NewsOnline24

«Коронація табірного пахана»: у Зеленського відреагували на «інавгурацію» Путіна

оновлено

У Володимира Зеленського відреагували на «інавгурацію» Володимира Путіна / скріншот з відео

У РФ відбулася не «інавгурація» Путіна, а «класична російська коронація чергового табірного пахана».

Такою думкою поділився радник очільника Офісу президента України Володимира Зеленського Михайло Подоляк у своєму каналі в Telegram. Він підкреслив, що Володимир Путін не є президентом Росії, він — «класичний малоосвічений диктатор».

«Не «інавгурація». Але класична російська коронація чергового табірного пахана… Не вільна країна. Але повноцінна диктатура з вираженими комплексами ненависті, заздрості, бажання чужої крові… Не готовність відповідати сучасності. Але виражений намір збільшувати агресію, експансію й масштабувати війни в різних форматах…», — підкреслив він.

Відео дня

У центрі уваги Володимир Путін — новини, які варто знати зараз

РФ у середині березня провела псевдовибори Путіна, зокрема, й на окупованій частині території України. Ворожий Центрвиборчком «намалював» ватажку росіян 87,28% голосів виборців. Україна та низка держав Заходу не визнали «вибори Путіна».

Євродепутати наприкінці березня закликали держави-члени ЄС та міжнародну спільноту не визнавати легітимними результати російських псевдовиборів, бо їх проводили на окупованих територіях України та в Росії, і «виборчі перегони» не були ні вільними, ні справедливими. Європейський парламент підтримав резолюцію щодо невизнання «виборів» у РФ 2024.

www.unian.ua

Exit mobile version