NewsOnline24

Політика подвійний стандартів: чому представники місії ОБСЄ «не помічають» війська РФ на Донбасі

Заступник глави спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг заявив, що члени місії бачили на Донбасі чоловіків із розпізнавальними знаками РФ, але додав, що таку куртку можна придбати “в будь-якому місці”.

І така заява звучить на п’ятому році війни в Україні, коли ми вже втратили частину нашої землі. Майже 2 мільйони вимушених переселенців, втрачені домівки, тисячі загиблих, десятки тисяч поранених, скалічені долі…

Я пам’ятаю: вже перших днів війни на Луганщині ми були обурені сліпотою та упередженістю представників місії ОБСЄ, в якій було багато росіян. Були випадки, коли після відвідин українських блокпостів починався обстріл з боку російських найманців.

Тоді я особисто виїжджала в Станично-Луганський район, де в 10 метрах від кордону з Росією горіли хати. Все фіксувалося, але у підсумку звіти ОБСЄ були неоднозначні.

Подібні заяви моніторингової місії про відсутність доказів перебування російських окупантів на Донбасі говорить про те, що українська дипломатів на чолі з міністром закордонних справ Клімкіним та під патронатом президента Порошенка остаточно провалена.

І тут – питання, яке, до речі, лобіює Порошенко: чи можна запрошувати миротворчу місію на територію окупованого Донбасу. А чи не планують наші горе-можновладці перетворити Донбас у чергове заморожене Придністров’я?

(Еще нет голосов, оставьте первым)

Exit mobile version