USD28.2033

Експерт: Уся надія – на російський шовінізм. І це єдине, що нас може врятувати від поразки та ганьби

Експерт: Уся надія – на російський шовінізм. І це єдине, що нас може врятувати від поразки та ганьби

Росіяни, прогнозуючи дії/реакцію українців, уявляють себе на нашому місці («адін народ») і завжди, коли це стосується українців як суспільства, а не як урядової чи силової структури, помиляються. Звідси й ціла низка лунких зовнішньополітичних поразок – від спроби затягнути в якийсь «союз» і до Тузли й двох Майданів, де ключовою інтелектуальною тезою кремлівських радників було «дати в морду».

Українці та інші «неросіяни», уявляючи реакцію мешканців російських територій на санкції, бідність та інші реалії від ведення загарбницької війни, у 2014 устами цілого «експертного середовища» вкупі з політиками давали росіянам «-2-3 роки» на капітуляцію. Тобто, на думку наших професіоналів, громадяни РФ вже через 2-3 роки після блискучого вигнання страхопудів з Криму мали б вибачитись, змінити власну Конституцію назад, вивести війська з України, передати до українських трибуналів усіх «наших» зрадників і росіян-вояків, що брали участь у агресії, а Держдума мала б ратифікувати ультиматум переможця (України, звичайно) як закон РФ, де жертва агресії виставила б агресорові повний рахунок за все, що було, і що могло бути, а агресор – погодився. Так мало б бути за уявленнями хворих на порожнини в мозку українців.

Такі «аналітичні прогнози» вказують, що українці не менше відірвані від землі в питаннях розуміння росіян, ніж росіяни – в питаннях розуміння українців. Хоч це має й позитивну складову: ми, хоч і обоє трохи неадекватні, не просто різні, ми, радше, дуже далекі один від одного народи.

Аксіомою, підтвердженою істориками й археологами, є те, що народи, які сьогодні називають себе росіянами, щонайменше тисячу років воюють на знищення з народом, котрий сьогодні називається українським. І після кожної перемоги ті «росіяни» буквально навіжено намагаються асимілювати українців, розчинити в собі, стерти їхню ідентичність. А хто незгоден – ліквідувати. Про причини такої поведінки – іншим разом, але можемо робити висновок, що поки «вони» існують як, скажімо так, територіально велика держава, допоки й будуть нас «ліквідовувати», хто не дасть себе зненаціоналити. Отже, загроза – вічна, допоки РФ не перетвориться на десяток-два держав, яким уже буде не до України. 

Читайте также:

Легендарный комбат АТО: россиянам возможно удастся додавить слабую Европу, разорвать сапогом. Но пока Европа достаточно объединена. И Украину они никогда не пройдут

Як розвалити підгниваючого брехливого монстра на глиняних ногах, знає кожен, хто хоче це знати. Але таку мету, для початку, слід було б сформулювати на державному рівні й призначити виконавців «у частині, що стосується». На сьогодні Українська держава не лише не має таких структур і такої мети, але навіть не береться обговорювати означену проблему, сподіваючись чи то на те, що «живодьори» подобрішають, змінять вікову поведінку і залишать «свідка історичної ганьби» в спокої, чи то що «Антанта воюватиме замість нас». Тим часом, якщо не капітулюватимемо, можна з упевненістю прогнозувати, що без лютої січі «на смерть» справа не завершиться. І агресор лише нарощує воєнну потужність і готує, як може, поряд із заходом з Півночі, світову громадськість до визнання довершеного факту ліквідації України.

Читайте также:

Под Киевом произошло ЧП: десятки военных оказались на больничных койках

І добре, що вони – не такі як ми. Що, захопивши Крим, не вибачились перед усім світом і Україною, не повідкривали на півострові українських і татарських шкіл, не запропонували Києву компенсації й маси пільг у торгівлі, а кримчанам не створили демократичного й економічного клондайку. Добре, що вони – джигіти. Що далі полізли на Донбас, що заодно почали «наводити шухер» у США, Британії та ЄС. Добре, що вже майже 5 років не дають миролюбам, боягузам і тюхтіям на Заході розслабитись і «все пробачити» Росії.

Якщо росіяни не зазнають поразки в Україні, то пройдуть її всю, позабиравши навіть те, що вже наобіцяли угорцям, румунам і полякам, а тоді полізуть в історію шукати, що було «їхнє» й де-інде. Лише це нас поки що й рятує. Бо як лишень «джигіти» зупиняться, весь світ почне грати так, щоб «не було війни», а біс з ним, де ті українці матимуть кордон з тими росіянами. Хоч їм, звичайно, й буде трохи неприємно.

Читайте также:

Врачи могут подписывать декларации сверх лимита: Минздрав обновил электронную систему

Отже, єдиний спосіб знищити тисячолітню загрозу – знищити саму причину загрози, Російську Федерацію. І якщо ті, кому український народ делегує владу, не хочуть це зробити в найдешевший і найнадійніший спосіб, – запалити десятки воєн на теренах Росії, – то доведеться давати бій «недоімперії» на власній території. Звичайно, зі значними жертвами і з нашого боку включно з вірогідною екологічною катастрофою. Але боягузам завжди гірше. Може, у Генштабі ЗСУ, де заступники Головкома досі не читали «Закону про оборону України» й не можуть пояснити причини російсько-української війни, знають, як зупинити оскаженілу від запаху крові й легкої здобичі орду без бою (наприклад, міжнародними санкціями + збільшенням торгівлі між Україною й РФ), проте вважаю, що вибір у нас невеликий: або ми їх, або вони – нас. Головне, щоб вони не зупинилися, бо тоді: світ закриває очі, Україна «навічно» втратить територію, а РФ спокійно готуватиметься до чергового етапу війни. Добре, що вони «кремлівські джигіти»…

Наші й західні експерти, проектуючи вірогідну реакцію на санкції щодо РФ, уявляли в російській шкурі себе, але не росіян – запеклих шовіністів, що терпітимуть і голод і холод, втрати, але йтимуть до мети, до щастя, що, серед іншого, уявляється в ліквідації України та знищенні її громадян. І не лише. Досі не всі знають про силу російської ненависті до українців – незручних і фатальних свідків вигадки росіян про самих себе і своє походження, про силу, власне, російського шовінізму. Сьогодні – вкотре за останню тисячу років – вони прийшли, щоб убити, змінити й написати чергову брехливу історію. Сила російського шовінізму – в уявній для росіян фатальності власного буття за наявності «живої» України.

Російський шовінізм – в головах росіян – рятувальне круг у вирі історії й геополітики, де вони, як собі уявили, усі повиходили десь із Київщини, а тепер чомусь стають фінно-уграми, кавказцями, середньоазійцями, бурятами чи тувимцями. Шовінізм у росіян – особливий. Це не, просто, ксенофобія, зверхність щодо інших, це вітальна мотузка, що тримає їх за «історичну гідність», за ідею російської державності і за саме життя.

Тому можемо вважати, що, за певних умов, якщо їм допомогти, росіяни таки розіб’ють лоба об Україну. Добре, що вони джигіти з кров’ю, насиченою скаженим шовінізмом. Вони не повинні зупинятися – вони повинні намагатися йти далі.

Російський шовінізм не повинен дозволити українським «миролюбам» просторікувати про «єдино дипломатичні способи» зупинки озброєної до зубів і сп’янілої від безпокарності орди або, просто, «не випускати танків із казарм». Російський шовінізм, якщо й не розбудить в українців якоїсь звитяжності, то, принаймні, змусить вдатися до звичайної необхідної оборони. Уся надія – на російський шовінізм. І це єдине, що нас може врятувати від поразки, ганьби й самоліквідації.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Все политики делятся на два класса: те кто прикрываясь добром творят зло, и тех кто творит зло не прикрываясь ничем."

Регистрация

(Максимальный размер файла 0,5Mb)

Восстановление паролю

Пожалуйста, введите ваш логин или адрес электронной почты.

Попытка Ахметова отключить электроэнергию для Донбасса – это крест на выборах Вилкула, – Дудкин

Луценко: “Депутат Д” получил 2,5 млн на победу “кандидата Ю”

Порошенко принял Украину с газопроводом, а сдает с металлоломом – политолог

Любимчик Путина оказался “барином” Зеленского: “Коломойский не при чем”

Топовые кандидаты не торопятся соглашаться на дебаты – Суспільне

Маразм крепчал: журналисты и США – вечные враги реформ и украинского правосудия

Рейтинг Зеленского в два раза превысил показатель Порошенко, в БПП паника: «Этого не может быть»

Лещенко зовут в Одессу на суд по Труханову

Київ офіційно відмовився від каштанів на Хрещатику

25 березня – останній день для перевірки себе у списках виборців

Вінничани винні за опалення понад 148 мільйонів гривень

Узник Кремля обратился к украинцам с последним словом: «Они бандиты и убийцы»

У Вінниці голова представництва ЄС розповів, що Європейський союз підтримує децентралізацію в Україні

“Вінницягаз” можуть оштрафувати на 850 тисяч гривень

КСУ отказался оценивать закон о переходе религиозных общин

Луценко зробив “ведмежу послугу” Порошенку в найбільш невдалий до цього момент – політолог

Боевики в Луганской области передали Украине 60 заключенных: фото

Не тільки Росія має заплатити Україні за вдіяні злочинства – американський історик

Народный фильм “Черный казак” показали в Доме кино

Зеленский раскрыл свой самый большой страх: “есть бизнес”