Катування та зґвалтування 2-річного Данила: у Польщі судять українців

У Польщі судять українців через знущання з дитини / Фото: inpoland

Українцям загрожує в'язниця.

21 березня у Польщі розпочався судовий процес над парою українців, яких звинувачують у катуванні та зґвалтуванні 2,5-річного сина жінки. Чоловіка звинувачують у замаху на вбивство дитини, поєднаному зі зґвалтуванням з особливою жорстокістю та знущанням над дитиною. Жінку — за пособництво та підбурювання до катування та зґвалтування дитини.

Про це пише польське видання onet.pl. 

Двох обвинувачених привезли до суду на засідання в четвер з-під варти, де вони перебували від моменту арешту. Вони швидко пройшли коридором до зали суду. Обидва мали закриті обличчя.

Віталія С. звинувачували у замаху на вбивство малолітнього сина жінки, на той час 2,5-річного Данила П., поєднаному зі зґвалтуванням дитини з особливою жорстокістю та знущанням над «особою, яка перебуває в непрацездатному стані» з особливою жорстокістю, а також у заподіянні хлопчику тілесних ушкоджень і небезпечної для життя хвороби. 

За ці злочини чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк не менше 12 років, або 25 років позбавлення волі, або довічне ув'язнення. Адже замах на вбивство карається так само, як і вчинення вбивства.

Мати хлопчика, 23-річна Оксана П., відповідатиме, як спільниця у знущанні з дитини. За інкриміновані діяння їй загрожує від п'яти до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, батьків хлопчика викрили ще 2022 року, коли дитину госпіталізували. Від того часу триває розслідування. 

Лікарі в шоці! Хлопчик проковтнув 20 магнітів! В якому стані дитина?


Катування та зґвалтування 2-річного Данила: у Польщі судять українців


tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *