На Рівненщині працює соціальна ініціатива для ветеранів «Баскетбол на кріслах колісних»

Відео На Рівненщині запрацювала соціальна ініціатива для ветеранів «Баскетбол на кріслах колісних».

Про це в Телеграмі повідомив голова Рівненської облради Андрій Карауш, передає Укрінформ.

«Ветерани війни мають змогу тренуватись у баскетбол. Цю ініціативу почала наша ОСДЮСШОР спільно з БК «Рівне». Дякую президенту баскетбольного клубу та керівнику спортшколи Сергію Ліщуку, всім причетним за те, що ви звертаєте увагу на наших захисників. По-іншому сьогодні і не повинно бути», — написав голова облради.

Як зазначається, на тренуваннях, які, попередньо, будуть 2-3 рази на тиждень, ветерани мають можливість покращити фізичну форму, відновити моральний дух та знайти нових друзів. Професійні тренери забезпечать індивідуальний підхід до кожного учасника. Сама соціальна ініціатива має назву «Баскетбол на кріслах колісних».

Як підкреслив голова облради, на перше заняття прийшло кілька ветеранів і вже спробували себе. Він переконаний, що поширення цієї інформації буде корисним для спільної справи, про цю ініціативу мають знати більше людей.

Як повідомляв Укрінформ, на Рівненщині тренери проводять безкоштовну спортивну реабілітацію для ветеранів, такі тренування відбуваються завдяки застосунку TrenVet.

www.ukrinform.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *