USD28.2033

Об’єднання Гриценка й Садового: пізно в президенти, але перспективно в парламент

Об'єднання Гриценка й Садового: пізно в президенти, але перспективно в парламент

Чи мав Анатолій Гриценко реальні шанси стати наступним президентом країни? Так, мав. І досить значні. З першої п’ятірки потенційних претендентів у нього був найнижчий антирейтинг і один із найбільших рівнів довіри. На жаль, незважаючи на всю гіперактивність останнім часом, йому не вдалося очолити президентські перегони. Нині він десь замикає першу п’ятірку і має всі шанси не потрапити до другого туру. Можна розраховувати лише на чудо. Але якщо чудо не відбулося за рік…

Чи може стати таким чудом об’єднання Анатолія Гриценка і Андрія Садового, при умові, що мер Львова відмовиться від президентських амбіцій на користь колишнього міністра оборони? Просто арифметичного додавання електорату в таких випадках не відбувається. Тобто, саме по собі об’єднання претендентів на користь когось одного – це ще не привід для об’єднання прихильників. Хоч це надзвичайно гарний інформаційний привід. Але не більше. Але навіть арифметичне об’єднання електорату – не виводить Гриценка в другий тур.

Створити геометричну прогресію вибухового зростання рейтингу можуть лише революційні ідеї, породжені об’єднанням. При умові, що ці ідеї будуть спрямовані на радикальне поліпшення ситуації в країні, зокрема рівня життя широких мас населення, за рахунок неординарних, рішучих і ефективних засобів. Крім того, вони мають бути майже сенсаційним чином запропоновані загалу.

Читайте также:

Разумков: Женщины всегда участвовали в большой политике

Як свідчить досвід роботи з аудиторією Анатолія Степановича він і не трибун, і не яскравий пропагандист, і не харизма тик, який би запалив аудиторію. А найгірше, що він нікого не слухає, про що нещодавно зізнався один із найяскравіших політтехнологів краю Сергій Гайдай, котрий починав із ним працювати, але відчувши армійську дисципліну (ти начальник – я дурень) він одразу одійшов.

Читайте также:

Місцеві вибори на тлі децентралізації – системний виклик для політичних партій

Отож, виходячи з логіки розвитку ситуації, з президентськими амбіціями пану Гриценку доведеться зав’язати. Він так і залишився полковником, гарним полковником, але так і не зміг стати генералом, не запропонувавши простої і зрозумілої, але радикальної і конкретної схеми перебудови нашої казарми. І не зміг нічого суттєвого протиставити яскравим харизматам – Тимошенко, Порошенку, Зеленському.

Так, якщо виключити з порядку денного фактор несподіваного чуда, то Анатолій Гриценко цей бій програв. Але якщо для нього важливий не сам пост, а справжня модернізація країни, перезавантаження як її правлячої еліти, так і інститутів держави, тоді з об’єднанням з таким сильним регіональним лідером як Андрій Садовий перспективи можуть бути досить обнадійливі. Тим більше в світлі наступних чергових парламентських виборів. При умові, що будуть враховані недоліки й вади цьогорічної президентської кампанії. Чого раніше – врахування недоліків і виправлення їх – не відбувалося.

Отже, якщо Анатолій Степанович використає всі можливості президентської кампанії, зможе об’єднати вся демократичну опозицію, чого досі не вдавалося нікому, тоді перспективи в цьому демократичному блоці можуть бути досить серйозні. А головне цей блок може стати досить впливовою силою в українському парламенті, де претендуватиме не тільки на керівництво ВР, а й – що найсуттєвіше при парламентсько-президентській формі правління – на формування уряду. Розумному досить! Чи не так?

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Власть чаще переходит из рук в руки, чем от головы к голове."

Украину толкают к дефолту ради “большой распродажи”, – Сазонов

В Україні зафіксовано 1462 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

За сутки заболели 9 детей и 32 медика — Ляшко

В Украине рынок электромобилей вырос на треть

П’ять уроків пандемії, які потребують ґрунтовного аналізу

Как Tesla собирает “искусственные легкие” из автозапчастей

Французы во время карантина “подсели” на фильмы-антидепрессанты с Луи де Фюнесом

Новейший российский фрегат, который строили 12 лет, продержался лишь полтора года

В Украине хотят упростить смену мобильного оператора с сохранением номера

Нужно ужесточить ответственность за поджог травы – блогер

Борьба с COVID-19: на IT-конкурс подали уже 630 заявок

В антиколомойский закон внесли более 13 тысяч правок

Вспоминаем правила выживания из 90-х, или Как быть, если деньги заканчиваются, а карантин – нет

Впродовж доби у Вінницькій області не зафіксовано нових випадків Covid-19

Xiaomi представила две модели “умных” часов для детей

З 7 квітня до Вінницької ЦРЛ переведуть усіх хворих на COVID-19, що перебувають в інших медзакладах

Підвищення цін на товари першої необхідності є економічним мародерством в умовах надзвичайної ситуації, – Снєгирьов

Працівників вінницької мерії перевели на дистанційну роботу

37 викликів рятувальників за добу: в екосистемах вінницької області фіксують масові пожежі

Как не перессориться с близкими при длительном сидении дома на карантине