NewsOnline24

Олімпіада-2024. День 10. Ковтун став срібним призером. Трансляція (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Сьогодні, 5 серпня, українські гімнасти змагатимуться за медаль у вправах на паралельних брусах.

Ілля Ковтун з України бере участь у фіналі змагань зі спортивної гімнастики на Олімпійських іграх у Парижі 2024 року.

15:10. Італійська спортивна гімнастка Аліса Д’Амато виграла золоту нагороду у вправах на колоді. Срібло здобула Чжоу Яцінь з Китаю, а бронзу – італійка Маніла Еспозіто.

15:00. Сьогодні в індивідуальних програмах на приладах також змагаються гімнастки!Чудова можливість ще раз насолодитися майстерністю американки Сімони Байлз.

14:50. Цзоу Цзиньюань із Китаювиграв золото зі спортивної гімнастики у вправах на паралельних брусах. Другим став наш гімнаст Ілля Ковтун, третім – японець Шіноссуке Ока.

14:35. Естетика бадмінтону. Насправді ця дисципліна цікавіше, ніж може здатися спершу!

14:20. Ан Се-йон з Південної Кореї стала олімпійською чемпіонкою в одиночному розряді з бадмінтону. У фіналі змагань вона перемогла китаянкою Хе Бінг Цзяо – 21:13, 21:16.

14:00. Сумні новини з французьких басейнів. Софія Лискун стала 25-ю та не кваліфікувалася до фіналу змагань.

13:35. Олег Верняєв фінішував на восьмій позиції. Шкода.

13:25. ТАААААААААААААК!!!!! ІЛЛЯ КОВТУН СТАВ СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР У ПАРИЖІ!!!!

Медалісти змагань зі спортивної гімнастики у вправах на паралельних брусах.

Ілля Ковтун виступає у вправах на паралельних брусах на Олімпіаді-2024.

13:00. Олег Верняєв та Ілля Ковтун змагатимуться у фіналі вправ на паралельних брусах. Уболіваємо за хлопців!

12:40. Українець Олекандр Погорілко не зміг за часом кваліфікуватися до півфіналів з бігу на 400 метрів.

12:20. Є перший хороший результат для України у легкій атлетиці сьогодні! Анна Рижикова фінішувала другою у втішному забігу та пройшла до півфіналу з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Вікторія Ткачук залишилася поза фіналом…

12:00. Прикрий фінал для Павла Коростирьова! Укрїнець йшов другим у стрільбі зі швидкісного пістолета на 25 метрів, але у п’ятому раунді двічі влучив у п’ятірку й опустився на п’яту сходинку!

Вітаємо, друзі! Уболіваємо сьогодні за Олега Верняєва, Іллю Ковтуна та Вікторію Ус.