На противагу НАТО: Путін намагається сформувати євразійську «архітектуру безпеки» — ISW

Путін намагається створити алтернативу НАТО / Фото: Associated Press

Російський диктатор шукає нові країни для створення союзу.

Російський президент Володимир Путін прагне створити альтернативну коаліцію дружніх держав, які б виконували роль альтернативи Заходу та підривали НАТО.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Зазначається, що РФ намагається встановити «євразійську архітектуру безпеки».

Зокрема, Путін заявив, що готовий створити «рівну і неподільну безпеку в Євразії».

«Москва готова обговорювати питання євразійської безпеки з Шанхайською організацією співробітництва (ШОС), Співдружністю незалежних держав (СНД), Євразійським економічним союзом (ЄАЕС) та БРІКС — організації, до якої входять Бразилія, Росія, Індія, Китай, Південна Африка«, — сказав російський диктатор.За його словами, Росія готова вести дискусії з європейськими країнами і країнами НАТО, «коли вони будуть готові».

На цьому наголосив і міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

«Лавров, імовірно, мав на увазі зусилля РФ з розширення співпраці з Асоціацією держав Південно-Східної Азії (АСЕАН). Путін заявляв про свою зацікавленість у розвитку відносин з цією організацією під час візиту до В'єтнаму 20 червня», — припускають аналітики  ISW.

Путін для цього включив В'єтнам на додаток до Північної Кореї в запропоноване ним формування нової євразійської системи безпеки.

«Це свідчить про те, що він прагне включити Південно-Східну Азію в цю альтернативну євразійську структуру безпеки, використовуючи історично дружні зв'язки окремих країн Південно-Східної Азії з Радянським Союзом», — йдеться у звіті.

Крім того, російський президент-диктатор Володимир Путін пригрозив Південній Кореї. Мовляв, якщо Сеул надасть Україні летальну зброю, то це буде «дуже великою помилкою».

tsn.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *