USD28.2033

Дві вагомі причини, чому не варто ховати мертвий Мінськ

Дві вагомі причини, чому не варто ховати мертвий Мінськ

Мінськ-2 – мертвий. Причому мертвим він уже народився. І нинішні потуги реанімувати цей труп от уже кілька років доводять, що реанімувати те, що ніколи не було живим, неможливо. Але учасники, як божевільні родичі, роблять вид, що дитина жива, і продовжують поводитись як дбайливі батьки, дідусі / бабусі, куми… Адже в них уже все розписано, куплені подарунки, обрані хрещені… Якщо факт смерті визнають – усе розпадеться, а цього допустити не можна.

Мінськ-2 – живий. Живий як мертвий комуністичний вождь, труп якого досі можна спостерігати в мавзолеї не Красній площі. Ніби й мертвий, а не прибирають. Не прибирають, бо всі санкції за ОРДЛО зав’язані на виконанні мінських угод. І всі учасники цього фарсу змушені відвідувати цей “мавзолей” у Мінську, щоб віддати дань мертвим угодам, які ніхто не виконує, але які є запорукою хоч якогось гібридного миру в Україні.

Силовий варіант – не варіант: що б там не говорили військові “експерти й аналітики” (до речі, де вони взялись у країні, яка раніше ніколи не воювала?), Росія дуже сильний супротивник, тим паче той, хто йде в наступ, зазнає більших втрат, ніж той, хто обороняється. А сподіватися на те, що в разі реалізації силового сценарію Путін не введе війська, не варто.

Читайте также:

НАПК внесло предписание Сытнику за непредоставление информации

Сподіватись, що його зупинять санкції – безглуздо. Безглуздо в короткостроковій перспективі, не тому, що сильна економіка, а тому, що росіянин останню сорочку із себе зніме заради “величі” держави. І нам доведеться цього чекати. Санкції діють, але доволі повільно. Це досить вагома причина, щоб удавати дбайливих батьків мертвої дитини.

Ще однією вагомою причиною є визволення наших захисників із полону. Чомусь українці переконані, що терористам вигідний обмін полоненими. Та їм глибоко начхати на своїх людей, вони пачками їх кладуть у боях із нашими вояками. Обмін проводиться виключно як жест доброї волі зі сторони Москви та задля збільшення ненависті між Україною й ОРДЛО. Іноді як піар деяких осіб. Саме тому розраховувати, що “блокада” допоможе, теж не варто. Але ми повинні використовувати будь-яку можливість, щоб забезпечити повернення хлопців із полону, тому продовжуємо бути заручниками терористів і Кремля.

Читайте также:

Порошенко назначил нового главу Хмельницкой ОГА

Всього дві причини – санкції та полонені.

Припинення вогню немає. Припинити вогонь просто – достатньо дати команду “не стріляти!” І вогонь припиниться. Скільки переговорів для цього треба провести? Якщо сторони хочуть припинити вогонь, вони припинять. Терористам припинення вогню потрібне тільки для підвезення набоїв. Якщо Росія не встигла вчасно поставити нову партію – вони йдуть на припинення, підвозять техніку і боєприпаси та починають знов.

І наостанок. Нещодавно Олександо Чорний припустив, що повернути ОРДЛО можна завдяки гарантіям безпеки, роботи й економічному розвитку. Це красива казочка для немовлят. Абхазія і Південна Осетія вже повернулись у Грузію, а Придністров’я в Молдову? Ні. А знаєте чому? Бо Росія їх не відпускає. Й ОРДЛО не повернеться доти, доки вона їх не відпустить. Якою б не була поганою й антиукраїнською наша влада, але слід пам’ятати, що війну розв’язав і підтримує Путін, і тільки коли він відмовиться від неї, до нас прийде мир.

Раджу запастися терпінням.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."

Порошенка позбавили звання почесного громадянина Верони

В Европе наказали Порошенко: отобрали самое ценное

Гнапа обвинили в работе на Левочкина после митинга в Полтаве

После выступления Вилкула в Европарламенте ГПУ решило снять с него неприкосновенность, – политолог

Банкеты, свадьбы и блюда для мажоров: что за собой скрывает депутатская столовка

Шахов: в Украине экологическая катастрофа, этот Кабмин скоро будет продавать воздух

Иск к ВВС подан в Высокий суд Лондона. Что дальше?

Юлія Тимошенко презентувала розроблену під її егідою програму економічних перетворень України

Джангиров прокомментировал мирный План Новинского

Украинцам вернут паспорта в виде книжечек

Что означает для Украины ЕС и НАТО

Коли ми з вами починаємо радіти з того, що обсирають нашого президента, то ми виглядаємо підлітками, в яких нема пам’яті

Между русской гречкой и отечественной взяткой, или Как чиновники потрошат Украину

Топ-8 новин за 21 вересня: світові події п’ятниці

НАТО разместит своих военных на территории Украины: РФ окажется в полной изоляции

Россия становится рабом собственного вранья

Вадим Новинский о «партии войны» 

Як Україні повернути гроші за втрачені активи в Криму

Сговор против Украины: в ЕС затеяли опасную игру на стороне Кремля

Покупка российского оружия становится рискованным занятием – блогер