USD28.2033

Кримінальне провадження відносно “гаманця” Саакашвілі, — журналіст

Кримінальне провадження відносно “гаманця” Саакашвілі, — журналіст

Лише вчора я згадав на своїй фейсбук-сторінці про друга й компатріота першого заступника директора НАБУ Углави, який шахрайським шляхом поцупив 2 млн. доларів з державного бюджету в якості відшкодування фіктивного ПДВ, а сьогодні цьому товаришу Углави в Печерському райсуді обирають запобіжний захід.

Кримінальне провадження відносно “гаманця” Саакашвілі, — журналіст

Йдеться про Теймураза Нішніанідзе – «гаманця» грузинського десанту, який збирав з одеських підприємців гроші для розкішного життя голови облдержадміністрації Саакашвілі, заступника генпрокурора Сакварелідзе і, як брешуть злі язики, навіть першого заступника директора НАБУ Углави. Саме Нішніанідзе фінансував проведення «антикорційних форумів» Саакашвілі та оплачував поїздки «борців з корупцією» по Україні та за кордоном.

Втім, кримінальне провадження відносно Нішніанідзе було відкрито не за це, а у зв’язку з тим, що він, будучи генеральним консулом Грузії, у 2012-2013рр. надав у податкові органи України фальшиві документи про придбання в Києві та Одесі товарів на суму понад 100 млн. грн. Такі квитанції слугують підставою для повернення нерезиденту сплаченого ним податку на додану вартість, завдяки чому Нішніанідзе отримав 17 млн. грн. або 2,1 млн. доларів за тодішнім курсом.

Саме для того, щоби не допустити розслідування цього кримінального провадження (воно було зареєстроване 20 березня 2016 року) Углава та Ситник спочатку організували напад на будівлю «департаменту Кононенка-Грановського» Генпрокуратури. Для цього вони найняли найвідомішого українського афериста Грішіна-Семенченка, який 19 квітня 2016 року за допомогою своїх охоронців виламав двері в секретних приміщеннях ГПУ і провів туди співробітників Оперативно-технічного управління НАБУ з метою встановити підслуховуючу апаратуру (зразу скажу – зробити це не вдалось ані тоді, ані пізніше, коли НАБУїни приходили під виглядом електриків поратись у трансформаторній будці).

Читайте также:

Отработанный ресурс: Кремль сдает террористов

Потім Ситник та Углава влаштували незаконне стеження за керівником слідчої групи Генпрокуратура Сусом, який безпосередньо розслідував це провадження – для цього вони подали в Апеляційний суд м.Києва клопотання з проханням надати дозвіл на зняття інформації з телефону Суса та проведення щодо нього негласних слідчих (розшукових) дій. А оскільки подібні заходи дозволяється проводити лише при розслідуванні тяжких чи особливо тяжких злочинів, Ситник і Углава зареєстрували щодо Суса фіктивне кримінальне провадження за неіснуючим фактом хабарництва.

Читайте также:

Новый доклад по “Боингу” MH17: что он значит для Украины и как им воспользоваться

Потім на гроші цього самого Нішніанідзе Углава придбав спеціальну апаратуру для слідкування за співробітниками Генпрокуратури й обладнав нелегальний пост зовнішнього спостереження в квартирі поруч з департаментом ГПУ, яку орендував знову ж таки на гроші Нішніанідзе.

Невідомо чим би усе це закінчилось, якби б підлеглий Ситника не загубив у серпні 2016 року флешку, на якій були звіти зовнішнього спостереження, фотографії та відеоматеріали, отримані в результаті проведення НСРД без санкції суду. Лише після того, як ця флешка потрапила до мене і я став оприлюднювати інформацію, що там містилась, Ситник перестав перешкоджати розслідувати кримінальне провадження відносно Нішніанідзе.

Докладаю кілька фотографій, які були на флешці, втраченій співробітником ОТУ НАБУ. На них – начальник департаменту Генпрокуратури Володимир Гуцуляк, за яким незаконно слідкували Ситник і Углава. Саме Гуцуляк керує розслідуванням кримінального провадження відносно Нішніанідзе. Фотографії були зроблені апаратурою, придбаною на гроші Нішніанідзе з квартири по вулиці Петлюри в Києві, яку Углава орендував на гроші Нішніанідзе.

Кримінальне провадження відносно “гаманця” Саакашвілі, — журналіст
Кримінальне провадження відносно “гаманця” Саакашвілі, — журналіст

Кримінальне провадження відносно “гаманця” Саакашвілі, — журналіст

Володимир Бойко

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 1,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политики всегда всё врут!"

© Владимир Андреев

В горле комом: украинцы назвали главную проблему, и это не АТО

Балух: Не хочу, чтобы Украина скатилась до “зеркального” ответа

Всеми любимой компании влепили штраф за плагиат Roshen

Покорил небоскреб: рекордсмен Гиннеса установил новый рекорд в Украине

Супрун травила онкобольных детей просроченными лекарствами: документ

Сенцов поблагодарил российских кинематографистов за поддержку

Погода на 24 июня: стихия установит свои правила

Неужели построят стену: Польша шокировала заявлением

Курс валют на 24 июня: гривну немного лихорадит

Нафтогаз и Витренко хотят сделать из украинцев “прогрессивных социалистов” за их счет

Нападение на Гребенщикова в Киеве: появились жуткие подробности столкновения

Каждый 13-й сотрудник Минобороны – участник боевых действий

Вступил в силу закон “о поощрении к военной службе”: что изменится

Украина примет участие в саммите НАТО: в МИД сообщили детали

Курс валют на 23 июня: гривна начала вставать с колен

Топ-10 должников среди народных депутатов: инфографика

Генпрокуратура реформировала департамент Горбатюка

Берите лыжи и сноуборд: в Карпатах стихия устроила украинцам Новый год

Жебривский о назначении Куця: Связано с возможным наступлением РФ

Главное за ночь: смерть звезды “Дом-2” и “зеленый свет” однополым бракам