NewsOnline24

Food Train за місяць приготував 265 тисяч порцій для жителів Харківщини

Фото Поїзд-кухня за місяць виготовив 265 тисяч порцій їжі для постраждалих від ворожих обстрілів жителів Харківської області, зокрема для пацієнтів зруйнованої Харківської психіатричної лікарні.

Про це у Телеграмі повідомляє акціонерне товариство “Укрзалізниця”, передає Укрінформ. 

В Укрзалізниці зазначили, що від початку роботи команда поїзда-кухні виготовила вже 350 тисяч порцій їжі загалом, з яких 265 тисяч — для постраждалих за останній місяць жителів Харківщини.

"Упродовж декількох днів працівники поїзда-кухні також готують для Харківської психіатричної лікарні. Вона була зруйнована російськими ракетами. На момент терористичної атаки в лікувальному закладі перебувало 60 пацієнтів та 5 лікарів", — ідеться у повідомленні.

Поки харчоблок лікарні та інші господарчі приміщення лікарні відновлюють, їжу для пацієнтів готуватиме поїзд-кухня Укрзалізниці.

Закупівлі продовольства та функціонування поїзда фінансує Фонд Говарда Баффета (The Howard G. Buffett Foundation).

Як повідомляв Укрінформ, Укрзалізниця за підтримки фонду Говарда Баффета створила автономний поїзд-кухню, який курсує у прифронтових районах з ушкодженою інфраструктурою.

Food Train здатен працювати повністю автономно 5-7 діб, виготовляючи понад 10 тисяч порцій їжі щодня. При цьому для цього потрібні лише 14 кухарів та 7 залізничників для підтримки операційної діяльності поїзда.

Фото: Телеграм/Укрзалізниця

www.ukrinform.ua

Exit mobile version