USD28.2033

На Всеукраїнській конференції у Вінниці презентували екошколу майбутнього та інші інновації

З 24 по 26 вересня у Вінниці, на базі обласної станції юних натуралістів (СЮН), пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні соціально-педагогічні моделі розвитку творчої активності вихованців позашкільних навчальних закладів у процесі пошукової та дослідницько-експериментальної діяльності».

В ній взяли участь керівники станцій юннатів і еколого-натуралістичних центрів учнівської молоді з близько 20 регіонів України, а також науковці вишів.

На базі СЮН – «Всеукраїнський педагогічний майданчик»

Учасників конференції привітала директор СЮН Ольга Драгомирецька. Вона нагадала, що на Вінницькій станції юннатів в 152 гуртках займаються 1,5 тисячі вихованців. До речі, СЮН за останні роки здобула шість медалей різного гатунку на всеукраїнських освітянських виставках.

Заступник директора департаменту освіти Вінницької ОДА Андрій Лисак наголосив, що обласна влада підтримує освітянські інновації за допомогою грантів – в рамках реалізації програми розвитку інформаційних технологій. Цього року в ній взяли участь різних 48 навчальних закладів, а переможці отримали комп’ютерну техніку.  

Заступник директора Національного еколого-натуралістичного центру  учнівської молоді Вікторія Тараненко наголосила, що СЮН є лідером в Україні щодо запровадження інновацій в освіті, має власну систему методичної роботи. Недарма вона є неодноразовим переможцем Всеукраїнського рейтингу якості позашкільної освіти, а минулого року отримала диплом «Заклад-новатор» Національного еколого-натуралістичного центру. Як наслідок, в 2014 році була підписана угода з Національної академією педагогічних наук про створення на базі СЮН «Всеукраїнського педагогічного майданчика».

Читайте также:

Вінничани можуть безкоштовно обстежитись на ВІЛ

Хмарні технології і співробітництво з лісництвами  

Педагоги, науковці і дослідники розповідали багато цікавого. Наприклад, професор кафедри  методології та управління освітою Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталя Василенко звернула увагу на можливості запровадження хмарних технологій в освітянському процесі, як альтернативі традиційній освіті. Вони дозволяють споживачам використовувати програми без установки і доступу до особистих файлів з будь-якого комп’ютера, що має доступ в Інтернет. 

Читайте также:

Вінниця під пильним наглядом. У місті презентували Муніципальний ситуаційний центр

Завідувач кафедри екології та природничих дисциплін  Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, автор карти «Техногенна Україна» і багатьох підручників Олександр Мудрак оголосив про запровадження у Вінниці (вперше в Україні!) екошколи – школи майбутнього.  Планується, що в першу чергу її підрозділи впроваджуватимуться в навчальних закладах. Учні екошколи обиратимуть один із запропонованих напрямків: співробітництво з лісництвами, екоетична освіта, боротьба із забрудненням місцевості і небезпечними відходами тощо.

Окрім роботи на базі СЮН, гості завітали до с. Грижинці (Тиврівський район). Там вони з ознайомилися з роботою шкільного еколого-просвітницького центру, який активно співпрацює з Вінницьким лісовим господарством. Це допомагає школярам зробити свідомий вибір щодо майбутньої професії. Причому часто вони пов’язують її з охороною природи і екологією.     

 Джерело: vn.20minut.uа

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Если вы смотрите телевизор - вы, должно быть, заметили, что хорошие парни побеждают плохих всегда, кроме девятичасовых новостей."

Известная спортсменка подверглась издевательствам россиян на Олимпиаде

Що це за президент, який витрачає на відпочинок за тиждень півмільйона доларів у той час, коли його країна тоне в бідності?, – німецька преса

Цены на продукты заставят украинцев сесть на жесткую диету

Миротворцы на Донбассе: кто может возглавить миссию

Главное за ночь: кровавое побоище в Киеве и загадочное исчезновение воина

Марш за будущее 18 февраля: где и когда выйдут на протест

Чем Порошенко отличается от Ющенко в 2009

Янукович наследил в “ЛНР”: соцсети бьются в истерике

Искали несколько часов: сошла опасная лавина, есть жертвы

Назад в 2015 год. Чего не сказал Порошенко в Мюнхене

Скатывается в яму: “крымские” будни напугали сеть

Это нечто уникальное: шедевр легендарного художника скрывал сюрприз

Оболванивание дончан. А вы думали все это было “за Новороссию”?

Великий пост 2018: календарь питания на каждый день

Оккупанты не замечают под собственным носом новую катастрофу в Крыму

Как валютная кухня страны сказывается на личном кошельке украинца

Недоступное жилье: какие квартиры снова подорожают

Кто для тебя Бандера: поляки придумали новые издевательства над украинцами

Бандитское окружение может почувствовать падение авторитета

Не бита, не крашена: эти хитрости помогут выбрать лучший б/у автомобиль