На Київщині затримали військового, який розпродавав спорядження з передової

Фото Працівники Державного бюро розслідувань у взаємодії зі Службою безпеки України повідомили про підозру військовослужбовцю однієї із бойових частин Київської області, який розпродавав військове майно.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ДБР.

“Військовий, який відповідав за збереження спорядження частини, у змові з іншими військовослужбовцями крали зі складу бронежилети, каски, медичні аптечки, розвантажувальні пояси, тактичне взуття, польові камуфляжі та інше і продавали їх гуртовими партіями підприємцям для подальшого перепродажу. При цьому вони ставили ціни набагато нижчі за реальну вартість майна”, — ідеться у повідомленні.

На Київщині затримали військового, який розпродавав спорядження з передової

Організатор списував продане майно як втрачене під час бойових дій.

Лише останні дві продані ними партії коштували майже 400 тис. грн. Після повної інвентаризації та слідчих дій будуть з’ясовані реальні збитки.

На Київщині затримали військового, який розпродавав спорядження з передової

Військовому, який мав зберігати це майно та забезпечувати ним бійців на передовій, повідомили про підозру у викрадені військового майна, вчиненому в умовах воєнного стану (за ч. 4 ст. 410 Кримінального кодексу України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим військовослужбовцям, які брали участь у викраденні та збуті майна.

Як повідомляв Укрінформ, у травні правоохоронці Хмельницької області оголосили підозру жінці, яка під приводом виготовлення пам’ятників загиблим військовослужбовцям ошукала їхніх родичів.

Фото: ДБР

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *