USD28.2033

Особливості формування ціни на будівництво споруд з дерева

Дерево – один з найпопулярніших будівельних матеріалів на сьогодні, що використовується для зведення приватних будинків та споруд будь-якого цільового призначення.

Але що ж впливає на кінцеву ціну будівництва? Розглянемо більш детально ті чинники, що формують кінцеву ціну житла з дерева в Україні.

 1. Земельна ділянка – в процесі планування приватного житла варто ретельно підходити до вибору та покупки земельної ділянки, місця її розташування, цільового призначення. Чим дальше від міста вона буде знаходитися, тим дешевшою відповідно буде. Це зумовлено тим, що до неї набагато важче буде підвести комунікації, а відповідно такі послуги дорожче обійдуться власникам. Тому, не варто вестися низьку ціну за земельну ділянку.
 2. Проект – заощадити можна обравши готовий типовий проект. У спеціалістів компанії «ДеревоДім» готовий проект буде безкоштовним при замовленні послуги будівництва (https://derevodim.com.ua/price/build ). Тому, замовнику не прийдеться переплачувати за додаткові креслення. На сайті компанії представлені найбільш затребувані проекти будинків. Ознайомлення з ними, дозволить потенційному замовнику визначитися з вибором майбутнього житла. Обираючи індивідуальне проектування, будьте готові до додаткових витрат.
 3. Фундамент.
 4. Стіни.
 5. Покрівля.
 6. Оздоблення. Важливою перевагою зрубів є те, що вони майже не потребують додаткових оздоблювальних робіт. Зазвичай, тут на ціну впливають такі складові як: вікна, двері, лаки, фарби, герметики тощо. Такі роботи в підсумку виходять близько 10% від загальної суми.

Для того, щоб зорієнтувати потенційного замовника по ціні зрубів, компанія «ДеревоДім» (https://derevodim.com.ua/price/build) пропонує такі можливі комплектації будинків:

Читайте также:

Степанов: Вирус испытывает на прочность нашу медицинскую систему

 1. Будівництво будинку «під ключ» – включає в себе весь цикл будівельних робіт, починаючи із підготовки проекту, закінчуючи монтажем комунікацій в межах будинку та оздоблювальними роботами всередині приміщення.
 2. Зведення виключно «коробки» дерев’яного будинку, що включає в себе: стіни, перестінки, віконні, дверні прорізи, дерев’яна частина даху без покрівельного матеріалу.
 3. Зведення будинку зі всіма зовнішніми роботами «під ключ». Передбачає монтаж «коробки» будинку, встановлення вікон, дверей, покрівлі на дах, повністю опорядження стін зовнішнього фасаду(їх шліфування, лакування та утеплення міжбрусових швів синтепоном).

В процесі співпраці визначити ціну дозволяє кошторис. Кошторис – це документ, що складається з розрахунків вартості робіт, необхідних матеріалів, визначається їх кількість.

Читайте также:

Осталась только соль: под Евпаторией пересохло живописное озеро

Виходячи з вищеперерахованого, відмітимо що, плануючи масштабне будівництво приватного будинку необхідно враховувати такі чинники, які впливають на кінцеву вартість, серед яких: земельна ділянка, проект, фундамент, стіновий матеріал, покрівельний матеріал, проведення опоряджувальних робіт.

Будинки із оциліндрованого брусу – це надійна технологія зведення будинків, ціни на які Вас можуть приємно здивувати – https://derevodim.com.ua/price/build.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии (0)

  Чтобы оставить комментарий необходимо

  "Политика слишком серьёзное дело, чтобы ей занимались одни политики."

  © Шарль де Голль

  Синоптик: Вівторок в Україні обіцяє бути об’єктивно теплим, як для кінця листопада

  КСУ просять скасувати окремі заборони карантину вихідного дня

  Deutsche Bahn и Siemens испытают эко-поезда на водороде

  Чорне море відвідає американський есмінець

  На декількох вулицях Вінниці відбудеться планове відключення електроенергії (перелік адрес)

  ВВС: “Час озброювати Україну”: що ще підтримує майбутній держсекретар Ентоні Блінкен

  У Вінниці завершують реконструкцію спорткомплексу ВНМУ ім. Пирогова

  Huawei запатентовала смартфон с «термометром»

  Усіх охочих вінничан запрошують приєднуватись до обговорення проєкту Стратегії розвитку “Вінниця 3.0”

  В Словакии разбился автобус с украинцами

  Понад 10 тисяч вінничан у листопаді отримають муніципальну доплату

  “Шмыгалисты” просто решают проблемы – путем манипуляций со статистикой показывают спад заболеваемости коронавирусом – политолог

  Станом на 23 листопада у Вінницькій області зареєстровано 15475 випадків COVID-19

  Российские войска должны уйти из Приднестровья, а Крым это Украина – новоизбранный президент Молдовы

  В Музей Майдана снова пришла полиция

  Полиция открыла 494 дела за нарушение карантина выходного дня

  Прилипко: В истории с протестами на 7-м километре Одессы есть еще и мировоззренческий контекст

  Фильм «Земля голубая, будто апельсин» выходит в прокат

  Кочетков: Готовимся к парламентским выборам? Аваков станет шоу-раннером предстоящего политического цикла?

  Косит газон, уничтожает сорняки и отгоняет енотов: в США создали робота-садовника