USD28.2033

“Нагнути” світ. Путін може використати світову пандемію у війні з Україною

"Нагнути" світ. Путін може використати світову пандемію у війні з Україною

Російський президент Володимир Путін є експортером тероризму, який становить небезпеку не тільки для України, а й решти світу.

Небажання частини західних політиків це усвідомити і спроба на рівних домовлятися з диктатором, який взагалі не визнає жодних правил, крім тих, які придумали для інших в Москві, призвело до того, що Росія використовує найменшу можливість, щоб “нагнути” світ. Тому не варто виключати, що Кремль спробує скористатися пандемією вірусу COVID-19 в своїх експансіоністських цілях, пише Віктор Каспрук в блозі для сайту “Радіо Свобода”.

Керівництво України може не витримати іспиту пандемією коронавірусу. Бо якщо ситуація в Українській державі стане мало керованою, або майже некерованою, то Москва може спробувати використати на свою користь цей історичний для неї шанс.

Зважаючи на те, що в Кремлі навчилися добре прораховувати можливості дестабілізації слабших від себе сусідів, спроба поглинання України, враховуючи, що в США до осені будуть дуже зайняті майбутніми президентськими виборами, в Європі просто немає жодного лідера, здатного приструнити Путіна або хоча б назвати речі своїми іменами, а в самій Росії “закрутили” гайки і “дотискають” населення новою конституцією, для Путіна настає дуже сприятливий момент.

Для Путіна Україна – це “Росія-2”

Для Путіна Україна – це “Росія-2”. Тому він з такою жорсткістю реагує на внутрішньоукраїнські події.

Він не може допустити, щоб у жителів Росії-1 з’явилася альтернатива його режиму.

Росія, як хижий стерв’ятник, чекає, спостерігаючи, що ж відбувається в Україні.

Адже не дивлячись на те, що його гра в створенні “Новоросії” на суверенній українській території провалилася, це зовсім не означає, що він збирається відмовлятися від такої заманливої для себе ідеї.

Путін, як паук, розпустивши в Україні свою агентуру мережу, вичікує. Постійно перевіряючи українців на міцність не тільки на російсько-українському фронті військового протистояння, а й дезінформуючи українське населення щодо нібито мирних намірів Москви. Яка, мовляв, так хоче замирення з Києвом, але цього їй не дають зробити українські “деструктивні сили”.

Читайте также:

Поручение Зеленского СБУ “заняться” школами Гюлена – стратегическая ошибка. Как бы нам это не аукнулось

Для Кремля хаос і дезінтеграція України є головною стратегічною ціллю, задля досягнення якої він не жаліє ані ресурсів, ані людських життів.

Путін досвідчений у використанні слабких і непідготовлених політиків, тому для нинішнього політичного керівництва України найбільшою небезпекою є, повіривши в добрі наміри» Кремля, потрапити прямо в його пастку, прийняти “мир” на його кабальних умовах.

Корпоративне мислення вихідців з КГБ, які під брендом “Путін” керують Росією, призвело до того, що вони сформували в Російській Федерації свою монополію на владу, політику, бізнес, право, судову систему та інформацію.

У разі, якщо б Росії раптом вдалося перемогти в Україні, ця потворна система була б дуже швидко перенесена на її терени.

Читайте также:

Побєдобєсіє очима українця з Донбасу

Путін постійно піднімає ставки

Українці тримаються, напружуючи всі сили, але в разі програшу росіянам, Європа може ще дуже пожалкувати, що десятиліттями тримала Україну на порозі Євросоюзу.

Не можна своєю бездіяльністю надавати Росії допомогу в затіяній нею “великий грі” за світове домінування.

Нинішня ситуація для України небезпечна тим, що наростаюча криза накладається на поширення вірусу COVID-19, який здатен швидко виснажити її економіку.

Україна несе непосильні військові витрати, а нестабільна ситуація в Україні створює проблеми з отриманням нових кредитів від МВФ та Світового банку.

Росія постійно шукає додаткові важелі для збільшення свого негативного впливу на стан справ в Україні.

Для Путіна взяття під контроль України і зняття з Росії санкцій є питанням номер один.

Хворий на “нарцисизм” Путін намагається прикрити свій геополітичний реваншизм щодо України мантрами про можливість відновлення з нею “добросусідських” стосунків.

Ніби українці забули, що Росія принесла їм кріпосне право, насильницьке втягування більшовиками до СРСР, трагедію Голодомору разом із мільйонами смертей, знищення кращих представників інтелігенції, нищення української мови і культури.

Читайте также:

“Дело Чубарова”: почему российские оккупанты взялись за старое

Путін, начитавшись чорносотенських “історичних досліджень”, не спроможний зрозуміти, що Україна – це не Росія і не московський васал.

Перекресливши всі свої колишні гарантії кордонів Української держави, Москва визнала цим, що домовленості з нею нічого не варті.

У Кремлі дуже сподіваються на те, що про український Крим з часом в світі просто забудуть, а окупований Донбас заблокує назавжди для Києва шлях у західний світ.

Україна веде з Росією нерівний бій в якому не може перемогти сама, але з допомогою союзників може й не програти.

В Україні відбувається боротьба за свободу Європи

Європа не повинна більше залишатися в ролі стороннього спостерігача, який не готовий реально підключатися і допомагати українцям по-справжньому.

Сьомий рік Путін веде війну з українським Майданом, який в 2014 році не дозволив Януковичу здати Україну Росії.

І Москві не вдалося повторити те, що вона зробила на Донбасі у найважливіших містах сходу України тільки тому, що там колаборанти не мали необхідної підтримки, і, на щастя, ці міста були позбавлені вторгнення російських окупаційних військ і війни.

Слабкість європейських урядів у протистоянні війні, яку затіяла Росія, і зокрема німецького і французького, полягає в тому, що замість, щоб зайняти чітку позицію на стороні того, на кого напали, вони намагалися дотримуватися прихованого нейтралітету.

Замість того, щоб протистояти російському експансіонізму, наголошуючи на своїй послідовній нетерпимості до насильницьких змін кордонів та ухвалюючи реальні санкції, котрі б були дуже дошкульні для Кремля, аж до відкликання послів, Європа прагнула поговорити з Росією про відновлення торговельних зв’язків.

І хоча все це вони вже колись проходили у 1930-і роки, пам’ять європейців виявилася напрочуд короткою.

Європейці не бажали визнавати, що боротьба України з Росією за свою незалежність є і їхньою боротьбою, а воліли обмежуватись висловлюванням глибокого занепокоєння, обурення і порадами домовлятися з терористичним режимом Путіна.

Ні в Берліні, ні в Парижі не хочуть зрозуміти, що за тисячу кілометрів від їхніх кордонів йде війна, посеред Європи люди гинуть в окопах під російськими обстрілами, а їхні діти залишаться сиротами.

Затягуючи війну і не на йоту не бажаючи відхилятися від своєї головної цілі – утримування окупованих територій на сході України під своїм контролем, з метою подальшої дестабілізації всієї України, Путін поглиблює цим внутрішній поділ українського суспільства.

Тільки різке збільшення тиску на Москву і введення нових санкцій може змусити Путіна піти на серйозні поступки щодо України.

Пандемія вірусу COVID-19 не мусить скинути українське питання з актуального порядку дня.

Глобальне поширення коронавірусу не має зруйнувати західний оборонний фронт стримування агресивних дій Росії.

Оскільки сьогодні в Україні відбувається не тільки боротьба за збереження її незалежності. Одночасно це є і боротьбою за свободу Європи.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Власть чаще переходит из рук в руки, чем от головы к голове."

Регистрация

(Максимальный размер файла 0,5Mb)

Восстановление паролю

Пожалуйста, введите ваш логин или адрес электронной почты.

Рада продлила сроки завершения подготовки кандидатов и докторов наук

Рада приняла закон о “ворах в законе” и преступных сообществах

Зеленский о походе в кафе с членами своего офиса: Готов заплатить штраф

Сериал “Чернобыль” получил 14 номинаций на телепремию BAFTA

Минцифры запустило новый онлайн-курс “Киберняни”

СМИ: Арахамия “забыл” задекларировать $ 100 млн

Мне в кафе нельзя, а Зеленскому можно?

Минздрав разрабатывает “карантинные” правила для аэропортов

Коли почнеться тепле літо в Україні

Рада назначила новым министром культуры Александра Ткаченко

Окупанти чотири рази порушили режим “тиші”

Новые посткарантинные правила посещения кафе и ресторанов

Google получила иск на $5 миллиардов за нарушение конфиденциальности

П’ять важливих моментів, які зміняться для виборців на місцевих виборах цієї осені

Чому особисте рішення не вакцинуватися – це загальна загроза

Компания Twitter сменила председателя совета директоров

“Пожарная команда” в Берлине: украинский визит вдогонку Дмитрию Козаку

Еліна Світоліна опублікувала цитату Мандели на знак протесту проти расизму. ВІДЕО

На космодром вернулась ракета Falcon 9, отправившая астронавтов на МКС

Эйдман: Случай в немецком метро помог мне излечиться от расизма за три минуты