NewsOnline24

Підрозділи, які ліквідовують наслідки обстрілів, забезпечені усім необхідним — Клименко

Фото Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко відвідав з робочими поїздками Черкаси та Чернігів, де провів зустрічі з керівниками обласних військових адміністраціїй й органів системи МВС.

Як передає Укрінформ, про це Клименко повідомив у Телеграмі. 

У фокусі уваги під час зустрічей з посадовцями була тема безпеки, зокрема на вулицях населених пунктів й у навчальних закладах, а також протидія шахрайствам та підтримка родин постраждалих поліцейських і рятувальників.

Серед обговореного також – взаємодія під час ліквідації наслідків ворожих обстрілів і допомога населенню.

«Алгоритми роботи відпрацьовані чітко. Підрозділи забезпечені всім необхідним, додаткові потреби теж враховані», — підсумував міністр.

У межах поїздки Клименко відвідав також Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, де дислокується Національний університет цивільного захисту, релокований із Харкова. «Наш обовʼязок – забезпечити майбутнім рятувальникам та професійним викладачам гідні умови навчання і праці», — наголосив він.

За словами глави МВС, роботи ще багато, але важливо, що процеси осучаснення освітніх програм і практичної підготовки вже тривають.

Як повідомляв Укрінформ, Клименко взяв участь у нараді під керівництвом Президента Володимира Зеленського щодо безпекової ситуації та перспектив розвитку міста Славутич і зони відчуження. 

Фото: Telegram Ігоря Клименка 

www.ukrinform.ua

Exit mobile version