USD28.2033

Обережно, заміновано: загроза терактів у нашому повсякденному житті

Обережно, заміновано: загроза терактів у нашому повсякденному житті

Але суть у тому, що це безкінечний процес, поки об’єкт такого страху нарешті не зрозуміє, що єдиний вихід – знищення суб’єкта. Бо так працює тероризм у всьому світі, в цьому його сенс та сила. Але ми маємо справу із найвищим його виявом у вигляді цілої держави, що використовує ці методи для розповсюдження своїх імперських амбіцій. Саме це стало першопричиною вибухів, убивств і навіть постійних телефонних мінувань, які стали реаліями  нашого повсякденного життя. Хоча ще декілька років тому ми з жахом спостерігали за терактами в інших країнах, не забуваючи плювати тричі через ліве плече.

Суспільство жваво обговорює, мають поліціяети право перевірити авто без наявної причини чи ні, побачивши новину про автівку, яка заповнена вибухівкою. Але вже всі розуміють, що ми будемо змушені задіяти всі більш-менш дієві засоби, які можна запровадити, навіть якщо це буде на збиток власному комфорту чи часові. На жаль, вирішити проблему за допомогою певних поліційних засобів постійного контролю не можливо навіть теоретично. У тому ж Ізраїлі, з яким нині стало модно проводити паралелі, з металошукачами й озброєними охоронцями біля кожного магазину, теракти все одно стаються доволі часто. І це саме через те, що країна має ворогів, які відчувають вплив, впроваджуючи саме терористичні методи. Тому так, поліціянти повинні мати право на такі перевірки. Але, ні, це ніколи не дасть гарантії, що це завжди допоможе.

Читайте также:

Вакарчук имеет козырь, которого нет ни у кого: «раскрыто главное преимущество»

Сподіватися на те, що методи Росії зміняться, думаю, марно. Посилювати заходи безпеки можна й потрібно, формувати умовну настороженість до терактів у населення – дуже важливо, але це не повинно перетворитися на плекання  атмосфери страху на вулицях. Бо саме на це спрямовані дії терористів. Люди у прифронтових селах виходять на вулиці лише за необхідності, у світлий час доби і ненадовго. І це не нормально, але це є наслідки бойових дій. Таку ж саму ситуацію, схоже, ворог хоче створити на всій території країни, бо резонансні події, що лякають суспільство, стаються все частіше. Зброї все більше, і тепер є чітке розуміння, що виконавців, які можуть вирішити будь-яке завдання, навіть глибоко в тилу вже надіслано достатньо. Але, мабуть, чого найбільше боїться тероризм у всіх його формах та виявах – це невизнання його діяльності ефективною, такою, що має якийсь вплив на ситуацію. За фактом він існує як спосіб зосередження максимальної уваги на позиції тих, хто цей тероризм вчиняє, що дає відчуття важливості та повного контролю над ситуацією. Але якщо дати зрозуміти, що навіть ці методи не здатні навернути нас на нібито просту формулу “русский мир” – спокій та стабільність”, то це в першу чергу покаже нашу силу та готовність йти вперед.

Читайте также:

Чи дійде Україна до ЄС та НАТО

Це надзвичайно складно, бо мова йде про безпеку життя. Простіше сказати: “Не треба дражнити дракона, можливо, залишимось живими”, та по дрібницях відкусувати свої принципи заля безпеки. Але, якщо дуже  в загальному, то це історія про зміни в Україні, до яких ми йдемо, та  Росію, головна ціль якої це зупинити. Абсолютно всіма можливими способами. Але якщо вже ми проходимо через це пекло тероризму, то зупинятися в ньому не можна. Треба йти, чітко відокремлюючи причини, швидко знаходячи жорсткі державні засоби їх подолання, та головне – самоусвідомлення своєї сильної позиції.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"К сожалению, понятия хороший человек и хороший политик далеко не одно и то же."

© Антон Савин

Украинцев возмутило последнее заседание Рады: “Занесли свои жирные ж*пы и пять лет грабят нас”

Выборы. В Донбассе боевики готовят антиукраинские акции – ГУР

Казак Гаврилюк купил авто за смешные деньги: бу стоит дороже! Цена вас шокирует!

Евросоюз намерен усилить безопасность сети 5G

У Вінниці планують побудувати вантовий міст. Вже провели громадські слухання

Самый большой бюллетень: если сложить в ряд, достигнешь Уругвая

У Вінниці зробили макет ставки Гітлера

Вінничан та гостей міста просять не кидати монетки у Вічний вогонь

Поліція охорони отримала 5 нових авто

Сироїд: Сумно і страшно знати, що влада твоєї країни працює в інтересах ворога

У Вінниці попрощались із почесним громадянином міста Віталієм Газінським

Тымчук: Все формы давления на РФ для освобождения украинских политзаключенных – это уже никак не сугубо внутренняя проблема Киева

Скабееву втоптали в грязь за нелепую шутку об Украине: «Ты на всю свою нездоровую башку больная!»

Омелян на Крюковском заводе: Капсулу Hyperloop будем делать тут

CNN: Соединенные Штаты направляют бомбардировщики В-52 в Европу, подавая сигнал России

Денисова направила в Раду ежегодный доклад о соблюдении прав человека

Укрзалізниця закупила вагоны с душевыми и раковинами в купе: фото

Экс-аналитик ЦРУ: Крым стал для России “чемоданом без ручки”

Выборы 2019: У Порошенко ультрапатриотическая феерия, у Зеленского – чрезмерный эгоцентризм

Какие отношения будут у Казахстана с Россией после отставки Назарбаева