USD28.2033

“Моя країна – старомодна, консервативна, пристаріла баба”, – Дроздов

"Моя країна – старомодна, консервативна, пристаріла баба", – Дроздов

..2018 рік започаткує глобальний розлам суспільства на креатив і баласт. По цій лінії – креатив VS баласт – буде рватися країна зсередини на різні середовища, і майбутнє моєї країни буде полем битви, де зійдуться креатив (якісна меншість) і баласт (невимоглива більшість).

Від того, хто кого здолає, залежить те, якою країною ми будемо. Є два варіанти: або ми вириваємося з пекельного 20-го сторіччя, де правив бал колективний героїзм і психологія мас (а не особистостей) – або ж ми назавжди залишаємося у списку країн третього світу, де багаті люди купили бідних і регулярно обслуговують їх без змазки. 

…Ми будемо бачити, як плебеїзований виборець демонструватиме свою псячу вірність своїм кумирам-товстосумам. 2018 стане роком системної підготовки до виборів, тож на голови народу виллється кілька тонн дешевого популізму і в’язкої демагогії.

Усі притомні люди з жахом дивитимуться, як у цьому словесному лайні самозадоволено купатиметься половина населення країни, і ця половина буде аж рохкати від задоволення, ох як же довго вона чекала на ці грязеві ванни смішних обіцянок і правдоподібних байок. Електоральне свинство наших людей сягне апогею. Притомні люди вже тепер можуть запасатися корвалолом і новопаситом: електоральні каліки виходять на арену.

…Наша країна може розвиватися лише назад. Вона є істотою, що йде вперед з оберненою назад головою. Вона безперестанку відригує все пережите й перетравлене, вона орієнтується лише на досвід – і через це панічно боїться ризиків ступнути в незвідане. Моя країна – надміру історична, і в цьому її прокляття. Вона будує не плани, а пантеони.

Читайте также:

Cуд дозволив заочне розслідування щодо Януковича у справі ЄвроМайдану

Вона не мріє, а лише згадує. Моя країна – ретро, а не модерн. Моя країна – старомодна, консервативна, пристаріла баба, яка все, що може, – згадувати свої найбуремніші роки і дорікати внукам за шалену пристрасть до повнокровного, варятського життя.

Моя країна – спеціаліст зі спалювання днів-місяців-років. Сусідні нації запускають проекти з моделювання штучного розуму, переводять весь транспорт на електромобілі, впроваджують електронне урядування і онлайнову дозвільну систему, де фізично немає чиновника – а ми навертаємося до первня, йоперний театр. В епоху енеоліту ми чудово вписались би зі своїми уявленнями про сучасний світ.

Читайте также:

Польська “дипломатія” загнала себе у глухий кут. Що робити у цій ситуації українцям?

…2018 буде роком тоталітаризму. Влада засмакувала свою міць і безкарність. Авакова, Порошенка тощо можна буде лише вперед ногами винести з їхніх кабінетів. І вони – сильніші від свого народу. Ми – народ досвідчених руйнаторів.

Ми не одну імперію зсередини руйнували собою, тож не дивно, що ми свою власну державу руйнуємо зсередини, і теж собою. Ми їх не зможемо відірвати від корита, тому що ми і є корито. Народ не є жертвою олігархів, якраз навпаки: олігархи – це творіння народу, це його прямий виразник. Хам, злодій і брехун живе в кожному революціонерові. 

…Влада буде захищатися. Будуть арешти. Буде остаточне знищення середнього класу. Буде скупка землі за безцінь. Буде завалена білбордами і сітілайтами країна, що вибиратиме кращу фотографію чи слоган. Буде знешкодження мислячого прошарку. Буде тоталітарний дух із переслідуванням, прослуховуванням, збором компромату, відеопровокаціями на неугодних, судовими заборонами мирно збиратися. Буде Нацгвардія (наші хлопці) проти протестувальників (теж наші хлопці). Буде вчорашній «Беркут» (уже теж наші хлопці) кийками розганяти атошників. 

…2018 рік – рік здорового гедонізму. Це тоді, коли притомні люди насичуватимуть задоволенням своє щоденне життя.

Настав час перейматися не великим і абстрактним, а малим і конкретним, і це мале й конкретне – це конкретно твоє життя на рівні витягнутої руки (1 метр).

Моя країна лише тоді почне мінятися, коли захоче стати сумою оцих самих метрів.

Неуспішні люди не здатні побудувати успішну країну, відтак настав час проголосити нову релігію українського громадянина – приватний успіх, особистий успіх, твій успіх. З цього й народиться нова, краща країна. Десь колись.

Згодом.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политике приходится делать много такого, чего не следует делать."

© Теодор Рузвельт

Джентельмены удачи: главная беда заробитчан не в поляках

Судья, задержанный за взятку в кабинете главы САП продолжает “вершить правосудие” – нардеп

В центре Питера появились украинские флаги: что происходит

Ностальгия по СССР: вы не представляете, сколько таких среди нас

Порошенко начинает вызывать стойкое раздражение у большей части журналистского корпуса – журналист

Президента поймали со шпаргалкой, появилось фото

Почти хайтек: украинцам показали новый Дом Профсоюзов

В Україні досі легітимно діють три мережі спецслужб окупанта

Пропал скандальный нардеп, помощники не выходят на связь

Кулаки чешутся: разъяренная толпа движется на Киев

Президент Roshen подтвердил торговлю с Приднестровьем

Дождались: “могильщик украинских банков” едет в Раду, названа дата отставки

Ветераны АТО требуют от АМКУ прекратить поддержку российского бизнеса в Украине

Выборы без выбора, и демократия без демократов

У главы Запорожской ОГА нашли 5 незадекларированных авто и недвижимость в Крыму

Не прошло и года: власти наконец определились, как блокировать россайты

“Україна має все, щоб стати великою європейською державою”, – Богомолець

Курс валют меняет позиции, в обменниках сразу два сюрприза

У меня герб на руке: российский блогер молит о помощи

Як змінити політичну систему в Україні без революцій