USD28.2033

Перевiрити себе у списках виборцiв вiнничани можуть через он-лайн сервiс на сайтi Державного реєстру

Через мiсяць у Вiнницi як i в Українi в цiлому вiдбудуться мiсцевi вибори, i для того, щоб у цей день не виникало питань, щодо наявностi у списках виборцiв, вiнничанам варто перевiрити себе у списках виборцiв. Це можна зробити як  через Iнтернет в он-лайн сервiсi «Особистий кабiнет виборця», або ж прийти у  вiддiл ведення Державного реєстру виборцiв м.Вiнницi  за адресою: вулиця 50-рiччя Перемоги, 7. каб.337, – повідомляє Департамент у справах ЗМІ Вінницької міської ради.

Вiддiл ведення Державного реєстру виборцiв м.Вiнницi постiйно працює над удосконаленням спискiв вiнничан, щоб люди рiзного вiку мали можливiсть без проблем i перешкод висловити своє волевиявлення пiд час виборiв. Зазвичай найбiльше цей процес активiзується за тиждеь до голосування. Тож зараз саме час перевiрити себе у списках виборцi. Люди мають кiлька варiантiв уточнити свої даннi: звернутись до самого вiддiлу ведення Державного реєстру виборцiв у Вiнницi (вул.. 50-рiччя Перемоги,7) або через Iнтернет  (https://www.drv.gov.ua).

«Останнiми днями до вiддiлу звернення Державного реєстру виборцiв зросла кiлькiсть дзвiнкiв вiд людей, якi цiкавляться де розташований їхнiй округ. Цю, та чимало iншої iнформацiї вони можуть дiзнатися на сайтi Центральної виборчої комiсiї http://www.cvk.gov.ua/ . Якщо обрати роздiл «Мiсцевi вибори 2015», потiм «Виборчi округи», «Вiнницька область», можна побачити, виборчi округи, якi розташованi на територiї Вiнницi i адреси будинкiв, якi вiдносяться до того чи iншого округу. Пiсля реєстрацiї кандидатiв iнформацiя про них буде також оприлюднена на цьому сайтi ЦВК», – розповiв начальник вiддiлу ведення Державного реєстру виборцiв м. Вiнницi Анатолiй Синявський.

Читайте также:

Станції велопрокату «Nextbike» припинили роботу

Перевiрити себе у списках виборцiв вiнничани можуть через он-лайн сервiс на сайтi Державного реєстру https://www.drv.gov.ua через «Особистий кабiнет виборця». Скористатись ним можна зареєструвавшись у цьому роздiлi i заповнивши картку запиту, людина отримає вiдповiдь на електронну адресу. Важливо пiд час оформлення запиту ретельно перевiрити правильнiсть вказаного прiзвища, iм’я та по-батьковi, якi повиннi спiвпадати iз записом у паспортi. Мова заповнення – українська.

Читайте также:

Більше половини призовників Вінниці не з’явились до військкоматів

Також люди можуть уточнити свої даннi, звернувшись  до вiддiлу ведення Державного реєстру виборцiв у Вiнницi (вул.. 50-рiччя Перемоги,7). Як зазначив Анатолiй Синявський, бажано, щоб люди приходили завчасно, адже буває, що виборцi цiкавляться цими питаннями в останнi днi, i тодi виникають черги.

«У цьому роцi постановою Верховної ради України було збiльшено площу мiста Вiнницi, приєднанням територiй сусiднiх сiльських рад. Тобто до мiста приєдналося бiльш нiж 2600 виборцiв. Цим людям, у зв’язку з переведенням в iншу виборчу дiльницю, потрiбно особливо звернути увагу на перевiрку своїх даних. Виборцi з мiкрорайонiв Академiчне та Агрономiчне голосуватимуть у примiщення Аграрного унiверситету», – наголосив Анатолiй Синявський.

Для довiдки.

Вiддiлення ведення Державного реєстру виборцiв у Вiнницi знаходиться за адресою: вулиця 50-рiччя Перемоги, 7. каб.337

Вiддiл працює, на перiод виборiв, щодня з 9:00 до 18:00, обiд – з 13 до14 години, крiм 26 27 вересня. У п’ятницю, суботу, недiлю та святковi днi графiк роботи з 9:00 до 17:00. При собi потрiбно мати паспорт.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"«Когда у власти не хватает аргументов, она начинает втягивать в политику детей». "

Вінниця тримає першість за кількістю підписаних декларацій із сімейними лікарями

Українська армія отримала нову партію танків Т-72

Вінничани побачать виставу із закритими очима

Ольга Богомолець: Уряд принципово не виконує рекомендацій ООН у сфері захисту прав людини

Голову Козятинської райради взяли на хабарі

У Facebook Messenger доступна нова функція

У Вінниці завершують будівництво іще одного муніципального будинку

Словакия – Украина: “сине-желтых” ждет “соколиная охота”

Климкин и Волкер: Политическое давление на Россию надо усилить

У мережі з’явилося зворушливе останнє відео послання Стена Лі (відео)

В Украине запретили фильм с Зеленским в главной роли

Усик сказав, чому не хоче звання “Герой України”

Почему не заработают российские санкции против Украины

Коноплянка: Мне запомнилось, что мы не уступаем Словакии

Гигантскую суперземлю обнаружили у ближней звезды

Я от бабушки ушел. Галкин рассказал о разводе с Пугачевой

Слежка за синагогой: раввин говорит о доказательствах против НАБУ

Народні депутати підготували черговий законопроект, що може вбити свободу слова

Религия не позволяет: Рабинович передумал идти в президенты

Путина опозорили во время встречи с женщиной: Мнется у трапа, а выйти не может