NewsOnline24

Пенсіонер з Росії опинився в центрі «фашистського» скандалу через стару німецьку пісню (відео)

Пенсіонер з Росії опинився в центрі "фашистського" скандалу / Фото: t.me/bazabazon

Російського пенсіонера змусили вибачатися за прослуховування старої німецької пісні.

В російському селищі Шахтарськ на Сахаліні спалахнув скандал навколо місцевого пенсіонера, якого звинуватили у «фашизмі» за прослуховування старої німецької військової пісні Wenn die Soldaten.

Про це повідомляє російський Telegram-канал Baza.

Інцидент стався, коли чоловік слухав пісню, сидячи в своєму автомобілі. Одна з жінок зняла його на відео та звинуватила в підтримці фашизму. Ролик швидко поширився місцевими соціальними мережами й чатами.

Пенсіонер був змушений на відео вибачатися за «недостойну поведінку». Він пояснив, що пісня випадково потрапила до нього з флешки, яку йому записали близько 15 років тому.

«Вона попалася суто випадково. Я ніколи не був проти свого уряду, я завжди ненавидів цей фашизм так само, як будь-який громадянин нашої країни. Вибачте, що так вийшло нерозумно. Прошу вибачення», – заявив чоловік у відеозверненні.

Пенсіонер з Росії опинився в центрі "фашистського" скандалу через стару німецьку пісню

Зазначимо, що пісня Wenn die Soldaten («Коли солдати»), яка вперше з'явилася ще в XIX столітті, не має прямого стосунку до фашизму. Вона присвячена солдатській службі та була популярною як під час Першої світової війни, так і в нацистській Німеччині.

Нагадаємо, в російському Саратові в ніч проти 9 квітня невідомі підпалили музей історії «спеціальної воєнної операції», як у Кремлі називають повномасштабне вторгнення на територію України.

tsn.ua

Exit mobile version