USD28.2033

Класика маніпулятивних технологій: чи постачає Україна зброю на Близький Схід

Класика маніпулятивних технологій: чи постачає Україна зброю на Близький Схід

Оприлюднена Міжнародною правозахисною організацією Amnesty International інформація та заява Проекту з викривання організованої злочинності та корупції (OCCRP) про причетність України до постачання зброї до Африки та Південного Судану, є маніпулятивною інформацією, яка не містить жодних фактів і жодної конкретики, з точки зору доказової бази. Не наводиться жодних доказів того, що Україна реалізовувала ті оборудки, про які йдеться у повідомленні. Це — по-перше.

По-друге, у цих доповідях свідомо використана детективно-емоційна подача матеріалу, аби вплинути на реципієнтів інформації. Це просто класика маніпулятивних технологій! Якщо ж говорити про детективно-емоційний тон, якого дотримуються у доповідях і OCCRP, і Amnesty International, то, окрім цього тону «міс Марпл», там не наводяться жодні підстави для звинувачень і докази того, що Україна щось порушила.

Оскільки Південний Судан не знаходиться під ембарго ООН, Україна може абсолютно легально постачати туди зброю.

Читайте также:

Школьники больше не будут прыгать через класс: что изменил 2018 год

Так само емоційно стверджується, що Україна є територією для «відмивання» нелегальних поставок зброї з країн Європейського Союзу до країн Африки. Знову ж таки, наведена інформація про Бурунді і Уганду не має під собою жодного підґрунтя, тому що Бурунді і Уганда взагалі не мають жодних ембарго чи санкцій, в тому числі з боку ЄС. Немає жодних причин, чому б країни ЄС були змушені постачати зброю не напряму, не відкрито і не легально.

У реєстрі ООН чи базі даних SIPRI чудово видно, як постачається зброя з країн Європейського Союзу, США та Росії до інших країн. Тобто немає жодної таємниці або якихось підстав стверджувати, що відбуваються якісь «сірі» чи «чорні» оборудки.

Читайте также:

Новости Крымнаша. Жизнь без мозгов

Тому дані публікації виглядають як суто маніпулятивна інформаційна операція, покликана продемонструвати ненадійність України як експортера зброї, а також її ненадійність як партнера країн НАТО та США. І це все робиться на тлі обговорення рішення про поставки летального озброєння та іншої військово-технічної співпраці з Україною.

Кому і чим це вигідно — відповідь напрошується сама. Звісно, посилення України у військовому плані не вигідно Російській Федерації, яка здійснює агресію проти України, окупувала Крим та частину Донбасу. Україна вже три з половиною роки воює сама, без особливої допомоги країн світу і НАТО, але саме факт початку союзницьких відносин дратує Росію. Оскільки поставки летальної зброї стануть свідченням нового рівня довіри, який означатиме, що США допомагають союзникам, і це буде дуже поганою новиною для РФ.

Чи матиме ця історія якісь негативні наслідки для України? Думаю, що цього боятися не треба. Україні слід просто продовжувати боротися з агресором. Необхідно спокійно працювати, в тому числі в інформаційному полі, спокійно пояснювати все те, що ми щойно проговорили — немає жодних підстав вважати, що Україна здійснювала взагалі якісь нелегальні поставки зброї, оскільки всі поставки до цих країн є легальними.

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Власть чаще переходит из рук в руки, чем от головы к голове."

Флагман украинского флота оказался под угрозой: пойман ученый-“предатель”

У Гройсмана придумали, куда деть сэкономленные субсидии

Сделать визу будет проще: в МИДе рассказали, что ожидает украинцев

Кто убивает актрис взрослого кино: мнение изнутри

Путинские оккупанты превращают детей в зомби-смертников

Вспышка кори: для кого прививки опасны и недейственные

Корь в Украине 2018: когда делать прививки

В ПАСЕ избрали президента: что Николетти говорил об Украине и России

НБУ прижмет рынок новыми ограничениями

Взрыв в Бердянске: появилось первое видео

Украинский вопрос и план россиян: начинается сложная неделя в ПАСЕ

Ад за 600 евро: как украинских заробитчан унижают в Польше

В Казахстане рассказали, когда могут стартовать переговоры по Донбассу

Курсы валют: прогнозы Нацбанка заставят паниковать любого

Скандального экс-начальника ГПУ выпустили на свободу

Ночь ужаса: появились душераздирающие фото погибших украинцев в Кабуле

Это дипломатическая игра: можно ли поменять минские переговоры на Казахстан

Украина оказалась отрезана от всего мира из-за Путина

Больше не друг: собака решилась нажать на курок

Украина признала документы ОРДЛО: названа причина