USD28.2033

Оновлення ринку систем управління перевезеннями 2019 року

Ринок систем управління перевезеннями зростає разом з низкою проблем, з якими стикаються вантажовідправники в сьогоднішньому постійно мінливому середовищі вантажних перевезень.

У зв’язку зі зростаючими тарифами на перевезення, нестачею водіїв, обмеженим обсягом вантажних автомобілів і мінливими вимогами клієнтів, вантажовідправники використовують більше технологій для вирішення цих та інших транспортних проблем. За рахунок цього ТМС логістика набуває все більшої популярності. Такі компанії, як Квантум, розробляють інноваційні програми і системи. На сайті компанії https://quantum-int.com/uk/qguar-tms-avtomatizaciya-transportu/ можна ближче ознайомитися з особливостями і перевагами використання подібних систем, а ми пропонуємо ближче познайомитися з трендами цієї сфери в 2019 році.

TMS система

Популяризація TMS систем

Будучи справжніми робочими конячками в кластері програмного забезпечення для управління ланцюгами поставок, логістика ТМС стали обов’язковою умовою для компаній, які, працюючи під тиском електронної комерції, повинні вийти за рамки електронних таблиць, і телефонних дзвінків для управління більш складними транспортними мережами.

Читайте также:

На что пойдет Россия ради сохранения транзита нефти через Беларусь

У 2018 року світ побачив зростання інвестицій по всьому спектру технологій ланцюжка поставок. На прикладі системи Qguar TMS ми можемо побачити, що вона стала однією з найважливіших секторів ланцюжка поставок, що дозволяє побачити зростання продажів і більш високі виробничі показники після її впровадження.

Іншим рушійним фактором є ті компанії, які інвестували в TMS 10 і 20 років тому, і тепер вони хочуть отримати хмарні системи з сучасними функціями, такими як аналітика даних і можливості оптимізації транспортування. Багато з цих компаній переходять на більш нові і, як правило, мультітенантние хмарні рішення.

Поліпшення якості результату збору і аналізу даних

Розташована між системою планування ресурсів підприємства (ERP) і системою управління складом (WMS) вантажовідправника, TMS система автоматизує процеси вхідної та вихідної доставки.

Читайте также:

Кличко на заметку: эксперты показали, как избавить Киев от «вечной» проблемы

Більш сучасна система з планування транспорту сьогодні поставляється через хмару (в порівнянні з локальним рішенням) спільно з аналітикою даних, можливостями оптимізації транспортування, а також можливістю відстежувати ключові показники ефективності (KPI). Природно, що цінова політика таких програмних забезпечень є досить високою. Але і її окупність досягається за досить короткий проміжок часу.

Робота в режимі реального часу

Оскільки компанії прагнуть здійснювати свої виробничі і складські операції якомога ближче до своїх клієнтів, TMS система допомагає їм у досягненні цієї мети.

Інтерес вантажовідправників зараз викликають метрики, аналітика і KPI, які може надати сучасна TMS. Ці дані можуть бути використані для прийняття оптимальних і продуктивних рішень. По суті, TMS малює картину всього комплексного ланцюжка поставок, засновану на показниках KPI і метрики. Система також взаємодіє з торговими партнерами в ланцюжку створення вартості – постачальниками, клієнтами, постачальниками вантажних послуг та перевізниками, створюючи тим самим повний цикл, до якого професіонали в галузі логістики можуть звернутися як до надійного джерела даних і аналітики.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"«Когда у власти не хватает аргументов, она начинает втягивать в политику детей». "

Tesla хочет построить в Украине сеть быстрых зарядок

Парламентські вибори: ЦВК опрацювала більше 84% протоколів. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Наблюдатели NDI: Выборы подтвердили прогресс демократии

Депутат посчитала, сколько женщин будет в новой Верховной Раде

Фильм “Домой” наградили “Золотым Дюком” на ОМКФ

В “Слуге народа” предложили провести первое заседание новой Верховной Рады 24 августа

На Вінниччині легковик зіткнувся з вантажівкою: є загиблий

Скандальный Олесь Довгий обогнал слугу народа

Жеваго не переизберут. Он проигрывает Слуге народа

Зеленский соберет силовиков по расследованию убийства Шеремета

Случаи агрессии к российским туристам за рубежом участились. Как бороться?

На Вінниччині затримали водія під “кайфом” з наркотиками в салоні

В ДТП на Вінниччині загинув 17-річний мотоцикліст

Премьером может стать Владислав Рашкован, бывший заместитель главы НБУ, – источник

Сепаратист Струк не проходит в Раду

МОН обнародовал рейтинги поступающих в вузы

Игорь Кононенко пока не проходит в Раду

Помер один з авторів Конституції України

Индия запустила вторую миссию на Луну

Сергей Пашинский проиграл на выборах в Раду