USD28.2033

Переобрання Путіна: чотири дози і три загрози

Переобрання Путіна: чотири дози і три загрози

Завіса опустилась, моральна планка – теж: росіяни Путіна переобрали, світ – визнав. Беззаконно: не може бути ніс нелегітимним, а вуха – легітимними, позаяк вибори нелегітимні у Криму – вони нелегітимні усюди.

В одну ріку двічі не вступити, минулу каденцію не повторити: з їхнім незмінним Путіним наше становище змінилось – зросли загрози.

Росія – це 56 430 712 путіних, інші – ще зліші

Вибачайте, російські друзі-маргінали, які не підтримали шовіністів, шануємо вашу громадянську позицію, і констатуємо – безсилля. Хоч кватирка дружби у стіні ворожості тішить.

У кого теплилась надія, що з Путіним минеться й лихо – щезла: росіяни свого вожака вартують. Він узяв 56 430 712 голосів (76.69%), а майже всю решту (18.75%) – ще агресивніші комуністи і чорносотенці (Бабурін, Грудінін, Жиріновський, Сурайкін). Вкупі з Путіним і його підручним Тітовим – 96.20%, майже совковий “блок комуністів і безпартійних”! Справа, як видно, не в злобному старцеві: це не Путін такий – це Росія така.

Воно ніби й байдуже, хай там хоч дідько лисий поганяє, та лихо в тім, що й череда на наше поле коситься, і поганяч туди жене. Тепер пожене жвавіше – підзарядився.

Читайте также:

Матвієнко: Обрання Денисової перетворює інститут омбудсмена на суто партійний. Так не повинно бути

Доза перша: оновлений Путін – посилений Путін

Свіжий мандат – сильний мандат, хоч не запасне життя комп’ютерного термінатора, все ж ковток еліксиру бадьорості (еліксиру мудрості чи еліксиру сатани – то інша справа). Оновлений мандат об’єктивно Путіна посилює, пропорційно зростають і загрози Україні.

“Не той тепер Миргород” і Захід не той: жує російське багно, як худоба травицю на ранчо. Агресія триває понад чотири роки, а агресор ще нічим не поступився. У графі “ліквідація наслідків агресії” – жирний нуль. Як оцінка системі міжнародної безпеки на чолі з Радбезом ООН і ОБСЄ. Це й неспростовний доказ неефективності санкцій.

Читайте также:

В Крыму есть ядерное оружие: Джемилев сослался на источник в РФ

Однак агресор застопорив. Яка частка в цьому нашого спротиву, їхнього розрахунку, міжнародних санкцій загалу невідомо: Путін не Кучма, під його диваном майор Мельниченко плівок не писав.

У кожному разі, як фактор ліквідації агресії санкції порожні, як фактор стримування – ні. Це – ретроспектива, а як із перспективою?

1 березня Верховна Рада України прийняла Звернення до міжнародного співтовариства у зв’язку із незаконною підготовкою виборів Президента Російської Федерації у Криму, де закликала: “у разі проведення голосування на тимчасово окупованій частині території України, не визнавати легітимності виборів Президента Російської Федерації 18 березня 2018 року та його подальших рішень”.

Ще подивимось, як виконає власне рішення наша влада, але вже бачимо: бойкот не стався: свіжий путінський мандат не освіжували. Не хочеться труїти душу моральним мартирологом зверхників, які новоспечений мандат визнали.

“Залишати проступки безкарними, значить коїти їх двічі” (Ришельє). Що ж казати про безкарність міжнародних злочинів і злочинців? Недавнє ХХ сторіччя волає: потурання агресорові ще більша загроза, ніж власне агресивність. На вістрі цієї загрози – Україна.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Все политики делятся на два класса: те кто прикрываясь добром творят зло, и тех кто творит зло не прикрываясь ничем."

Главное за ночь: новые коммунальные тарифы и трагедия в море

Интим с четырехлетней: новые факты о родителях-извращенцах шокируют еще больше

Погода на 17-21 июня: украинцев знатно подогреет

Украинским медикам наобещали золотые горы

Цены в Киеве сравнили с другими туристическими столицами: где дешевле

Курс биткоина на 18 июня: криптовалюта снова меняет позиции

Мова и язык: писатель шокировал правдой об украинцах через 20 лет

Мы исчезаем: Украина попала в черный список

Коммунальщики нашли действенный способ борьбы с автохамамы: фото

Погода на 18 июня: непогода оставит украинцев в покое

С анализами в ЗАГС: украинцев шокировали новыми правилами бракосочетания

Во время ЧМ-2018 могут быть освобождены узники Кремля – Климкин

Погода на воскресенье: стихия добьет украинцев адским коктейлем

Стала известна судьба задержанных на ЛГБТ-марше

Накипело: пассажиры устроили дикий скандал из-за убогих вагонов Укрзализныци

Гроза обесточила полсотни населенных пунктов: подробности

Евродепутат заявила об информатаке в Украине: звонили якобы из АП

Пенсии по-новому: чего ждать украинцам

Мороженое не спасет: Супрун развенчала миф о жаре

Украинский вундеркин покорил США невероятным изобретением