USD28.2033

“Моя країна – старомодна, консервативна, пристаріла баба”, – Дроздов

"Моя країна – старомодна, консервативна, пристаріла баба", – Дроздов

..2018 рік започаткує глобальний розлам суспільства на креатив і баласт. По цій лінії – креатив VS баласт – буде рватися країна зсередини на різні середовища, і майбутнє моєї країни буде полем битви, де зійдуться креатив (якісна меншість) і баласт (невимоглива більшість).

Від того, хто кого здолає, залежить те, якою країною ми будемо. Є два варіанти: або ми вириваємося з пекельного 20-го сторіччя, де правив бал колективний героїзм і психологія мас (а не особистостей) – або ж ми назавжди залишаємося у списку країн третього світу, де багаті люди купили бідних і регулярно обслуговують їх без змазки. 

…Ми будемо бачити, як плебеїзований виборець демонструватиме свою псячу вірність своїм кумирам-товстосумам. 2018 стане роком системної підготовки до виборів, тож на голови народу виллється кілька тонн дешевого популізму і в’язкої демагогії.

Усі притомні люди з жахом дивитимуться, як у цьому словесному лайні самозадоволено купатиметься половина населення країни, і ця половина буде аж рохкати від задоволення, ох як же довго вона чекала на ці грязеві ванни смішних обіцянок і правдоподібних байок. Електоральне свинство наших людей сягне апогею. Притомні люди вже тепер можуть запасатися корвалолом і новопаситом: електоральні каліки виходять на арену.

…Наша країна може розвиватися лише назад. Вона є істотою, що йде вперед з оберненою назад головою. Вона безперестанку відригує все пережите й перетравлене, вона орієнтується лише на досвід – і через це панічно боїться ризиків ступнути в незвідане. Моя країна – надміру історична, і в цьому її прокляття. Вона будує не плани, а пантеони.

Читайте также:

Внутрішня суперечність марксизму, що призвела до катастрофи

Вона не мріє, а лише згадує. Моя країна – ретро, а не модерн. Моя країна – старомодна, консервативна, пристаріла баба, яка все, що може, – згадувати свої найбуремніші роки і дорікати внукам за шалену пристрасть до повнокровного, варятського життя.

Моя країна – спеціаліст зі спалювання днів-місяців-років. Сусідні нації запускають проекти з моделювання штучного розуму, переводять весь транспорт на електромобілі, впроваджують електронне урядування і онлайнову дозвільну систему, де фізично немає чиновника – а ми навертаємося до первня, йоперний театр. В епоху енеоліту ми чудово вписались би зі своїми уявленнями про сучасний світ.

Читайте также:

В США предупредили о кибертатаках РФ накануне выборов в Украине

…2018 буде роком тоталітаризму. Влада засмакувала свою міць і безкарність. Авакова, Порошенка тощо можна буде лише вперед ногами винести з їхніх кабінетів. І вони – сильніші від свого народу. Ми – народ досвідчених руйнаторів.

Ми не одну імперію зсередини руйнували собою, тож не дивно, що ми свою власну державу руйнуємо зсередини, і теж собою. Ми їх не зможемо відірвати від корита, тому що ми і є корито. Народ не є жертвою олігархів, якраз навпаки: олігархи – це творіння народу, це його прямий виразник. Хам, злодій і брехун живе в кожному революціонерові. 

…Влада буде захищатися. Будуть арешти. Буде остаточне знищення середнього класу. Буде скупка землі за безцінь. Буде завалена білбордами і сітілайтами країна, що вибиратиме кращу фотографію чи слоган. Буде знешкодження мислячого прошарку. Буде тоталітарний дух із переслідуванням, прослуховуванням, збором компромату, відеопровокаціями на неугодних, судовими заборонами мирно збиратися. Буде Нацгвардія (наші хлопці) проти протестувальників (теж наші хлопці). Буде вчорашній «Беркут» (уже теж наші хлопці) кийками розганяти атошників. 

…2018 рік – рік здорового гедонізму. Це тоді, коли притомні люди насичуватимуть задоволенням своє щоденне життя.

Настав час перейматися не великим і абстрактним, а малим і конкретним, і це мале й конкретне – це конкретно твоє життя на рівні витягнутої руки (1 метр).

Моя країна лише тоді почне мінятися, коли захоче стати сумою оцих самих метрів.

Неуспішні люди не здатні побудувати успішну країну, відтак настав час проголосити нову релігію українського громадянина – приватний успіх, особистий успіх, твій успіх. З цього й народиться нова, краща країна. Десь колись.

Згодом.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политик – это человек, который пожертвует вашей жизнью за свою родину."

Суд оставил под стражей подозреваемого по делу Бабченко

Бой Усик – Гассиев: украинский чемпион поедет покорять Москву

Кремль прокомментировал недопуск Денисовой к политзаключенным

Обыски в Крыму: оккупанты схватили активиста с дочерью

В Канаде хотят передать Киеву летального оружия почти на $10 млн

Адская жара заставила дикого гиганта просить воды у украинцев: фото

Герман: В “списке 47” не было Бабченко, но был сын Авакова

Боевики устроили настоящую охоту за беспилотником ОБСЕ

Парубий сообщил, когда Рада примет закон о нацбезопасности

Путин вскоре вернёт Крым, и вот почему

Запад в 94-м требовал от Украины сложить ядерное оружие – Кравчук

Все смешали: СБУ превратила дело Лусварги в бразильское мыло

Конец евробляхам: депутаты нашли, чем добить водителей

Совет ЕС продлил на год санкции за аннексию Россией Крыма

Курс валют в Украине: что вытворит гривна и когда остановится

Общественники призвали Порошенко исправить закон об антикорсуде

Погода на 18 июня: безжалостная стихия заставит украинцев терять сознание

Роналду приговорили к условному сроку и крупному штрафу

В Крыму двоих задержали за “переписку с материковой Украиной”

Суммы на триллионы: сколько людей живут за счет родственников-заробитчан