USD28.2033

Гріненко Андрій Юрійович любить гроші: позичати, але не віддавати

Якщо вам досі ні про що не говорить ім’я Андрія Юрійовича Гріненко, то ми розповімо про цього сучасного Остапа Бендера, щоб були усвідомлені в «героях» країни сьогоднішнього дня. Є підозра, що вестиме свою гучну діяльність ще продовж довгого часу. Веде свої коріння з традиції, яку прищепив своєму сину Юрій Олександрович Гріненко – ошукувати людей. Життєве гасло Андрія звучить як: «Один день – одна брехня», і він ніколи не зраджує цьому сімейному правилу. Що собою представляє пан Юрійович?

Гріненко Андрій отримує прибуток від 16 виробництв, 4 з них повноцінно очолює – свідчить пошукова система you control. Більша доля від загальної кількості перестала функціонувати, тому що має великі борги від невмілого керування підприємством. Інша ж частина має на собі арешт через махінації. З’являється логічне питання: яким чином Гріненко став хазяїном виробництв? Як сам Андрій казав, ввічливість – основна зброя шахрая! Тому він запоручався прихильністю і довірою у значимих людей. В нього до цього був талант.

Великий аферист в свій час закінчив університет в самій столиці на економіста, після цього став відданим робітником ПриватБанку. До начальника Сіротинського Віктора Володимировича часто заходив на поклін, щоб виказати своє захоплення такою значимою в його житті персоною. Такі ритуали відданості не пройшли дарма, і коли Андрій Юрійович попросив у шефа ненадовго 45 000 доларів, той не відмовив. З того часу угоди пройшло більше 10 років, а гроші досі не повернулись до законного власника, повідомлення і нагадування якого вдало ігноруються. Ось так учень переріс свого наставника.

Працюючи в Приватбанку на невелику зарплатню (по мірках комбінатора),якої не вистачає на життя на широку ногу , а закінчував свою кар’єру банкіра він начальником відділення «Приватбанку» в м.Вишневе не цурався навіть здавати металобрухт (так в 2002 році успішно демонтував та здав в металобрухт алюмінієву вивіску «банк Україна» з даху будівлі банку. Саме в цьому відділені банку Гріненко знайомиться з місцевою елітою регіону з якою потім намагається налагодити бізнес-зв’язки з власними інтересами.В 2003 році не бачачи ніяких перспектив для власних талантів в структурах Приватбанку, Андрій Юрійович вирішує перейти працювати до комерційної структури свого кума та студентського друга Сайка О.А. ТОВ СТАЄР, яка займалася реалізацією оздоблювальних матеріалів з пластику. З приходом на підприємство пана Гріненка, він починає «бурну діяльність».

Приводить на підприємство своїх двох колишніх однокурсників по університету, які сліпо довіряють комбінатору (на даний час всі троє втратили бізнес, а дехто по сьогоднішній день виплачує борги Гріненка.) Гріненко такими темпами став розвивати бізнес, що невдовзі став засновником підприємства. Співпрацюючи з турецькою компанією Сebeci, яка займається виготовленням оздоблювальних матеріалів, Гріненко, по підроблених документах, придбає товар на 150 тисяч доларів, який після реалізації використає на свої потреби , а гроші і по сьогоднішній день не повернуті турецькій компанії. Андрій Юрійович людина такого складу характеру, якому постійно мало грошей ,та яка може переконливо «брехати і не червоніти». Так, в період з 2003-го по 2008-й він засновує близько 15 комерційних структур (ТОВ Альфа-Мед, ТОВ НВО МЕТИЗ, ТОВ ММ-БУДПРОЕКТ, далі буде…), реєструючи їх на своїх кумів, родичів та близьких знайомих, з яких бере гроші «на розвиток» підприємств, а насправді, кошти «перетікали» до кишені Гріненка. В цей же період бізнесмен «топ-рівня» веде розкішний спосіб життя, купуючи дорогі автомобілі, квартири, годинники, відвідує дорогі курорти за кордоном по декілька разів на рік. Але, все рівно, на всі потреби новоспеченому бізнесмену коштів не вистачало.

Читайте также:

Доба на Донбасі: бойовики відкривали вогонь в районі Шумів, Південного та Майорська

Так, за попередніми підрахунками, в банківських установах та у фізичних осіб було запозичено більше 200 тисяч доларів (Сіротинський В.В.-45000, Коваль В.В.-17000, Бондаренко С.В.-40000, Поченков Д.О. та Волков Д.О.-120000 та ін.). Люди оплатили не тільки вхід в бізнес, але й вихід з нього!!!Як приклад, можна навести компанію Альфа-Мед (роздрібна торгівля лікарськими засобами) та запросивши керувати цією компанією свого знайомого, Гріненко 15 років не переймався ії господарською діяльністю та не вкладав коштів в розвиток підприємства. І аж на 15-й рік він звернувся до керівництва компанії про виплату йому дивідентів.

На що керівництво компанії послало його в податкову.Також підкорював наш бізнесмен і будівельну галузь, зареєструвавши компанію ММ-БУДПРОЕКТ. Дана компанія була заснована Гріненком спільно з Ярмоленком Н.М., якого з часом Гріненко звинуватив в розкраданні майна компанії, в принципі як і інших своїх горе-партнерів, а сама компанія стала фігурантом кримінальних справ щодо розкрадання державних коштів при ремонтно-будівельних роботах Макарівської ЦРЛ. (В цей час Гріненко був заступником голови Макарівської РДА).

Читайте также:

Закон про обличителей коррупции: суд защитил врача, заявившего о действиях руководителя

При цьому, наш Остап заробляє і на цій ситуації, підсилаючи до Ярмоленка свого знайомого «юриста-рішалу», який, шляхом психологічного тиску, виманює у Ярмоленка близько 500000 доларів на закриття кримінальних справ, які осідають в кишені Гріненка. Ярмоленко, в цей час, залишається з проблемою сам на сам.Наш Остап розпочинає будівництво будівельного супермаркету на території міста Бровари «БУДІ-БУМ» та логістично-складського комплексу біля Броварського алюмінієвого заводу. І в першому і в другому випадку будівництва у фізичних осіб було залучено близько 2000000 доларів, які були успішно роздеребанені великим бізнесменом, відповідно, проекти не побудовані, люди які інвестували в них, залишились ні з чим.Також, в двохтисячних роках однокурсники по навчанню в КНЕУ Поченков(кум Гріненка) та Волков запрошують Гріненка взяти участь в створенні металообробної компанії ТОВ НВО-МЕТИЗ. З часом, Гріненко пропонує Поченкову та Волкову вийти зі складу засновників, а гроші, які вони вклали в підприємство (120000 доларів), поверне пізніше, але повертає до цього часу. В 2005 році наш Бендер запрошує стати директором даного підприємства свого кума Земляка О.М. В 2010 році Гріненко пропонує Земляку купити частку в підприємстві за 150000 доларів та створити нову юридичну особу ТОВ «ВП МЕТИЗ», перевівши всі активи на цю компанію. Шляхом брехливих заяв та обіцянок на фоні фінансових проблем, які виникали, Гриненко переконує Земляка віддати йому кошти. Земляк стає співзасновником (50% компанії) та директором.

Читайте также:

Революция Достоинства: 5 февраля на Майдане появилась «Мистецька сотня»

Як працює корупціонер Гріненко Андрій Юрійович?

Насправді, активів було на 30-50 тисяч доларів, різниця знову «прилипла» до жадібних рук комбінатора, а Поченков з Волковим по сьогоднішній день чекають на повернення своїх коштів.В 2008 році коли вже всіх близьких друзів і партнерів «нагрів», «син турецького подданого» вирішив себе ще спробувати на державній службі, бо він своїм друзям казав, що там можуть бути легкі гроші! А як було це зробити? По старій і перевіреній схемі — втертись в довіру і нав’язати дружбу. Одягнувши дорогий костюм і годинник він почав ходити по співбесідах на вакантні посади в районних державних адміністраціях Київської області. І як Остап Бендер відчуваючи психологію людей він вчергове втирається в довіру на той час до голови Києво-Святошинської РДА Добрянського Ярослава і хвостом починає за ним ходити. А борги з попереднього життя він всім простив! І так хвостом, цей шнурок ходив за Добрянським будучи його заступником по районах Київської області переховуючись від минулого життя і боргів. На скільки зараз відомо між Добрянським і ним пробігла чорна кішка, але це ж і не дивно, Гріненко дружить лише з тими, хто йому потрібний на певному етапі життя. Коли Добрянський в 2013 році звільнився з Бориспільської райдержадміністрації, Андрійко відчувши смак влади вирішив вже без Добрянського там закріпитись, одягнувши в чергове дорогий костюм і годинник побіг витоптувати своє майбутнє в приймальні на той час губернатора Анатолія Присяжнюка. Стара схема вчергове спрацювала і він голова Бориспільської РДА.

Але нажаль для Андрія, а для людей на щастя, керував не довго, бо революція Гідності повикидала таких як він на вулицю. Але був би він не він, як щоб не намагався залишитися там. Зібравши всіх сільських голів району він змушував голів написати спільне звернення до в.о. Президента Турчинова, щоб такого цінного кадра залишили на посаді. Знаючи вже Андрюшу добре, голови рад відмовились це робити і він цю ідею покинув, але добре закусив на кожного.За час роботи в райдержадміністрації наш Остап здійснював незаконні дії направлені на заволодіння земельними ділянками громадян України. За цим фактом відкрито кримінальне провадження де Гріненко фігурує як особа, яка ошукуючи громадян спочатку сприяла виділенню на їх ім‘я земельних ділянок, а потім володіючи державними актами на землю здійснювала незаконні правочини за підробними підписами власників.Наш Андрійко попав під люстрацію і зрозумів, що щастя, а в його розумінні це гроші, потрібно шукати в бізнесі. На той час Україна відмовлялась від споживання російського газу і підприємства теплопостачання переходили на альтернативні види палива. Андрюша розуміючи це, втирається в довіру одного із співвласників групи компаній «Укртепло» Надеєна Івана. З часом його призначають Генеральним директором компанії і Андрюша починає свої «дєлішки». Компанія маючи стратегічні плани розвитку, починає будувати свої об’єкти по всій країні.

Гріненко заводить генеральним підрядником по будівництву чоловіка своєї сестри Волянського Олександра і починає будувати ці об’єкти. Андрійко ніколи нічого не робить якщо не вкраде і завищує кошториси по будівництву і матеріалах. Співвласники компанії проводять аудит і виявляють завищення в цінах по всіх позиціях. З відповідних джерел відомо, що він незначну частину повернув, а все інше вчергове кому винен простив. Його виганяють з компанії і наш Остап вчергове одягає дорогий костюм і годинник в пошуку нового «друга»! І черговою жертвою його бізнес-проектів стає Багрій Петро Іванович. Він створює ТОВ «Кліар Енерджі» вид діяльності підприємства — виробництво електроенергії. Але наш Андрійко чесно працювати не вміє і не хоче. Про це свідчать ряд кримінальних справ, де компанія « Кліар Енерджі» фігурує у злочинному механізмі з метою заволодіння коштами державного бюджету на суму 4 679 795 грн. За цим фактом СВ Оболонського УП ГУ НП у м. Києві завело 24.03.2016 року кримінальне провадження №12016100050003027 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України.

Також, у Криворізького слідчому відділі поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області перебуває кримінальне провадження № 12018040230001830 від 29.09.2018 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197-1 КК України за фактом самовільного зайняття «Кліар Енерджі» земельних ділянок площею 23,7 га за адресами: м. Кривий Ріг, Саксаганський район, полігон побутових відходів біля шахти «Батьківщина» та м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, район колишньої шахти «Валявка-Південна» для здійснення господарської діяльності свого підприємства з виробництва електричної енергії. Сьогодні в інтернет мережі є багато публікацій, які свідчать про кримінальний душок в діяльності Гріненка Андрія як директора підприємства. І нажаль, доля сьогоднішніх партнерів нашого Андрійка матиме також сумне завершенням і Андрійко над цим ретельно працює. І як казав кумир Андрія, Остап Бендер: «Ви досить вульгарний чоловік, ви любите гроші більше, ніж потрібно.» І в цьому є весь наш Андрійко. Далі буде, бо Андрійко по іншому не вміє..

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

  Чтобы оставить комментарий необходимо

  "Политики как пелёнки. Их надо менять регулярно; причём по той же самой причине."

  © Автор неизвестен

  Взрыв складов с боеприпасами. Украина поддержала действия Чехии против России

  Коломойский с партнерами за незаконно выведенные из ПриватБанка деньги купил в США 13 сталелитейных заводов, – СМИ

  Британия направит два военных корабля в Черное море в знак поддержки Украины – СМИ

  В офисе президента Польши заявили, что Россия пытается сорвать предоставление Украине ПДЧ в НАТО

  У мережі з’явилося зворушливе фото батька, двоє синів якого загинули на Донбасі

  Продажа iPhone без зарядных устройств сохранит более 860 тысяч тонн металла – Apple

  Макрон проведет переговоры с Путиным: Россия должна выполнить решения нормандской четверки

  Павел Климкин: То, что сейчас делается – это никакой не блеф. Это сознательный шантаж, и Россия в этом шантаже готова идти дальше

  Куратори ОРДЛО розгорнули масштабну інформкампанію із дискредитації ЗСУ, поширюються фейки про нібито обстріли українськими воїнами населених пунктів, – СЦКК

  Украина высылает российского дипломата в ответ на высылку украинского консула из России

  Кравчук озвучив план Росії з дискредитації України: “Тепер їм вже треба продемонструвати мішки, мовляв, бачите, ми вже готуємося, ми відчуваємо, що Україна скоро нападе”. ФОТО

  В NASA назвали новую дату полета марсианского вертолета

  Провокации агрессора | В РФ на несколько часов задержали сотрудника консульства Украины. МИД готовит ответ

  Макрон призвал мир провести красную линию перед Россией и не ограничиваться санкциями

  Экипаж МКС успешно вернулся на Землю

  Врачи Навального заявляют об угрозе остановки его сердца

  Документальный фильм «Живая ватра» можно посмотреть онлайн

  Российская пропаганда распространяет фейки о подготовке ОРДЛО к войне – разведка

  Bayraktar, Нептун, БТР-4. В 2021-ом ВСУ получат 30 000 единиц вооружений – Минобороны

  “Либо Владимир Зеленский примет решение по Ермаку, либо он такая же аморальная мразь, как и его глава ОП”, – Борислав Береза