USD28.2033

Мотивація в бізнесі або мотивація бізнесу

Мотивація в бізнесі або мотивація бізнесу

Як бізнес лобіює свої інтереси у владі? Що таке “хороші стосунки з владою”, і як їх налагодити задля розвитку підприємництва?

Про це сьогодні йшлося на ІІІ Міжнародному Форумі GR (зв'язки з владою), де були присутні відомі політики, підприємці, громадські діячі та журналісти.

На моє глибоке переконання, влада та бізнес мають бути розділені та чітко виконувати властиву кожному функцію. Сьогодні, на жаль, цього немає, і чиновники слугують не інтересам держави та людей, а інтересам окремих бізнес-структур, від яких отримують гроші.

Як розділити владу та бізнес і знайти баланс між їхніми інтересами? У моєму розумінні, ключовим фактором правильного балансу між інтересами влади та бізнесу є питання мотивації.

Мотивація в бізнесу – отримати якомога більше прибутків, це зрозуміло. А яка мотивація в цій схемі у наших можновладців?

На жаль, сьогодні мотивація багатьох чиновників зводиться до отримання хабарів під час проведення тендерів чи розподілі бюджету або до отримання ними частки у чиїмось бізнесі. А повинна бути – розвиток держави.

Читайте также:

Россия открыто пригрозила Украине уничтожением: Перестанет существовать

Дехто з чиновників вмотивований сьогодні наповнювати бюджет. Але цього також недостатньо для розвитку країни, адже просте наповнення бюджету не призводить до зростання економіки та рівня життя прости людей.

Тільки стратегічне мислення, вмотивованість чиновників проводити зміни та створювати умови для розвитку вітчизняного бізнесу можуть принести користь нашій державі. На жаль, сьогодні цього немає.

Замість цього ми маємо такі факти, як виведення 4 мільярдів гривен на закордонні рахунки іноземних компаній, які призначалися на закупівлю ліків для українців у 2016 році. Минув рік, а медикаментів в регіони поставлено лише на половину суми. Це, як на мене, – яскравий приклад антидержавного лобіювання.

Читайте также:

Россия захватила три корабля ВМС Украины

Те саме стосується і державних закупівель ліків у 2017 році – виділено 6 мільярдів, поставлено в регіони нуль. Чиї інтереси в даному випадку лобіюють чиновники? Чиї завгодно, тільки не держави, не простих українців і не вітчизняного бізнесу.

Чому ці кошти виводять за кордон, а не віддають українським виробникам, які здатні виробляти конкурентоспроможну продукцію, і могли б створити додаткові робочі місця, платити людям зарплату, сплачувати податки і тим самим розбудовувати державу? Питання риторичне…

Тому нашим головним завданням сьогодні є мотивувати чиновників на лобіювання інтересів держави та вітчизняного бізнесу, на захист національного виробника.

Чиновник повинен мати повагу в суспільстві, отримувати високу зарплату і не менш великі терміни ув'язнення у випадку лобіювання чиїхось приватних інтересів на шкоду інтересам національним.

Без розділення бізнесу і влади, без створення правильного балансу інтересів між ними, ми ніколи не зможемо вийти з тієї стагнації, у якій перебуваємо вже чверть століття.

Нам потрібно добитися зміни національної ментальності. Кожен з нас, чиновник, підприємець або звичайний громадянин мають дбати про власну країну. Адже наша країна – це наш великий спільний дім, я якому ми всі живемо.

Тому я не збираюся зупинятися чи відступати, поки в нашій країні не наступить порядок, законність, і у кожного громадянина з державою не налагодяться “добрі стосунки”.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В управлении государством главное – соблюдать все формальности, а на мораль можно и не обращать внимания. "

© Марк Твен

СБУ ищет подозреваемого в организации убийства Гандзюк – фото

Географічне положення України та її драматична історія вимагали й вимагають від неї особливої ролі – науковець

Зеленский определил судьбу ПриватБанка: «Буду решать»

На Черкасщине строят солнечную электростанцию мощностью 25 мВт

Политический эксперт: программа Вилкула построена на позитиве

Заявление “Росток-Холдинг”: рейдеры распространяют недостоверную информацию от имени компании, создав фейковую страницу агрохолдинга в Facebook

Uber будет разрабатывать беспилотные велосипеды

Порошенко перенес свою избирательную кампанию в церкви страны — Der Spiegel

Ющенко рассказал об отношениях с российским президентом: “Я такого Путина не знал”

Донбасс, Керченский кризис и цены: какие проблемы самые важные для украинцев

WhatsApp запретил рассылать одно и то же сообщение более чем пяти пользователям

В России заявляют, что найдут деньги на фильмы Зеленского

В ПАСЕ пройдут срочные дебаты по агрессии России в Азовском море

У взаємодії із США Україна і далі використовує застарілі стратегії

Рушник национального единства отправляется в тур к 100-летию Соборности Украины

Відсутність чіткого бачення деокупації Криму та Донбасу виливаються у “синдром Фігаро” – юрист

Добкин попал в новый скандал: «Классный кокс достал, колбасит не по-детски»

За три года в мире стало в семь раз больше криптоматов

Луи Гаррель, Одри Тоту и Гаспар Ульєль. “Вечера французского кино” объявили программу

Доба на фронті: внаслідок злочинних обстрілів один військовослужбовець отримав поранення