NewsOnline24

На росТБ переплутали прапор і герб Удмуртії і видали їх за шеврони «канадського найманця ЗСУ»

Пропагандисти РФ назвали прапор і герб Удмуртії знаком “канадських найманців” в ЗСУ / Фото: скриншот з відео

Момент із шевронами транслювався тільки у випуску на далекосхідні регіони, а потім його вирізали.

На російському телебаченні гучно зганьбилися, видавши прапор і герб Удмуртії за шеврони «канадського найманця ЗСУ«. Такий сюжет випусив сам «Пєрвий канал».

Про це йдеться у дайджесті Центру стратегічних комунікацій.

Автор репортажу – «воєнкор» Гусейн Гусейнов іде місцями нібито нещодавніх боїв на Донбасі і підходить до російського «визволителя» (звісно, заблюреного). Той показує Гусейнову шеврони: «Були взяті трофеї у «двохсотих» українців. Шеврони України, Канади». Після цього закадровий голос каже, що «присутність найманців у лавах ЗСУ вже давно ні для кого не секрет».

У випуску новин “Пєрвого канала” показали сюжет воєнкора Гусейна Гусейнова з фронту

Насправді, цей сюжет вийшов тільки у випуску новин, який показали в етері на далекосхідні регіони РФ. Але терміново вирізали з випуску під час показу в центральній частині Росії. Все через те, що «канадські шеврони» виявилися з гербом Удмуртії.

Центр зазначає, що подібних «ляпів» в історії головних федеральних телеканалів РФ з часів «розіп’ятого хлопчика в трусиках» було багато. Але з огляду на те, що ростовська «журналістка» Юлія Чумакова, яка і «знайшла хлопчика», продовжує керувати Південноросійським бюро «Первого канала», ніякі це не ляпи, а цілеспрямована політика. Яка всіляко підтримується і заохочується.

«Хоча з іншого боку, тим же удмуртам, гадаємо, було приємно хоча б на хвилинку (нехай і так ганебно) відчути себе канадцями. Адже середня зарплата в Удмуртії складає $545, а в Канаді – $3500», – підсумували у Центрі стратегічних комунікацій.

Нагадаємо, у РФ розганяють фейк про «ліквідацію» 300 бійців ЗСУ «вакуумною бомбою».

Читайте також провідні новини дня:

tsn.ua

Exit mobile version