Site icon News Online 24

Ізраїль звільнив 90 палестинських ув’язнених у рамках угоди з ХАМАС

Ізраїль звільнив 90 палестинських ув’язнених у рамках угоди з ХАМАС

фото: Chaim Goldberg/Flash90

Ізраїль звільнив 90 палестинських ув’язнених у рамках угоди з ХАМАС, який передав Ізраїлю трьох заручниць.

Деталі: За повідомленнями палестинців, деякі зі звільнених були доставлені до Рамалли та їхніх домівок у Східному Єрусалимі.

Напередодні повернення ізраїльських заручників, пенітенціарна служба доставила першу групу палестинських в’язнів до в’язниці Офер на Західному березі річки Йордан, де ізраїльські сили безпеки і представники Червоного Хреста перевірили особу кожного в’язня і провели медичний огляд, перш ніж відпустити їх у координації з силами безпеки і урядом.

Серед ув’язнених 78 мешканців Західного берега, звільнених на контрольно-пропускному пункті Бейтунія біля в’язниці Офер.

Інші 12 мешканців Східного Єрусалиму були перевезені назад до міста і відпущені до своїх домівок з в’язниці «Російський комплекс».

Серед звільнених – 69 жінок, в тому числі одна неповнолітня, вісім неповнолітніх хлопців і 12 чоловіків, засуджених за відносно незначні правопорушення, такі як підбурювання, ототожнення з тероризмом і порушення громадського порядку.

Загалом планується звільнити майже 2 000 ув’язнених протягом першого етапу угоди про припинення вогню.

Що передувало: ХАМАС передав трьох ізраїльських заручниць Червоному Хресту в місті Газа, що стало першим звільненням заручників після того, як припинення вогню набуло чинності.

Передісторія: 

www.pravda.com.ua

Exit mobile version