USD28.2033

Мін’юст України – на службі “церкви” ФСБ?

Мін'юст України – на службі "церкви" ФСБ?

Принаймні, кияни усі знають, що територія храму української історії – Національного музею історії України – зараз частково захоплена представниками офіційної церкви держави-агресора. Там вони на чужій землі збудували незаконну споруду, і за часів Януковича, через “схемне” рішення суду, вони цю споруду у шахрайський спосіб зареєстрували як об'єкт нерухомості (!).

Більше про перипетії боротьби за українську історію можна прочитати тут.

Зараз Музей намагається через суд звільнити свою територію, скасувати очевидно незаконне рішення. Але нова українська влада у особі міністерства юстиції люто протидіє таким спробам відновити законність. Основним захисником церковників УПЦ МП виявилася інституція, котра має протидіяти шахрайству в країні шляхом запровадження прозорих і законних механізмів реєстрації прав власності на нерухомість.

В двох словах суть справи. За часів “Баті” церковниками проплачено було рішення суду, котре встановило право власності на три ТИМЧАСОВІ споруди (МАФи) площею в 60 м2. МАФи ці розташували на території Нацмузею без погодження з ним.

Тим не менш, рейдерам у рясах навіть цього виявилося мало – вони, явно впливаючи відомими методами на державного реєстратора, умудрилися на підставі вищезгаданого рішення суду зареєструвати об'єкт нерухомості, тобто КАПІТАЛЬНУ споруду. Та до того ж площею 120 м2.

Що б зробило у цій ситуації міністерство, де хочуть боротися з корупцією?

Воно б негайно провело перевірку і скасувало б очевидно незаконне рішення, покарало б винних.

Що робить відомство, де чиновники хочуть дбати про корупцію?

Читайте также:

Штрафы и протоколы по-новому: водители получат “письма счастья”

Воно іде в суд і за державін гроші захищає негідників-шахраїв, доводячи, що вони діяли законно. По суті, називаючи біле чорним, бо МАФ – не нерухомість, 60м2 – це не 120м2.

***

Поки я це все спостерігав мовчки і чотири (!) рази намагався потрапити до міністра Павла Петренка, але щоразу виявлялося, що він перебуває за кордоном.

Мені здається, що у мін'юсті надто багато корупційних ризиків, щоб так часто і довго лишати чиновницьку братію без нагляду.

Не хотілося б пересвідчитися у тому, що міністр від Народного фронту дозволяє своєму відомству діяти у інтересах держави-агресора (повторюся, усі деталі є у статті, зацініть, яку розкішну спецоперацію провели представники іноземної держави з нашою історичною святинею).

Читайте также:

Курс биткоина на 25 июня: главная криптовалюта оказалась на самом дне

***

Для фахівців. Довідка про незаконність МАФу на Десятинці.

ПІДСТАВИ

протиправності рішення і запису державного реєстратора Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України Сіволіна Михайла Юрійовича від 24.07.2013 року індексний номер 4268791

(справа N826/2997/18, Окружний адміністративний суд міста Києва, суддя Аблов Є.В.)

Рішення та запис про державну реєстрацію права власності на нежитлову будівлю (літ. “Р”), каплиця, загальною площею 133, 2 кв. м. на вул. Володимирській, 2, у місті Києві було вчинено на підставі рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 15.02.2012 року у справі N2-10218/11, яким було визнано за Релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва право власності на малу архітектурну форму – каплицю церкву Десятинного Храму Пресвятої Богородиці, яка складається з трьох зблокованих кіосків по 20 кв. метрів кожний, загальною площею 60 кв. метрів, що розташована по вул. Володимирській, 2 у м. Києві. Тобто оскаржуваний запис про державну реєстрацію права власності було вчинено щодо іншого майна, аніж зазначено в рішенні суду.

Читайте также:

На Бубенчика «повесили» новые подозрения: в чем обвиняют активиста Майдана

Відповідно до п. 4 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.06.2011 року N703 (далі – Порядок N703), чинного на момент вчинення оскаржуваних рішення і запису, не підлягають державній реєстрації речові права на малі архітектурні форми, тимчасові, некапітальні споруди, що розташовані на земельній ділянці, переміщення яких є можливим без їх знецінення та зміни призначення.

Відтак, право власності на тимчасові споруди (малі архітектурні форми) не підлягає державній реєстрації в Державному реєстрі речових прав та нерухоме майно та їх обтяжень.

Окрім того, у відповідності до п.п. 4, 46 Порядку N703 у разі коли законодавством встановлено вимогу щодо прийняття в експлуатацію об'єкта нерухомого майна, державна реєстрація права власності на нього проводиться після прийняття такого об'єкта в експлуатацію в установленому законодавством порядку. Також для проведення державної реєстрації прав з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно у зв'язку з набуттям права власності на новозбудовані чи реконструйовані об'єкти нерухомого майна необхідним було подання: документу, що посвідчує речове право на земельну ділянку (крім випадків реконструкції квартири, житлового або нежитлового приміщення); витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (у разі, коли в документі, що посвідчує речове право на земельну ділянку, відсутні відомості про її кадастровий номер); документ, що зазначений у пункті 27 Порядку N703 та підтверджує право власності на об'єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці (у разі проведення державної реєстрації прав з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно у зв'язку з набуттям права власності на реконструйований об'єкт нерухомого майна); документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта; документ, що підтверджує присвоєння об'єкту нерухомого майна адреси.

Як свідчить реєстраційна справа N113407780000, жодного з документів, що визначені 4, 46 Порядку N703, заявником (Релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці у Шевченківському районі м. Києва) державному реєстратору Сіволіну М. Ю. надано не було.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политик – это человек, который пожертвует вашей жизнью за свою родину."

Строительство метро на Виноградарь могут отдать другу Кремля

Укртелеком снова поднимет цены

Оплевал и расстрелял: депутат показал соседям, кто чей слуга

Муженко сказал, сколько нужно в 2019 году на содержание армии

Воля, нація, капіталізм, республіка, демократія – здобути все це можна лише самотужки

Две банды титушек устроили экшн в центре Одессы: фото

Муженко назвал сферы ВСУ, куда пойдут $250 млн помощи США

Турчинов выведет на улицы Украины десятки тысяч военных

Авто депутата сожгли после угроз: фото атаки

Муженко: Мы готовимся к отражению полномасштабной агрессии России

Не хватает шоколадки Roshen: сеть в бешенстве от вида солдатской аптечки на пятом году войны

Узник Освенцима: сестра Сенцова рассказала о состоянии режиссера и единственном шансе на его освобождение

Побочные эффекты “крымского наркотика” в действии

“Закройте морды!”: скотство очередного маршрутчика прославило его на всю Украину

Олещук рассказал, в чем разница между ситуацией Сенцова и Савченко

Три партии покупают рекламу на ТВ на деньги налогоплательщиков

Молдовани на “Ягуарі” обікрали вінничанку

Китай осознает бесперспективность противостояния США в торговой войне

Історичних постатей, які розвивали Вінницю, намалюють на стінах

Доллар кошмарит: в украинских обменниках резко взвинтили курс