USD28.2033

Футбольний матч другої української ліги був перерваний через бійку вболівальників. ВІДЕО

Футбольний матч другої української ліги між «Сумами» і «Перемогою» з Дніпра, що відбувся напередодні на стадіоні «Альянс Арена» в селі Байрак Роменського району Сумської області, переривався через бійку, яку влаштували вболівальники, котрі прорвалися на поєдинок.

Як повідомляють «Факти», після того, як фанати на 90-й хвилині пустили в хід кулаки та газові балончики (господарі поля якраз пропустили гол від «Перемоги» і програвали — 1:2), арбітр поєдинку Софія Причина зупинила зустріч, інформує .

Приборкати хуліганів вдалося лише після того, як у ситуацію втрутилися футболісти та поліція (обережно — на відео присутня ненормативна лексика).

У підсумку команди після паузи все ж повернулися з підтрибунного приміщення і дограли матч. «Перемога» виграла з рахунком 3:1, відправивши «Суми» на останнє місце в турнірній таблиці. Команда з Дніпра йде п'ятою.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)