Наше феодальне суспільство ходить колом, щоразу зупиняючись за крок до диктатури – журналіст
Стрічка фейсбуку веде мову про контрасти
Про це на своїй сторінці у фейсбуці пише Олександр Михельсон, повідомляє .
Родіон Шовкошитний нагадує, як виконавець замовного вбивства навіть уже підтвердив своє зізнання на слідчому експерименті – але все одно вийшов на волю; виконавці іншого замовного замаху отримали умовне; нападників на Стерненка взагалі не шукають…
А Riff тим часом сидить.
Денис Казанский розповідає, що в Гусятині жінка отримала півтора року умовно за продаж порножурналів (власне, навіть одного журналу), і так само умовним, от порівняйте тяжкість злочинів, відбулися вже згадані вище нападники, що серйозно поранили жертву ножем…
А Riff тим часом сидить.
Але це історія не лише про звинуваченого, якого я особисто не знав, як і не знаю деталей справи, і тому не почуваюся вправі висловлюватися.
Це історія про те, що у феодальному за духом суспільстві система може бути або тоталітарною – у широкому сенсі – або такою, як зараз.
Читайте также:
В Киеве погибла сотрудница посольства США
Така, як зараз, вона відмазує вбивць в інтересах дрібних місцевих князьків (випадки, наведені Родіоном). І “виправдовує” своє існування суворістю до всіх інших.
Ну а що таке тоталітарна система, ми уявляємо.
Так от, зазвичай диктатура, у тій чи іншій формі, настає тоді, коли “таке, як зараз”, остаточно дістає всіх до печінок – але збудувати щось нормальне ці “всі” так і лишаються нездатними.
Ми класно навчилися руйнувати будь-яких потуги влади до диктатури.
А от будувати досі так нічого й не навчилися.
Максимум – обрати доброго царя, сотвореного за образом і подобою героя серіалу.
А далі – все тим же колом.