USD28.2033

Обережно, заміновано: загроза терактів у нашому повсякденному житті

Обережно, заміновано: загроза терактів у нашому повсякденному житті

Але суть у тому, що це безкінечний процес, поки об’єкт такого страху нарешті не зрозуміє, що єдиний вихід – знищення суб’єкта. Бо так працює тероризм у всьому світі, в цьому його сенс та сила. Але ми маємо справу із найвищим його виявом у вигляді цілої держави, що використовує ці методи для розповсюдження своїх імперських амбіцій. Саме це стало першопричиною вибухів, убивств і навіть постійних телефонних мінувань, які стали реаліями  нашого повсякденного життя. Хоча ще декілька років тому ми з жахом спостерігали за терактами в інших країнах, не забуваючи плювати тричі через ліве плече.

Суспільство жваво обговорює, мають поліціяети право перевірити авто без наявної причини чи ні, побачивши новину про автівку, яка заповнена вибухівкою. Але вже всі розуміють, що ми будемо змушені задіяти всі більш-менш дієві засоби, які можна запровадити, навіть якщо це буде на збиток власному комфорту чи часові. На жаль, вирішити проблему за допомогою певних поліційних засобів постійного контролю не можливо навіть теоретично. У тому ж Ізраїлі, з яким нині стало модно проводити паралелі, з металошукачами й озброєними охоронцями біля кожного магазину, теракти все одно стаються доволі часто. І це саме через те, що країна має ворогів, які відчувають вплив, впроваджуючи саме терористичні методи. Тому так, поліціянти повинні мати право на такі перевірки. Але, ні, це ніколи не дасть гарантії, що це завжди допоможе.

Читайте также:

Это не работает: европолитик анонсировал замену “Минска”

Сподіватися на те, що методи Росії зміняться, думаю, марно. Посилювати заходи безпеки можна й потрібно, формувати умовну настороженість до терактів у населення – дуже важливо, але це не повинно перетворитися на плекання  атмосфери страху на вулицях. Бо саме на це спрямовані дії терористів. Люди у прифронтових селах виходять на вулиці лише за необхідності, у світлий час доби і ненадовго. І це не нормально, але це є наслідки бойових дій. Таку ж саму ситуацію, схоже, ворог хоче створити на всій території країни, бо резонансні події, що лякають суспільство, стаються все частіше. Зброї все більше, і тепер є чітке розуміння, що виконавців, які можуть вирішити будь-яке завдання, навіть глибоко в тилу вже надіслано достатньо. Але, мабуть, чого найбільше боїться тероризм у всіх його формах та виявах – це невизнання його діяльності ефективною, такою, що має якийсь вплив на ситуацію. За фактом він існує як спосіб зосередження максимальної уваги на позиції тих, хто цей тероризм вчиняє, що дає відчуття важливості та повного контролю над ситуацією. Але якщо дати зрозуміти, що навіть ці методи не здатні навернути нас на нібито просту формулу “русский мир” – спокій та стабільність”, то це в першу чергу покаже нашу силу та готовність йти вперед.

Читайте также:

Коррупция в Украине: к чему приведет «война» НАПК и НАБУ

Це надзвичайно складно, бо мова йде про безпеку життя. Простіше сказати: “Не треба дражнити дракона, можливо, залишимось живими”, та по дрібницях відкусувати свої принципи заля безпеки. Але, якщо дуже  в загальному, то це історія про зміни в Україні, до яких ми йдемо, та  Росію, головна ціль якої це зупинити. Абсолютно всіма можливими способами. Але якщо вже ми проходимо через це пекло тероризму, то зупинятися в ньому не можна. Треба йти, чітко відокремлюючи причини, швидко знаходячи жорсткі державні засоби їх подолання, та головне – самоусвідомлення своєї сильної позиції.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Вы знаете когда врет политик – когда у него шевелятся губы."

Грядет настоящая катастрофа: в Польше раскрыли, чем может закончиться кризис в отношениях с Украиной

Погода на 22 марта: синоптик дал обнадеживающий прогноз

Мочанов: Под этой люстрой совсем скоро мы узнаем много нового. И про эту люстру в том числе

Скандал с «исчезновением» Крыма на украинском телеканале: стало известно о наказании

Отравление Скрипаля: Путин может сгореть в этом процессе

Сын пострадавшего от кортежа Порошенко сообщил неприятную новость из реанимации

Пасхальный лайхфак: самый быстрый способ раскрасить яйца

Претензії Угорщини до України — шантаж і нахабне втручання в українські справи

Минималку повысили, держите «покращення»: на сколько взлетит в цене жилье в новостройках

Radio Free Europe: Знакомьтесь, царь – все тот же старый царь

Глава МИД Британии пояснил, чем Путин так похож на Гитлера

Украинский режиссер жестко поплатился за зраду в прямом эфире

Казанский: С Хомутынником сегодня вышла загадочная история. В чем смысл этого финта?

Отставка Лаврова: Кремль отреагировал поздравлением

“Путинский набор”: копы выявили очередных провокаторов

Выборы в Украине: почему стоит ждать «ярмарки тщеславия, денег и админресурса»

Скандально известный миллионер выкупил издание возлюбленного Камалии

Амосова: Керівництво МОЗ відмовляється від діалогу з медичною спільнотою

Мы до сих пор платим: озвучен главный проигрыш украинской власти

Курс биткоина 22 марта: инвесторы замерли в ожидании