На Чернігівщині запрацював центр із розшуку зниклих безвісти за особливих обставин

У Чернігівській області розпочав роботу Координаційний центр із розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Про це у Телеграмі поінформувало Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Міністерства внутрішніх справ, передає Укрінформ.

«Координаційний центр створений з метою підвищення результативності пошукових дій, а також для комунікації з родинами зниклих громадян. Основні завдання Центру: збір оперативної інформації про місце зникнення особи; відбір біологічних зразків у родичів для майбутньої ідентифікації; комунікація з громадянами, які втратили зв’язок зі своїми близькими, які перебували в зоні проведення бойових дій», — заявили у МВС.

На Чернігівщині запрацював центр із розшуку зниклих безвісти за особливих обставин

В установі радять жителям Чернігівщини, якщо їм відомі факти зникнення безвісти громадян, у тому числі за особливих обставин, їхнього викрадення або взяття у полон, звернутися до найближчого підрозділу поліції із відповідною заявою, або до учасників робочої групи Координаційного центру за номерами телефонів: 093-60-45-241, 073-31-24-604, 063-87-44-354, 063-816-24-75, 067-89-22-015.

«Якщо Ви розшукуєте безвісти зниклого, то можете звернутися за допомогою до регіонального представника Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Чернігові Катерини Смуригіної: м. Чернігів, проспект Перемоги,74, каб. 607, (067) 596 50 11», — радять у міністерстві.

Як повідомляв Укрінформ, у поліції Херсонської області запрацював спеццентр з розшуку зниклих безвісти.

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *