NewsOnline24

На Тернопільщині державі повернули 10 гектарів земель вартістю понад ₴300 мільйонів

Прокуратура через суд повернула державі ще 10 га земель заказника вартістю понад 300 млн грн із незаконного володіння Тернопільської міської ради.

Про це повідомляє у Фейсбуці Тернопільська обласна прокуратура, передає Укрінформ.

«Західний апеляційний господарський суд відхилив апеляційну скаргу Тернопільської міської ради й залишив в силі рішення суду першої інстанції про повернення державі земельної ділянки площею 10 га в гідрологічному заказнику «Серетський» вартістю понад 300 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Як пояснюють у прокуратурі, землі заказника «Серетський» незаконно вибули з державної власності і були передані до комунальної власності Тернопільської міської ради як землі сільськогосподарського призначення. Проте, оскільки вони є землями природно-заповідного фонду, то мають належати державі, відтак Тернопільська окружна прокуратура звернулась з позовом до суду. Суд першої інстанції підтримав позицію прокурорів і повернув 10 га заказника у державну власність.

Незважаючи на подану представниками ТМР апеляційну скаргу з доводами про відсутність підстав для повернення землі у власність держави, суд апеляційної інстанції відхилив її та залишив у силі рішення суду першої інстанції.

Участь у розгляді справи забезпечували прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Тернопільської та Львівської обласних прокуратур. Рішення суду вступило в законну силу.

Як повідомлялося, у 2023 році прокурори Тернопільської окружної прокуратури забезпечили виконання рішення суду про повернення державі земельної ділянки площею 7 га в загальнодержавному гідрологічному заказнику «Серетський» вартістю 199 млн грн.

Фото: Вікіпедія

www.ukrinform.ua

Exit mobile version