USD28.2033

Дорогі слов’яни на службі затятого пострадянського імперіалізму

Дорогі слов'яни на службі затятого пострадянського імперіалізму

Як уже було не раз в історії, із Москви знову лунають красиві слова про слов’ян і про необхідність їхнього об’єднання чи навіть координування дій у політиці та економіці. Проте які ж насправді цілі ставлять “експерти” – організатори нової “Спільноти незалежних слов’янських держав”? 

Якщо відповідати коротко, то можна охарактеризувати це так: відродження чогось на кшталт Радянського Союзу знову під безкомпромісним управлінням із Кремля. Російські організатори, звичайно ж, поки що приховують справжні наміри, бо ідея Радянського Союзу не є надто популярною, а самій Російській Федерації, окрім як агресії, теж особливо нічим хвалитися. Наприклад, останні демографічні статистичні дані показують, що коли населення США починаючи з 1990 року зросло з 250 млн до 326 млн осіб, то населення Росії, навпаки, зменшилося з 150 млн до 145 млн. І всі ми знаємо, що в суспільства без дітей немає майбутнього. 

Однак не завадить замислитися над самою ідеєю слов’янства. Здається, що самі автори й прихильники панславізму “застрягли” ще десь у минулому столітті чи й значно раніше. У наш час глобалізації, освоєння космосу й нової хвилі модернізації економічного розвитку ідеали, що ґрунтуються на уявній всеслов’янській ідеї, здаються вже давним-давно мертвими. І невже взагалі правильно ділити чи, навпаки, об’єднувати людей лише на основі результатів аналізу ДНК? Чи здатні ми повністю уявити наслідки таких абсурдних кроків? В історії вдосталь повчальних практик із періоду німецького нацизму, коли розвинулася ідеологія про вищу расу – надлюдей, аби потім можна було визначити раси підлюдей: євреїв, слов’ян, циган, призначених для знищення. Таким був національний соціалізм чи нацизм. 

Читайте также:

Порошенко перешел в наступление, выборы под угрозой: подробности масштабного саботажа

Читайте также:

НАПК: Глава Госрезерва не задекларировал обязательства на миллион

Як би ми могли назвати ідеологію, що нав’язує нам думку про створення “Спільноти незалежних слов’янських держав”? Ідеться про затятий пострадянський імперіалізм, який намагається знайти теоретичне підґрунтя для нової експансії. І доки сам російський народ не звільниться від великодержавницьких комплексів, доти в його лідерів буде достатньо простору для втілення імперіалістських амбіцій.

Однак стабільності й процвітання це не принесе нікому, тим паче самій Росії. Погляньмо на саму назву. Слово “спільнота” ми здебільшого розуміємо як добровільний союз. Проте чи реально об’єднати народи на основі “слов’янства”? Сумніваюся. Наступна частина назви – “незалежних”: від кого, від чого й чому? У сучасному світі держави й так незалежні одна від одної, і ми мали б користуватися цим як великою перевагою, проте в жодному разі не ізолюватися від іншого. Слово “слов’янських” взагалі загадка. Якими критеріями це визначається? Ми перевірятимемо населення на основі аналізу ДНК? Тьху! Це вже був би нацизм!

У Кремлі, як бачимо з наведеного тексту, уже не знають, як би це краще виділитися у світовому масштабі. Хоча насправді просто: навчитися поводитися чесно й без агресії. Проте головною передумовою для цього є успішність власної економіки й високий рівень життя населення. І слов’янство в цьому аж ніяк не допоможе.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии (1)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политик – это человек, который пожертвует вашей жизнью за свою родину."

Украинцы в Нью-Йорке пикетируют консульство Италии из-за приговора Маркиву

У Вінниці ремонтують головну вулицю мікрорайону Корея

ЦИК решила, что делать с бюллетенями из-за выбывших кандидатов

Назвали дату выхода в прокат военной драмы “Черкассы”

NASA показало в ролике более 4000 открытых человечеством экзопланет

Заседание суда по Вышинскому перенесли

Кто обещал отказаться от кортежей?! – эксперт о ДТП с участием авто сопровождения Зеленского

Труба заявил о захвате здания ГБР протестующими

На Одесском кинофесте покажут фильмы, адаптированные для людей с нарушением слуха и зрения

“Не велик, а “Гелик”: VIP-кортеж Зеленского устроил коллапс в Киеве, украинцы возмущены. ВИДЕО

Вакарчук предлагает дать Медведчуку и Бойко по 15 лет тюрьмы

Якщо Зеленський хоче бути президентом, потрібно, щоб його країна мала обличчя – письменник

У “Слуг народа” остается только три варианта для спасения экономики Украины

Экспертизы бронежилетов еще не было – Труба

У другій половині тижня потепліє до +30 – синоптик

Генпродюсера NewsOne допросили в СБУ

Касьянов: Зеленскому можно даже на Мальдивах отдыхать. Главное – не врать

Омбудсмены Украины и России встретились в Киеве. Тема – заложники

Почти все автостанции Киева и области довели до состояния убожества и разрухи

Омбудсмен РФ: В списке россиян, находящихся под следствием в Украине, произошли изменения