USD28.2033

Іспанська газета “La Razon” приголомшена поведінкою українського посла Анатолія Щербини

Іспанська газета "La Razon" приголомшена поведінкою українського посла Анатолія Щербини

Не дивлячись на те, що в Україні правовий хаос, розквіт корупції, Порошенко мріє про другий термін.

Дуже часто події, які відбуваються в Україні, не піддаються ніякій логіці. Логіка проглядається тільки тоді, коли усвідомлюєш, що при владі в Україні вороги України. Але ті, хто живе в Україні, від постійного владного смороду “принюхались” і все менше протестують, все менше реагують, так як сморід стоїть постійно. Але якби ж той владний сморід затримувався на кордонах України і не розповсюджувався далі. Але шила у мішку довго не сховаєш. І порошенківський сморід вже дійшов до Іспанії.

Чому порошенківський? Тому що ті посли, які представляють за кордоном Україну, поставлені Порошенком. Ось у чому справа.

Впливова іспанська газета “La razon” надрукувала сьогодні статтю під назвою “El monumento a “Franco” que Madrid ve con buenos ojos…pero el embajador ucraniano rechaza”. Gonzalo Nuñez, автор статті, розповідає про те, що історію, яку він описує, можна було б вважати водевілем з закрученим сюжетом, з несподіваними поворотами, з абсурдними ситуацями та пародією. Але, на жаль, історія є реальною.

Йдеться про те, що Асоціація українців Іспанії і українська громада Мадриду, яка налічує близько 20 тисяч українців, виступили з ініціативою спорудити у Мадриді пам'ятник Іванові Франку з нагоди 100-річчя від дня смерті великого українця. Свою ініціативу українська діаспора підкріпила тим, що Іван Франко популяризував іспанську літературу в Україні, переклав на українську Дон Кіхота, вважав, що Кальдерон, Лопе де Вега, Сервантес знаходяться на тому ж рівні, що й Шекспір.

Читайте также:

“Команда Зеленского” устроит концерт на Банковой

Франко разом з Т. Шевченко, Л Українкою є найвідомішими класиками української літератури. Влада Мадриду з розумінням поставилась до ініціативи українців. Іспанцям здалось важливим, що поет Франко з далекої східно-європейської країни створив ланцюжки, які з’єднали два народи, дві культури.

Андрій Якубів – молодий українсьий науковець, який є основним двигуном цього проекту, розповів, що ще у 2017 році інформація була надана Cristina Cifuentes – тодішній президентці Мадриду. Президентка схильно поставилась до проекту і звернулась до алкальдеси – голови Мадриду Manuela Carmena з проханням посприяти проекту українців.

Здавалось, що питання мало вирішитись позитивно. Тим більше, що іспанська сторона мала тільки надати дозвіл і вказати місце установлення пам'ятника. Все решта мало робитись коштом української діаспори. А сам пам'ятник вже був виготовлений і знаходився у Трускавці. Пам'ятник був подарований цьому пректові. Всі вже чекали щасливого завершення історії, коли загроза прийшла з неочікуваного боку.

Читайте также:

Зеленский разрушит существующую власть: Украине напророчили «казни и разоблачения»

Звідки? Від посла України в Іспанії Анатолія Щерби. Окрім деяких незначних зауважень, посол запереживав, що Івана Франка іспанці переплутають з диктатором ФрАнко. Тема диктатора ФрАнко зараз є дуже актуальною у іспанських ЗМІ з-за того, що з подачі діючого прем'єр-міністра Іспанії Педро Санчеса диктатора ФрАнко збираються переховати зі заменитої Долини загинувших героїв Іспанії у інше місце, так як багато іспанців вважають, що ФрАнко не заслужив покоїтись там, де поховані герої Іспанії.

І наш посол замість того, щоб сприяти такій гарній ініціативі українців, замість того, щоб полегшити, замість того, щоб з гідністю репрезентувати Україну за кордоном, почав ставити палки у колеса.

Як сказав Андрій Якубів, Анатолій Щерба діє згідно радянських методів, тому що інших він не знає. Діяльність Анатолія Щерби оскаржена у Міністерстві закордонних справ України.

У той час, коли Росія популяризує багато українських здобутків за кордоном як власних, у той час коли світ так мало знає про Україну, посол України ганьбить українців за кордоном.

І якщо іспанці вже знають про корупцію Порошенка, знають про бійки нашій Раді, то тепер іспанці ще будуть знати, що посли України є ворогами України. Виходить, що не тільки росіян не можна осягнути розумом, багатьох українців при владі також. Але якщо зрозуміти, що при владі в Україні – вороги України, то тоді пазли складаються гарно.

Порошенка треба міняти. Українцям потрібен український президент.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Для политиков реформы – это во-вторых, а может даже в-третьих. Любой ценой удержать себя во власти – вот что для них во-первых."

© Олег Попцов

Регистрация

(Максимальный размер файла 0,5Mb)

Восстановление паролю

Пожалуйста, введите ваш логин или адрес электронной почты.

Вслед за Ткаченко. Кличко тоже хочет проверить работу КГГА

Декомунізація – ключовий крок трансформації України. ВІДЕО

Глава УГКЦ предлагает создать совместную комиссию ПЦУ и Восточных католических церквей

Оккупанты заявили о возможности переименования Крыма

Казанский: Смерть Джумаева – на совести прогнившей судебной системы

В Украине началась неделя по противодействию буллингу

У Вінниці патрульним довелось наздоганяти п’яного водія буса

Незабаром на полицях бібліотек міста з’явиться книга “Легенди та історії Вінниці”

Пленум Верховного суда выступил против законопроекта Зеленского

Завтра у деяких мікрорайонах Вінниці буде понижено тиск води через ремонт водогону

Машовец: Спровоцировать кровавую вендетту в Украине не так сложно, как некоторым кажется

Сила влади – в нашій нерішучості

Новые порядки проверок Гоструда оспаривают в суде

Еврокомиссия раздает гранты на бесплатный Wi-Fi

Украинских политзаключенных делали гражданами РФ против их воли

Взгляд Волкера на выполение формулы Штайнмайера: на самом деле все не так оптимистично

Освобожденные политзаключенные и моряки получили новые документы

Богдан кивает на Нидерланды в ситуации с выдачей Цемаха России

Зеленскому навязывают “нормализацию” на российских условиях

Первая после освобождения пресс-конференция Владимира Балуха