Минулого тижня загарбники 23 рази перешкоджали роботі патрулів СММ ОБСЄ

За минулий тиждень представники СММ ОБСЄ зафіксували 23 випадки обмежень свободи пересування патрулів СММ ОБСЄ у виконанні мандата Місії із боку збройних формувань Російської Федерації. Про це повідомляє Українська сторона СЦКК.

Майже половину від усіх відмов і затримок у доступі до непідконтрольних урядові України територій було зафіксовано на блокпості біля Верхньошироківського (колишній Октябр) на півдні Донецької області.

У щоденному звіті СММ ОБСЄ від 24 лютого оприлюднена інформація про чергові два випадки відмови патрулеві Місії у проїзді на непідконтрольну урядові України територію через блокпост біля Верхньошироківського. Крім того, відмовили патрулю Місії у проїзді і через блокпост біля Староласпи. Необхідно зазначити, що за спостереженнями представників СММ, інші цивільні транспортні засоби вільно проїжджали через блокпости в обох напрямках.

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін наголошує, що перешкоджання представникам СММ ОБСЄ виконувати мандат Місії є неприпустимими.

(Еще нет голосов, оставьте первым)