USD28.2033

Нефартовий, або Віслючок Апокаліпсису

Нефартовий, або Віслючок Апокаліпсису

Те про, що я дуже обережно казав ще рік назад, наразі стає беззаперечною істиною для доброї половини українців. Володимир Зеленський – не фартовий. Він може бути непоганою людиною, добрим сім’янином, прекрасним батьком і відмінним другом, але при цьому абсолютно не компетентним держслужбовцем, якому до того ж і не фартить.

Зеленського з величезною натяжкою можна порівняти із російським царем Миколою ІІ. Всі сучасники кажуть про його прекрасні людські якості, але злий рок долі саме на його царювання поклав найтяжчі історичні виклики, до яких він суто ментально був не готовий. І він був настільки не компетентний, що не зумів зробити головного в житті чоловіка – врятувати життя своєї родини.

Ну або ще можна привести у приклад Вихід євреїв з Єгипту. Тодішній фараон був абсолютно не винен в тому, що на його час правління припало бажання Бога вивести євреїв у Землю Обітовану. За великим рахунком не його провина, що він від початку не зрозумів, з чим має справу, але саме на ньому лежить відповідальність за вмерлого сина.

Історія про невезучість Зеленського почалась із його першої офіційної поїздки до Франції, яка співпала із пожежею в соборі Паризької Богоматері. Тоді з того посміялись лише віддані порохоботи і то не всі, бо Давід Арахамія вже зрозумів, що ПАПа не пройде, а відповідно, можна не ржати над тупими жартами Березовця.

Читайте также:

Роман Доник: Трем бригадам, находящихся на фронте, начали уменьшать выдачу 120 мм минометных мин. Вопрос 100% не в экономии

Але, як показала практика, в жарті жарту майже не знайшлось. Через свою кричущу некомпетентність Зеленський віддав країну в управління фінансово-промисловим групам і фавориту Андрію Богдану. Зрозуміло, що ні про які перспективи держави в цій ситуації навіть не слід заікатись, але якось воно їхало.

Нормою стали факапи пресслужби на чолі з Ю.Мендель, що не відворотньо, коли береш на роботу людину без нормального досвіду. Хамство з журналістами з боку влади. Корупційні скандали. Але якось воно їхало.

Наступною ознакою нефаровості стала поїздка ЗЕ в Оман. Мало того, що вона була погано організована, так ще й була завалена комунікація з боку ЗЕ, помножена на ідіотичні заяви, що за рейс заплатила дружина. На фоні всього цього смерть султану Омана, який, до речі не те, що хворів, а об’єктивно мав вмерти в січні (про це йому повідомили лікарі бельгійського госпіталю Universitair Ziekenhuis Leuven) знов звернула увагу на певну нефартовість Зеленського.

Читайте также:

Новохатский: Пребывание сегодняшних политиков у власти закончится тем, чем и должно закончиться

Коли тільки починалось планування поїздки Зеленського в Ватикан, навіть я сказав: “Боже, бережи Італію”, – але трохи не вберіг. І звичайно це не провина ЗЕ, але йому знов не пощастило бути не в тому місці і не в той час.

Зараз ми бачимо карантин, реальне зубожіння населення, руйнацію економіки, стендап-виступи від Зеленського, який хоча і залучає великий бізнес до вирішення проблем держави, але в середньостроковій перспективі – знищує владну вертикаль. На фоні цього всього пожежі і пилові бурі не так вже й страшні. Врешті-решт Чорнобильські ліси постійно горять, а пилові бурі, то лише наслідок теплої і сухої зими. І ЗЕ от реально НЕМАЄ ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ЦИХ ПРИРОДНІХ ЯВИЩ, але народу то вже все не цікаво.

Тож єдиним прийнятним виходом для нього і України було б розлучення. Мирне, добре, без розбитого посуду. Бо в інакшому випадку буде, як завжди. З мордобоєм і розваленою хатою. І я повторюсь: не тому, що Зе – погана людина, а тому, що він веде цю країну в провалля, але весело і з танцями.

P.S. І щось мені здається, що разом із чотирма вершниками їхав ще й віслючок, який голосно іржав…

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политических играх, в отличие от игры в жмурки, лишь немногие видят всё, а у всех остальных – повязки на глазах."

© П. Буаст

Регистрация

(Максимальный размер файла 0,5Mb)

Восстановление паролю

Пожалуйста, введите ваш логин или адрес электронной почты.

Боевики “ДНР” начали кампанию по запугиванию молодежи, собирающейся учиться в Украине. ВИДЕО

Бородай заявил, что Донбасс скоро де-юре станет частью России. ВИДЕО

Природа развенчала фантазии Аксенова о появлении “больших запасов” воды в Крыму после сильных июньских ливней

У Путина нет сил на новую войну против Украины, – российский журналист

У Львові вперше трьом різним людям пересадили серце і нирки від одного донора. ВІДЕО

Андрей Головачев: Мы живем все еще в вотчинном государстве, в котором нет частной собственности, нет и не может быть гражданского общества

Украинцы две недели смогут наблюдать парад планет

Киев и семь областей пока не могут ослабить карантин

Суд в Гааге изучит все версии катастрофы МН17

На переговорах в Берлине Ермак и Козак не смогли договориться об особом статусе Донбасса

МКС увернулась от космического мусора, внепланово скорректировав орбиту

ФСБ взялась за крымчан с украинскими паспортами

Во Львове начнут съемки фильма по роману Кузьмы Скрябина

Погляд з Берліна: яким бачать конфлікт на Донбасі німецькі аналітичні центри

Генерал армии США дал советы ВСУ для защиты от наступления России

Французский ученый высчитал, сколько людей нужно для освоения Марса

Кліматологи знайшли місце на Землі, де стає холодніше, а не гарячіше. Що там відбувається?

Стартовали съемки фильма Кристины Тинькевич “Как там Катя?”

Победа Трампа на выборах будет для Украины чуть ли не катастрофой – эксперт

Американский стартап построит “виртуальную стену” на границе с Мексикой