USD28.2033

Мотивація в бізнесі або мотивація бізнесу

Мотивація в бізнесі або мотивація бізнесу

Як бізнес лобіює свої інтереси у владі? Що таке “хороші стосунки з владою”, і як їх налагодити задля розвитку підприємництва?

Про це сьогодні йшлося на ІІІ Міжнародному Форумі GR (зв'язки з владою), де були присутні відомі політики, підприємці, громадські діячі та журналісти.

На моє глибоке переконання, влада та бізнес мають бути розділені та чітко виконувати властиву кожному функцію. Сьогодні, на жаль, цього немає, і чиновники слугують не інтересам держави та людей, а інтересам окремих бізнес-структур, від яких отримують гроші.

Як розділити владу та бізнес і знайти баланс між їхніми інтересами? У моєму розумінні, ключовим фактором правильного балансу між інтересами влади та бізнесу є питання мотивації.

Мотивація в бізнесу – отримати якомога більше прибутків, це зрозуміло. А яка мотивація в цій схемі у наших можновладців?

На жаль, сьогодні мотивація багатьох чиновників зводиться до отримання хабарів під час проведення тендерів чи розподілі бюджету або до отримання ними частки у чиїмось бізнесі. А повинна бути – розвиток держави.

Читайте также:

Цинизму президента Порошенко еще поучиться – Лещенко. ВИДЕО

Дехто з чиновників вмотивований сьогодні наповнювати бюджет. Але цього також недостатньо для розвитку країни, адже просте наповнення бюджету не призводить до зростання економіки та рівня життя прости людей.

Тільки стратегічне мислення, вмотивованість чиновників проводити зміни та створювати умови для розвитку вітчизняного бізнесу можуть принести користь нашій державі. На жаль, сьогодні цього немає.

Замість цього ми маємо такі факти, як виведення 4 мільярдів гривен на закордонні рахунки іноземних компаній, які призначалися на закупівлю ліків для українців у 2016 році. Минув рік, а медикаментів в регіони поставлено лише на половину суми. Це, як на мене, – яскравий приклад антидержавного лобіювання.

Читайте также:

Аднан Киван спонсирует террористов в “ЛНР” и “ДНР”

Те саме стосується і державних закупівель ліків у 2017 році – виділено 6 мільярдів, поставлено в регіони нуль. Чиї інтереси в даному випадку лобіюють чиновники? Чиї завгодно, тільки не держави, не простих українців і не вітчизняного бізнесу.

Чому ці кошти виводять за кордон, а не віддають українським виробникам, які здатні виробляти конкурентоспроможну продукцію, і могли б створити додаткові робочі місця, платити людям зарплату, сплачувати податки і тим самим розбудовувати державу? Питання риторичне…

Тому нашим головним завданням сьогодні є мотивувати чиновників на лобіювання інтересів держави та вітчизняного бізнесу, на захист національного виробника.

Чиновник повинен мати повагу в суспільстві, отримувати високу зарплату і не менш великі терміни ув'язнення у випадку лобіювання чиїхось приватних інтересів на шкоду інтересам національним.

Без розділення бізнесу і влади, без створення правильного балансу інтересів між ними, ми ніколи не зможемо вийти з тієї стагнації, у якій перебуваємо вже чверть століття.

Нам потрібно добитися зміни національної ментальності. Кожен з нас, чиновник, підприємець або звичайний громадянин мають дбати про власну країну. Адже наша країна – це наш великий спільний дім, я якому ми всі живемо.

Тому я не збираюся зупинятися чи відступати, поки в нашій країні не наступить порядок, законність, і у кожного громадянина з державою не налагодяться “добрі стосунки”.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"«Когда у власти не хватает аргументов, она начинает втягивать в политику детей». "

Украинские воины против орков: снайпер назвал кардинальное отличие

Трагически скончалась актриса, фильмы с которой видели все

Не устоял под огнем минометов: подробности смерти бойца, которого оплакивает Украина

Крупнейшая бригада ВСУ покинула Донбасс: трогательные кадры

Женщина третього тысячелетия: сеть кипит из-за выходки жены Луценко

Легко и быстро: 8 рецептов самой вкусной лазаньи

Без виз можно будет путешествовать в еще более 20 стран мира

Молодые украинки трагически погибли на Южном Буге

Пристрелите меня, я не шучу: президент Филиппин неожиданно обратился к военным

Нет живого места: мать отправила младенца в реанимацию

Назначения Смолия: кто на самом деле будет руководить Нацбанком

Печальная статистика: сколько процентов всех мировых богатств оказались в руках лишь 1% людей

Задержан футболист сборной Украины, готовится суд

Стало известно, кто больше всех заработал и потратил на тендерах Prozorro

Усик начал музыкальную карьеру из-за досадной ошибки, презентован первый клип

Так кто обстрелял автобус в Еленовке, или “ДНРовец” проговорился

Когда настало время возвращать долги: рабочие получили зарплату в кирпичах

Кровавая провокация: боевики уничтожают города Донбасса

Резонансное убийство водителя BlaBlaCar: ГПУ взялась за лидера “Правого сектора”

А ведь так настойчиво обещала: Савченко попалась на циничной лжи