд, які були розподілені на 4 підгрупи. Після жеребкування наша команда потрапила в четверту підгрупу, в якій змагалися команди з Вінницької, Тернопільської, Одеської та Рівненської областей.

Збірна з футзалу зайняла почесне 5 місце. Вони змагалися у турнірі в такому складі: Михайло Демченко (капітан команди), Борис Саюк, Володимир Болебрух, Павло Луцюк, Віталій Сабатовський, Юрій Максименко, Дмитро Пилявець та Ігор Ревацький. Виграли 4 гри в Тернопільської, Одеської, Полтавської та Дніпровської областей, набравши 120 очок.

«Золото» змагань здобув шахіст – Андрій Горобець з м. Могилів-Подільський, посівши почесне перше місце. Він виграв 12 партій та 3 партії – нічиї. В результаті чого здобув 79 очок для Вінницької області.

Зокрема, в командному рейтингу з  волейболу депутати посіли 8 місце, з настільного тенісу депутат Вінницької районної ради Світлана Федорцова зайняла 11 місце, з шашок вибороли 9 місце – серед чоловіків Павло Барчишен та серед жінок Тетяна Кішик.

За результатами змагань у всіх видах спорту збірна команда депутатів Вінницької області зайняла 9 загальнокомандне місце. Однак, на думку учасників, головним підсумком цих змагань стали не місця у турнірній таблиці, а те, що залишилося за межами спортивних майданчиків –  можливість поспілкуватися з колегами різних регіонів України, дружня атмосфера єдності, взаєморозуміння і переживання за долю нашої держави у цей непростий час.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)