NewsOnline24

На польсько-українському кордоні почали блокувати рух автобусів на одному з КПП

Фото: речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко (mediacenter org ua) Автор: Марія Кучерявець, Наталія Юрченко
Експерт: Андрій Демченко

Польські протестувальники почали блокувати рух автобусів на одному з пунктів пропуску на кордоні з Україною. Йдеться про КПП «Медика — Шегині».

Про це у коментарі РБК-Україна повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Про блокування руху пасажирських автобусів учасниками акцій протесту українських прикордонників поінформували польські колеги.

Обмеження руху автобусів розпочалося сьогодні близько 11:10. Організатори таких дій блокують рух на дорозі перед пунктом пропуску «Медика», суміжному з українським пунктом пропуску «Шегині».

Польські протестувальники планують пропускати лише по одному автобусу на дві години як на в’їзд в Україну, так і на виїзд. Коли закінчиться блокування — поки невідомо.

«Просимо перевізників та громадян, які планують поїздку через українсько-польський кордон, врахувати цю інформацію. Про відновлення ритмічного руху пасажирських автобусів в пункті пропуску «Шегині» буде повідомлено додатково на ресурсах Держприкордонслужби», — зазначив речник.

Блокада кордону

Нагадаємо, у лютому протести на польсько-українському кордоні відновилися. Пункти пропуску блокують фермери, а нещодавно вони почали висипати українське зерно.

Сьогодні у Польщі проходить масштабний протест фермерів, які вимагають виконати їх умови щодо «зеленого курсу» та обмежень щодо української продукції.

Як повідомляють польські ЗМІ, влада Польщі домовилася з фермерами про тимчасове закриття кордону з Україною для транзиту деяких сільськогосподарських продуктів.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Exit mobile version