Підсумки 14 змагального дня Олімпіади-2024: срібло Лузан і Рибачок

Україна втратила 3 позиції у медальному заліку.

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок зі срібними медалями Олімпійських ігор-2024.

10 серпня Людмила Лузан та Анастасія Рибачок виступали у фіналі змагань з веслування на каное-двійках на 500 метрів. Українки змогли фінішувати другими та завоювали срібні медалі Олімпійських ігор.

Ще одну нагороду Україні гарантувала Ірина Коляденко. Вона вийшла до фіналу змагань з вільної боротьби (62 кг). На своєму шляху українка здолала Орхон Пуревдорж з Монголії, Біляну Дудову з Болгарії та Айсулуу Тинибекову з Киргизстану. У фіналі Олімпіади вона побореться з японкою Мотокі Сакурою. Сутичка запланована на 10 серпня, початок – о 21:35.

У фінальній частині індивідуального багатоборства з художньої гімнастики виступила українка Таїсія Онофрійчук. Вона посіла дев’яту сходинку з 128.400 бала. Варто зазначити, що українка під час своїх спроб двічі грубо помилилася – впустила обруч і м’яч.

Крім того, у кваліфікації стрибків у воду з 10-метрової вишки змагався Олексій Середа. Він посів п’яту сходинку, кваліфікувавшись до основної частини змагань.

За підсумками 14 змагального дня США продовжує очолювати медальний залік, а Україна втратила 3 позиції.