USD28.2033

Право на проживання для іноземця

Часто трапляється ситуація, коли людина приїжджає вчитися, працювати або просто жити на інше місце. Нерідко, навіть в іншу країну. І тут він стикається з низкою труднощів. Адже не всіма благами цивілізації і правами іншої країни може користуватися іноземець. Виникає необхідність отримання посвідки на проживання. Вид на проживання це законодавчий офіційний документ, який видається іноземцю,який на законних підставах має право проживати на території конкретної держави.

Проживання на території конкретної країни має мати певний період. Кожна країна встановлює цей період самостійно, виходячи з критеріїв законодавчої бази своєї держави. Попросту кажучи, вид на проживання в Україні це паспорт, який дає офіційне право на проживання. Що, в свою чергу, має на увазі користування медичними, соціальними послугами, законне право отримати роботу і освіту. Але просто за власним бажанням отримати право на проживання не вийти.

А все б громадяни почали повальну міграцію в ті держави, які мають кращий рівень життя. Тому певні критерії, який припускають отримання посвідки на проживання. Хто їх не має, не може отримати дозвіл на імміграцію, і тому проживають в чужій країні нелегально. А якщо людина і кандидат на отримання виду на проживання уклав офіційно шлюб з громадянином або громадянкою цієї країни, тодружина має право на постійне проживання разом з чоловіком в його країні. Вона без жодних проблем отримає дозвіл на проживання. Буває, що близькі люди загубилися в важкі і важкі для країни часи. Це може бути війна чи вимушена еміграція одного з подружжя.

Читайте также:

Епифаний сказал, насколько реально вести переговоры с Онуфрием

Читайте также:

Выборы президента 2019. Текущий список кандидатов

І ось коли все закінчилося, подружжя і вся сім’я можуть возз’єднатися. Нерідко підприємець або просто ділова людина має певний капітал, який готовий інвестувати на економіку іншої країни. В цьому випадку цей бізнесмен може безперешкодно отримати посвідку на проживання в цій країні. Природно, якщо він сам того бажає. Якщо це діяч культури або спорту, то може прославити себе на благо іншої країни і отримати в ній законне право на постійне проживання. Право на проживання можуть отримати біженці. Іноді іноземці корінними жителями за своїм походженням тієї країни, де хочуть отримати посвідку на проживання.

Щоб уникнути багатьох труднощів і затримок при оформленні посвідки, іноземному громадянину доцільно звернутися до фахівців в юридичну фірму. Це може гарантувати йому отримання посвідки на проживання. ВНЖ дозволяє іноземному громадянинові легально проживати в Україні, він отримує ті ж права, що і населення її країни, навіть дозвіл на роботу іноземця вже не буде необхідним при працевлаштуванні.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В управлении государством главное – соблюдать все формальности, а на мораль можно и не обращать внимания. "

© Марк Твен

За особистою поразкою Порошенка все ж таки стоїть щось більше – соціолог

Вінничан просять розрахуватися за газ

На Калинівському арсеналі будують нові сховища

У Вінниці взялися за капітальний ремонт дворів

Гройсман на Вінниччині перевіряв дороги

Короткометражный фильм о матери-одиночке на Донбассе поборется в Каннах

Еврокомиссия отметила прогресс Facebook, Google и Twitter в борьбе с фейками

Офіційна Росія передала Україні два полум’яні “привіти”

Huawei заключила договора о развертывании 5G по всему миру

Десять причин розгромної поразки Порошенко

Заседание ВСК по делу Гандзюк происходит в закрытом режиме

Samsung отложил старт продаж гибкого смартфона

На Чилдрен Кинофесте покажут “Лес призрачной совы”, “Зоопарк” и “Я – Уильям”

Киевстар установил в столице базовую станцию для 5G

Президент мечты

Количество переселенцев из оккупированных Крыма и Донбасса превысило 1 миллион 374 тысячи

Американский телескоп сделал новый снимок Крабовидной туманности

В США умер известный продюссер

Кому відійшли голоси “противсіхів”

Енергетичні виклики знову стали актуальними для України