NewsOnline24

На Черкащині невідомі кинули вибухівку на подвір’я співробітника ТЦК

У селищі Катеринопіль Черкаської області невідомі кинули вибуховий пристрій на подвір’я будинку співробітника Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомляє Черкаський обласний ТЦК.

"На Черкащині стався кримінальний злочин – ганебний випадок нападу на домоволодіння військовослужбовця 4 відділу Звенигородського РТЦК та СП", — ідеться в повідомленні.

30 травня у селищі Катеринопіль невідомі особи кинули вибуховий пристрій, який спричинив вибух на подвір’ї будинку сержанта Збройних сил України. Члени його родини не постраждали.

Як підкреслили у ТЦК, правоохоронні органи були оперативно проінформовані.

Також в обласному ТЦК наголосили, що "цей неприпустимий випадок стався на тлі ганебної інформаційної кампанії з метою дискредитації військовослужбовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і Сил оборони України".

Як повідомляв Укрінформ, 31 травня в селі Черепківці Чернівецької області під час проведення військовослужбовцями Територіального центру комплектування та соціальної підтримки заходів із оповіщення військовозобов’язаний цивільний громадянин вчинив напад із застосуванням газового балончика на представників ТЦК. Нападник чинив опір та був затриманий.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version