Олещук показав бойову роботу українських льотчиків по ворожих цілях (відео)

Архівне фото: бойова робота українських льотчиків (Getty Images) Автор: Дмитро Браславський

Українські льотчики активно працюють по ворожих цілях на суходолі та в повітрі, а з прибуттям у всі бригади західних літаків ця робота буде значно ефективнішою.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на командувача Повітряних сил ЗСУ Миколи Олещука.

За його словами, пілоти Повітряних сил продовжують виконувати небезпечні місії та завдання — знищувати ворожі цілі в повітрі, завдавати ударів по наземних об’єктах противника.

«На відео — бойова робота льотчиків 40-ї бригади тактичної авіації повітряного командування «Центр», — написав Олещук.

Командувач переконаний, що з надходженням до всіх бригад тактичної авіації Повітряних сил західних літаків, ця робота буде значно ефективнішою.

Олещук наголосив, що наразі українські пілоти вичавлюють усе можливе з наявної на озброєнні техніки радянського виробництва. Наземний персонал підтримує ці літаки в боєздатному стані й робить усе, щоб уберегти їх від ворожих очей. Окремо Олещук висловив подяку «Привидам Києва» за мужність і героїзм.

Україна очікує поставок західних літаків

Наразі українська армія має у своєму розпорядженні літаки радянського зразка, однак під час повномасштабного вторгнення країни Заходу вирішили допомогти Україні з поставками їй нових винищувачів.

На поточний момент очікується передача літаків F-16. Сьогодні речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш заявив, що Україна очікує завершення підготовки пілотів, які вже напрацювали необхідну кількість годин.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Leave a Comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *