USD28.2033

Фейеричне завершення “Євро-2016” у Вінниці

12 червня, у Вінниці фінішував Всеукраїнський турнір з міні-футболу «Золота Нива». На полі СК «Нива» одночасно грали чотири матчі. Медалі окремо розігрувалися серед юнаків 2008 і 2009 р.н. За них змагалися одночасно 28 команд з 12 областей України. Це близько півтисячі юних спортсменів.

Змагання організували тренери ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук за підтримки адміністрації СК «Нива» (директор – Олег Тарлецький) та вінницького осередку “Самопомочі”.

– Ми  пишаємося тим, що наші тренери спроможні організувати такий великий всеукраїнський турнір у двох вікових категоріях. Він є наймасштабнішим на нашому спорткомплексі за всю історію, – сказав заступник директора ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Олег Шикір.

Чемпіоном у молодшій віковій категорії стала команда «Чемпіон» (Тернопіль), а ДЮСШ «Прем’єр-Нива» посіла п’яте місце. Наша команда виграла всі групові матчі, в ¼ фіналу програла «Чорноморцю» (Одеса) – 1:2,  поступилася «Зірці» (Київ) – 0:2 і обіграла «Оболонь» (Київ) – 7:1.

– Як завжди, юні футболісти продемонстрували високий клас гри. На полі СК «Нива» змагалися одночасно 28 команд з 12 областей України. Окремо хочу подякувати тренерам: Андрію Панчуку, Олександру Гайдаржи, та особливу подяку висловити нашим маленьким футболістам – майбутньому українського футболу, та їх батькам! – сказав соорганізатор турніру депутат Вінницької облради від “Самопомочі” Андрій Ковальов, – Півтисячі учасників упродовж турніру довели – Україна має велике футбольне майбутнє! Величезна подяка за постійну підтримку у проведенні спортивних турнірів для молодих спортсменів депутату Вінницької міської ради Володимиру Околіті, голові ініціативної групи «Об’єднання «Самопоміч» Вінницького району Катерині Поджаренко, Вадиму Мовчанюку, Андрію Поджаренко, Василю Тарасюку, Ярославу Калетику. Разом ми взмозі зробити ще більше для розвитку спорту в Україні!

В групі серед юнаків 2008 р.н. першою стала «Зірка» (Київ), а нивівці посіли непогане третє місце. Вони виграли три групових матчі і 1/4 фіналу, програли в півфіналі «Арсеналу» (Київ) – 0:3 і обіграла в поєдинку за третє місце земляків з ДЮСШ Блохіна-Бєланова – 2:1.

–  Ці турніри допомагають зацікавити дітей до занять футболом. «Золота нива» – одне з наймасштабніших змагань в Україні в молодшій віковій категорії. Зібрати 28 команд у Вінниці – це не так просто. Водночас організацією турніру всі гості задоволені, – сказав Олександр Гайдаржи. – Наша молодша команда могла б грати в фіналі, але їй дещо не пощастило. Втім, для цієї вікової категорії головне – цікавість до футболу з боку дітей і батьків, а не результат. Водночас в турнірі виділялася «Зірка» (Київ), яка втретє здобула золоті нагороди у Вінниці.

На урочистому нагородженні команди-призери отримали Кубки і медалі, кращі гравці – індивідуальні призи і солодощі. Організатори відзначали, що планують зробити цей турнір міжнародним. Зокрема, залучити до участі клуби Кишинева (Молдова) і Кельце (Польща).

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)