USD28.2033

Оновлення ринку систем управління перевезеннями 2019 року

Ринок систем управління перевезеннями зростає разом з низкою проблем, з якими стикаються вантажовідправники в сьогоднішньому постійно мінливому середовищі вантажних перевезень.

У зв’язку зі зростаючими тарифами на перевезення, нестачею водіїв, обмеженим обсягом вантажних автомобілів і мінливими вимогами клієнтів, вантажовідправники використовують більше технологій для вирішення цих та інших транспортних проблем. За рахунок цього ТМС логістика набуває все більшої популярності. Такі компанії, як Квантум, розробляють інноваційні програми і системи. На сайті компанії https://quantum-int.com/uk/qguar-tms-avtomatizaciya-transportu/ можна ближче ознайомитися з особливостями і перевагами використання подібних систем, а ми пропонуємо ближче познайомитися з трендами цієї сфери в 2019 році.

TMS система

Популяризація TMS систем

Будучи справжніми робочими конячками в кластері програмного забезпечення для управління ланцюгами поставок, логістика ТМС стали обов’язковою умовою для компаній, які, працюючи під тиском електронної комерції, повинні вийти за рамки електронних таблиць, і телефонних дзвінків для управління більш складними транспортними мережами.

Читайте также:

МХП готов к сотрудничеству с полицией по двум инцидентам со своими сотрудниками

У 2018 року світ побачив зростання інвестицій по всьому спектру технологій ланцюжка поставок. На прикладі системи Qguar TMS ми можемо побачити, що вона стала однією з найважливіших секторів ланцюжка поставок, що дозволяє побачити зростання продажів і більш високі виробничі показники після її впровадження.

Іншим рушійним фактором є ті компанії, які інвестували в TMS 10 і 20 років тому, і тепер вони хочуть отримати хмарні системи з сучасними функціями, такими як аналітика даних і можливості оптимізації транспортування. Багато з цих компаній переходять на більш нові і, як правило, мультітенантние хмарні рішення.

Поліпшення якості результату збору і аналізу даних

Розташована між системою планування ресурсів підприємства (ERP) і системою управління складом (WMS) вантажовідправника, TMS система автоматизує процеси вхідної та вихідної доставки.

Читайте также:

Отцы и дети: Елена Зеленская представила совместный с ООН фотопроєкт

Більш сучасна система з планування транспорту сьогодні поставляється через хмару (в порівнянні з локальним рішенням) спільно з аналітикою даних, можливостями оптимізації транспортування, а також можливістю відстежувати ключові показники ефективності (KPI). Природно, що цінова політика таких програмних забезпечень є досить високою. Але і її окупність досягається за досить короткий проміжок часу.

Робота в режимі реального часу

Оскільки компанії прагнуть здійснювати свої виробничі і складські операції якомога ближче до своїх клієнтів, TMS система допомагає їм у досягненні цієї мети.

Інтерес вантажовідправників зараз викликають метрики, аналітика і KPI, які може надати сучасна TMS. Ці дані можуть бути використані для прийняття оптимальних і продуктивних рішень. По суті, TMS малює картину всього комплексного ланцюжка поставок, засновану на показниках KPI і метрики. Система також взаємодіє з торговими партнерами в ланцюжку створення вартості – постачальниками, клієнтами, постачальниками вантажних послуг та перевізниками, створюючи тим самим повний цикл, до якого професіонали в галузі логістики можуть звернутися як до надійного джерела даних і аналітики.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Демократия - это такое устройство, которое гарантирует, что нами будут управлять не лучше, чем мы того заслуживаем."

© Телемах Рейд

Зеленський заявив, що йому соромно, що моряки з Криму, які у 2014 році не зрадили Україні, досі живуть в жахливих умовах, та пообіцяв їм 70 квартир

В США испытывают ракетный двигатель, который должен заменить российский

Советы тем, кого не пустили на ВНО из-за подозрения на коронавирус

Командувач ВМС заявив, що катери “Кентавр” не виправдали надій

Rocket Lab не смогла вывести на орбиту 7 спутников из-за “технических проблем”

Танзит Венгрией разрешен только через два пункта пропуска – ГПСУ

“Как такое может быть?”: свободное вещание в Украине российской пропагандистской радиостанции возмутило сеть. ВИДЕО

Китай запустил спутник для изучения космической среды

Курорты Украины могут закрыть на карантин. Отменять ли отпуск?

Американцы с Rocket Lab доставили на орбиту еще одну группу спутников

Боевики “ДНР” начали кампанию по запугиванию молодежи, собирающейся учиться в Украине. ВИДЕО

Бородай заявил, что Донбасс скоро де-юре станет частью России. ВИДЕО

Природа развенчала фантазии Аксенова о появлении “больших запасов” воды в Крыму после сильных июньских ливней

У Путина нет сил на новую войну против Украины, – российский журналист

У Львові вперше трьом різним людям пересадили серце і нирки від одного донора. ВІДЕО

Андрей Головачев: Мы живем все еще в вотчинном государстве, в котором нет частной собственности, нет и не может быть гражданского общества

Украинцы две недели смогут наблюдать парад планет

Киев и семь областей пока не могут ослабить карантин

Суд в Гааге изучит все версии катастрофы МН17

На переговорах в Берлине Ермак и Козак не смогли договориться об особом статусе Донбасса