Кількість жертв через атаку РФ на Києв зросла до 10: з-під завалів дістали тіла ще двох людей

фото: ДСНС

Кількість загиблих унаслідок масованої ракетної атаки Росії на Київ зросла до десяти. Рятувальники повідомили про деблокування тіл 27-річної дівчини та ще однієї людини під завалами житлового будинку у Святошинському районі. 

Пряма мова: «Близько 30 хвилин тому рятувальники дістали з-під завалів у Святошинському районі тіло жінки».

Кількість жертв через атаку РФ на Києв зросла до 10: з-під завалів дістали тіла ще двох людей

фото: ДСНС

Деталі: Згодом у Міністерстві внутрішніх справ уточнили, що загиблою виявилась 27-річна дівчина.

Наразі пошуково-рятувальні роботи та ліквідація наслідків атаки тривають.

Оновлено: О 16:53 рятувальники повідомили, що деблокували з-під завалів тіло ще 1 людини

Дослівно: «Станом на 16.45 кількість загиблих внаслідок російського удару по столиці зросла до 10 осіб, 90 постраждалих. Аварійно-рятувальні роботи тривають.»

Передісторія:

  • Уночі 24 квітня Україна перебувала під масованою комбінованою атакою росіян. Працювала ППО.
  • У столиці станом на 6 ранку повідомлялося про 9 загиблих та 63 постраждалих, у тому числі 6 дітей і вагітна. Також було зафіксовано влучання по цивільній інфраструктурі. 
  • Вранці стало відомо, що кількість постражалих уже понад 70, а з-під завалів зруйнованого росіянами буднику у Святошинському районі Києва чути телефонні дзвінки – рятувальна операція триває, шукають, зокрема, 2 дітей.
  • Пізніше рятувальники повідомили, що дістали живого чоловіка з-під завалів зруйнованого росіянами будинку.
  • Станом на 15 дня було відомо про 8 загиблих внаслідок російського удару по Святошинському району Києва, також є неідентифікована частина тіла. Загалом постраждали 90 людей, із них 44 перебувають в медичних закладах.
  • Внаслідок удару загинули рідні брат і сестра – 21-річний Нікіта та 19-річна Софія.

www.pravda.com.ua