USD28.2033

Обіцянки Луценка: детальний аналіз

Обіцянки Луценка: детальний аналіз

Зокрема, більшість кримінальних проваджень відносно колишніх високопосадовців з команди Януковича (Лукаш О., Пшонка В., Кузьміна Р., Курченко С. тощо) зупинено у зв’язку із розшуком підозрюваних або очікуванням на виконання запиту про міжнародне співробітництво. Хоча ми з вами розуміємо, що більшість з них переховує агресор й видавати згідно законів не збирається, тому не зрозуміло чому досі не застосовано спеціальну процедуру розслідування та нема матеріалів в суді для заочного провадження.

Фактично велика частина кримінальних проваджень зупинена ще у 2015 році і до сьогодні не поновлена, що свідчить про небажання органів прокуратури підтримувати публічне обвинувачення проти можновладців з оточення В. Януковича.

По ряду високопосадовців минулого Азарову, Арбузову, Богатирьовій отримано дозвіл на заочне засудження (по двом останнім більше року тому), але судові процеси не розпочато. Більше того, за останній рік Януковича, Азарова, Арбузова було виключено з розшуку Інтерполу, що також може свідчити про відсутність належного розслідування.

Справи Майдану та притягнення до відповідальності Януковича та його оточення застрягло й перспективи судового провадження незрозумілі. Єдиний позитив заочне провадження по державній зраді Януковича, але суспільство хоче бачити також вироки по Топ-корупції та вбивств Небесної сотні.

Обіцянка №2. “Закони 16 січня приймалися проти людей, а сьогоднішні закони приймаються проти тих можновладців, які вбивали наших співвітчизників, а сьогодні ховаються за кордоном.” Кримінальне провадження “організація та проведення 16 січня 2014 року незаконного голосування народними депутатами України за законопроектами, якими суттєво звужувалися конституційні права громадян з метою придушення акцій протесту”.

Читайте также:

Россия заберет захваченные украинские корабли в Керчь

Досудове розслідування зупинене у зв’язку з не встановленням місцезнаходження підозрюваних ( Калєтніка І., Олійника В., Пінчука А., Сухого Я., Скубашевського С., Демидка В., Зубчевського О.) та оголошення їх у розшук. Знову ж з невідомих причин спеціальне досудове розслідування та засудження не ініційовано Генеральною прокуратурою.

Обіцянка №3. “Я йду в Генпрокуратуру, щоб завдяки прийнятому вами новому закону завести нових людей з юридичною освітою, які ніколи там не працювали. Я вірю, що тільки так можна змінити “генеральний могильник” на справжній адвоката держави та людей… “.

Мною нещодавно було направлене звернення до Генеральної прокуратури, де чітко зазначені прізвища прокурорів, які вносили подання на арешти та підтримували обвинувачення проти майданівців. Згідно зі статтею 3 ЗУ “Про очищення влади” вони давно мали бути звільнені. Отримала відповідь від Генпрокуратури, що підстав для звільнення цих осіб нема. Ось вам й очищення: Генеральною прокуратурою припинено «очищення» органів прокуратури від прокурорів, які брали участь в обвинуваченні мирних учасників Революції Гідності. Багато з цих прокурорів поновились на своїх посадах або переведені в інші органи.

Читайте также:

Керченский кризис. Пролив могут поставить под мониторинг ЕС

Окрема історія про реформування та оновлення системи: можливо, ви чули про активний набір нових та професійних кадрів до системи прокуратури, я – ні. Справедливості заради є інформація про звільнення 46 прокурорів за порушення принципів доброчесності.

Обіцянка №4. “У мене на робочому столі зараз дома, а якщо оберете, і в Генпрокуратурі завжди буде стояти алюмінієва кружка, з якою я просидів у 157 камері Лук’янівського СІЗО, а потім – в Менській виправній колонії, з якої пив 2,5 роки чай, як нагадування про те, що беспредел і політичні замовлення є неможливими в новій Україні”.

Тут мені й складно, але й дуже легко: порушення кримінального провадження щодо Садового. Голослівне звинувачення мого товариша та колегу по фракції Андрія Журжія в ухилення від сплати податків, яке сьогодні ним особисто спростоване в суді, як безпідставне. А все це почалося тільки тому, що він відкрито почав боротьбу проти податкової поліції та “безпрєдєлу” податківців.

Обіцянка №5. “Мої двері будуть відкриті для народних обранців, вуха – також.”

Пів року тому на прохання родин незаконно засуджених на довічне за репресивним КПК 1960 року, ми просимо про особистий прийом, щоб Генеральний прокурор вжив заходів для відновлення справедливості, активізував провадження за фактами “вибивання” через насильство та тортури показів з цих людей.

Більше двох місяців тому я разом з групою народних депутатів звернулася із вимогою прийому щодо питання бездіяльності Генеральної прокуратури по справі Іванющенка та закриття судом кримінального провадження по ньому. Виключення з міжнародного розшуку Інтерполом Януковича, Азарова, Арбузова. Прийом так і не відбувся. Очевидно слова забуваються, але стенограми не горять й ми будемо знову і знову нагадувати про дані обіцянки.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Вы знаете когда врет политик – когда у него шевелятся губы."

Добкин сбежал из Украины в “столицу наркоманов”: “Стараюсь, мама”

Tesla запускает новые функции своего автопилота

МИД Польши требует немедленно освободить Гриба и других узников

Сериал по “Темной башне” Кинга: стали известны подробности

Путин направил в Крым десятки тысяч «зеленых человечков»: опубликованы ужасающие данные

G7 написала Авакову об угрозах экстремистских движений в Украине

Бойко вложил миллионы в российские банки: “поближе к Путину”

Более 65000 жителей Донбасса временно изменили место голосования

Зеленский рассказал, что будет с Приватбанком после его победы на выборах: «не ради Коломойского»

Россиянка, из-за которой похитили Гриба, дала комментарий СМИ

Хакеры рассылали фейковые письма от имени Авакова – полиция

“Ахіллесова п’ята” Порошенка

У Путина появился новый повод для вторжения в Украину: тревожные данные

СБУ отреагировала на встречу Бойко и Медведчука с Медведевым

Наш многосерийный драматический сериал о Brexit близится к своей развязке

Американская компания на Закарпатье будет собирать телефоны, плееры и компьютеры

В СБУ заявили о “вбросе” против своего руководства и МВД

Украинские магнитометры устанавливают на многих спутниках и в Антарктиде — ученый

Украина предлагает обменять сепаратистов на 19 пленных в Донбассе

Терезу Мэй ждет скорая отставка – СМИ