USD28.2033

Нестерпні умови життя! Вінницькі студенти-медики благають про допомогу

Вінницький Національний Медичний Університет імені М. Пирогова є одним із найкращих ВУЗів не лише нашого міста, а й України в цілому. Саме тут навчають майбутніх лікарів, покликання яких — берегти наше з вами здоров’я.

Але зараз допомога знадобилася самим студентам. У громадське об’єднання “Вінниця — безпечне та комфортне місто” звернулися студенти, що проживають у гуртожитках №1 та №3 за адресами вул. Блока 32 та вул. Блока 30.

Молоді люди нарікають на важкі умови життя у гуртожитках, а саме — на окупацію їх кімнат клопами, що триває вже близько 5 років. Через кровососів неможливо нормально відпочити після навчання. Студенти не висипаються, а постійні хімічні обробки приміщень не дають ніякого позитивного ефекту. Навіть навпаки — шкодять здоров’ю людей.

– Клопів у нас травлять кожні два-три тижні. Приїжджає санепідемстанція, обробляє кімнати хімікатами. Через кілька годин ми повертаємося з лекцій, але вночі мусимо спати і з клопами, і з хімікатами. Не знаю, можливо ці засоби неефективні, тому що ходимо ми покусані та невиспані. Така ситуація у більшості кімнат 1-го та 3-го корпусів, – поділилася наболілим студентка 4-го курсу.

Студенти, що вимушені жити в оброблених хімічними засобами кімнатах, постійно скаржаться на головний біль, нудоту, опухлі обличчя та кінцівки, загальне нездужання. До того ж укуси клопів продовжують з’являтися з завидною регулярністю. Більш того, молоді лікарі величезну кількість часу проводять у стаціонарах, постійно контактуючи із хворими. Саме там вони набираються практичного досвіду. А клопи є переносниками небезпечних захворювань, що є загрозою для пацієнтів лікарень міста.

Читайте также:

У Вінниці в покинутій будівлі виявили тіло чоловіка: підозрюваного у вбивстві затримано

– Причиною цієї проблеми є старі, минулого століття, меблі та матраци. Я вам їх обов’язково покажу. Хлопці і дівчата бояться їхати додому, щоб не привести цю заразу рідним в домівки, – розповів студент 6-го курсу, – Ремонт у гуртожитку проводиться, але лише зовні, всередині все радянського періоду. Нещодавно у кімнатах поздирали старі шпалери, пошпаклювали стіни. Але вони дуже швидко вкрилися кривавими плямами, бо клопи нікуди не зникли.

Читайте также:

У Вінниці для любителів книг та читання створили проєкт Book:Code

Саме з цими проблемами студенти нашого закладу звернулися до Андрія Ковальова, засновника громадського об’єднання “Вінниця — безпечне та комфортне місто”.

– Коли побачив умови, в яких мешкають наші майбутні медики, мене охопив жах! Зрозуміло, що така антисанітарія є небезпечною для їх здоров’я, а також заважає навчанню. Ми негайно втрутимося в ситуацію. Юристами та волонтерами нашого громадського об’єднання підготовлені звернення як до керівництва університету, так і до адміністрації міста. Ситуацію я беру під особистий контроль. – сказав Андрій Ковальов.

У майбутньому студенти-медики стануть лікарями, чиє покликання — піклуватися про здоров’я людей, спираючись на знання, отримані зараз. А про яке навчання може йти мова, коли студента турбує лише доза хімікатів під матрацом та кількість клопів навкруги.

Команда громадського об’єднання “Вінниця — безпечне та комфортне місто” докладе усіх зусиль для того, щоб ситуація змінилась. Студенти заслуговують на гідні та безпечні умови проживання.

Максим Белитский

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политике приходится делать много такого, чего не следует делать."

© Теодор Рузвельт

Новая функция в Twitter позволит запланировать время публикации

Юрий Шулипа: Высказывания Дмитрия Разумкова по поводу изменения Закона Украины “О государственном языке” необходимо рассматривать в первую очередь как посыл России

Денис Казанський: В Україні має працювати нормальний муніципальний громадський транспорт, а не сомалійські пірати на “Богданах”

Zoom начнет отключать пользователей, которые не “обновятся”

Кирилл Сазонов: Наивные сторонники примирения с Россией в Киеве получили хороший урок – Кремль плевать хотел даже на самые свежие соглашения

Друзі, в країні 6 років іде війна, іде світова криза. Невже ви думаєте, що вас не зачепить? – Гай

Замглавы МВД: В Украине криминальные кланы “крышуют” пассажирские перевозки

В NASA сказали, когда экипаж Crew Dragon попадет на борт МКС

Посол США в ОБСЕ призвал Россию вернуть Крым Украине и прекратить войну на Донбассе

МИД: Миротворцы Украины участвуют в операциях ООН в шести странах – инфографика

Nissan в декабре закроет свой завод в Барселоне

Прибывшим на ВНО из-за рубежа или оккупированных территорий не нужна обсервация – Степанов

Чому не можна відкривати КПВВ на Луганщині та Донеччині

Тайваньский стартап представил два легких электробайка

Кинофестиваль в Торонто меняет формат

В ОП сказали, как будут решать вопрос с “кадровым голодом” в Украине

Віч-на-віч із Америкою: якби Зеленського не було, Путінові треба було б його вигадати

Новости из зоны. Как скрепные “дедов продавали”

На Житомирщине открыли солнечную электростанцию

Чилдрен Кинофест стартовал онлайн, в основной программе — семь фильмов