USD28.2033

Пороговий бал, рівні складності та два вилучених предмети: зміни до правил складання ЗНО.

Пороговий бал, рівні складності та два вилучених предмети. Цього року абітурієнтам у центрі оцінювання якості освіти готують декілька змін до правил складання ЗНО та вступу до вишів. Реєструватися випускники цього року та минулих років будуть у три етапи. Подробиці нововведень – далі у сюжеті. Цього року абітурієнти складатимуть водночас і тест з української та літератури й підсумкову атестацію з цих предметів.

Окрім усього ще одне нововведення – не набрав пороговий бал з мови – позбавлений можливості складати іспити з інших предметів. При цьому атестат про середню освіту отримають всі, адже ДПА будуть оцінювати за шкільною системою – від одного до дванадцяти балів. Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Питання для ДПА будуть зірочкою окремо виділені. Але якщо він не пройшов поріг “здав” на ЗНО з української мови та літератури по питаннях ЗНО, то він не отримує ніякої оцінки. А раз він її не отримує, то навіщо витрачати сили та ходити на інші предмети, якщо сертифікат дійсний один рік і скрізь обов”язкові мова та література.

Читайте также:

Ви маєте право на адвоката або новий закон про захист при обшуках

Таке нововведення, пояснюють, допоможе ВИШам оптимально вибирати абітурієнтів та дати можливість учням проявити свої знання. До того ж рівні тестів з мови і математики можна буде обирати – складний чи базовий, а всесвітню історію та літературу складати й зовсім не будуть. Окрім того, дві тисячі п”ятнадцятий стане останнім роком, коли випускники технікумів вступатимуть до університетів без ЗНО.

Читайте также:

Порошенко едва не покалечили в Днепре: появилось видео

Анатолій Бабічев директор Департаменту науки та освіти ХОДА З наступного року всі ті, хто забажає продовжити навчання в університетах, академіях, інститутах, мають складати зовнішнє незалежне оцінювання. Учні профтехосвіти вже й сьогодні здають ЗНО. Зареєструватися на ЗНО випускники зможуть з п”ятого січня до двадцятого лютого наступного року у три етапи, як і раніше. Але тепер пакет документів на школярів збиратимуть педколективи. Учням же треба буде вказати при реєстрації напрямок пріоритету. Що стосується абітурієнтів з зони АТО, то реєструватимуть їх у Харківській та Дніпропетровській областях. Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Наголошую, ми робимо тільки реєстрацію і розсадку абітурієнтів по пунктах тестування на території Луганської та, відповідно, Донецької областей. У минулому році цього не було.

В цілому ж у дві тисячі п”ятнадцятому ЗНО на Харківщині складатимуть вісімнадцять з половиною тисяч абітурієнтів, дванадцять з половиною з них – цьогорічні випускники. Подробиці та умови вступу можно дізнатися на сайті регіонального центру оцінювання. Олеся Гузун, Вадим Макарюк. “Вісті”.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."

Рада может отменить уголовную ответственность за незаконное обогащение

Запасаться кэшем: доллар больно ударит по ценам

Невероятное везение: как прокурор-антимайдановец получил важную должность в ГПУ

Десятки тысяч военных прибудут в Украину: что надо знать о новом законе

Останетесь без гроша: украинцам посоветовали забыть о микрокредитах

Зарплата Порошенко: заработал “копейки” и те раздал

Теракт в Кабуле: украинец рассказал о чудесном спасении

Свитолина вылетела с Australian Open, но установила рекорд

Умер в страшных муках: шалости украинских подростков закончились трагедией

Какой позор: разгорелся скандал из-за выступления друга Януковича на украинском канале

Война на Донбассе: боевики взялись за мирное население

Новые кредиты и золотовалютные резервы: выплата долгов “разденет” Украину

Украинские воины против орков: снайпер назвал кардинальное отличие

Трагически скончалась актриса, фильмы с которой видели все

Не устоял под огнем минометов: подробности смерти бойца, которого оплакивает Украина

Крупнейшая бригада ВСУ покинула Донбасс: трогательные кадры

Женщина третього тысячелетия: сеть кипит из-за выходки жены Луценко

Легко и быстро: 8 рецептов самой вкусной лазаньи

Без виз можно будет путешествовать в еще более 20 стран мира

Молодые украинки трагически погибли на Южном Буге