USD28.2033

“Динамо” вийшло у плей-оф Ліги чемпіонів

"Динамо" вийшло у плей-оф Ліги чемпіонів

У третьому кваліфікаційному раунді турніру кияни з рахунком 2:0 перемогли віце-чемпіонів Нідерландів – “АЗ” (Алкмар)

Поєдинок пройшов сьогодні, 15 вересня, на НСК “Олімпійський” у Києві, повідомляє УП.

Перший тайм пройшов без особливих моментів біля обох воріт. У перші 45 хвилин гості навіть зуміли забити гол, але лише після того, як м`яч залишив межі поля, тож суддя взяття воріт скасував.

Другий тайм був конструктивнішим для обох команд в атаці. На 48 хвилині після удару Келвіна Стенґза м`яч пролетів поруч зі штангою динамівських воріт. А за дві хвилини кияни відкрили рахунок у грі. Після пасу Віталія Буяльського Жерсон Родріґес пробив під поперечку воріт – 1:0.

На 60-й хвилині Владислав Супряга міг зробити рахунок 2:0, але не зумів переграти воротаря “АЗ” з кількох метрів. У завершальні хвилини матчу “Динамо” не закрилося на своїй половині й зуміло збільшити рахунок. Після пасу із флангу від Томаша Кендзьори помилився на виході воротар нідерландців, і Микола Шапаренко забив гол ударом головою у порожні ворота – 2:0.

На 88-й хвилині удача була вже на боці киян, коли гравці “АЗ” двічі влучали в поперечку динамівських воріт. За весь матч у команди Луческу було чотири удари у площину воріт, натумість у їхнього суперника – лише один.

У плей-оф Ліги чемпіонів “Динамо” зустрінеться із переможцем матчу “Гент” (Бельгія) – “Рапід” (Австрія).

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)