USD28.2033

Про Гіммлера ворожого і Гіммлера хорошого. До тижня видачі Тимура Тумгоєва

Про Гіммлера ворожого і Гіммлера хорошого. До тижня видачі Тимура Тумгоєва

У ніч на 12 вересня Генеральна прокуратура України (Генеральний прокурор – Юрій Віталійович Луценко) екстрадувала в Російську Федерацію Тимура Тумгоєва. За запитом Федеральної служби безпеки Росії.

Рядок не бувшої історії

Державна служба безпеки не винахід Путіна – коріння глибоке. І розлоге: скажімо, серед шести управлінь гіммлерівського Головного управління імперської безпеки (РСХА) були не лише політичні, як от четверте  — Гестапо, а й п’яте — кримінальна поліція (кріпо), що переслідувала кримінальників: крадіїв, хуліганів, шахраїв, тобто справжніх злочинців. То що ж, з Гестапо треба було воювати, а з Кріпо — милуватись?

Уявіть картинку: 1942-й рік, на нейтральну полосу заїздить автозак і звідти, від беріївських вертухаїв до гіммлерівських есесманів, потяглась цівка бідолах з сидорами. Сюр, що Лаврентію Павловичу і не снився. А ось Юрій Віталійович вчинив подібне наяву. І не поперхнувся.

Рядок ганебної сучасності

Минув тиждень: видавці Тумгоєва не каються, ще й приндяться: мовляв Тумгоєв злочинець, терорист, російський громадянин, який користі Україні не приніс, ще й людина погана.

Чи є Тумгоєв злочинцем, тим більше, терористом? Може так, а може й ні, принаймні, чинних судових рішень щодо цього немає. Взагалі, це має значення, але не цього разу: гіммлерам не видають ні законослухняних громадян, ні менш слухняних.

Читайте также:

Турция или США: кто переломит ситуацию в Сирии?

За духом закону, Україна в особі ГПУ не мала жодного права передавати Тумгоєва державі-агресорові – політолог

Чи є Тумгоєв російським громадянином? Напевно є, принаймні, був. Взагалі, це має значення, але не цього разу: гіммлерам не видають ніяких громадян, як і осіб без громадянства.

Чи помагав Тумгоєв Україні, зокрема участю в АТО? Мабуть так, а може й ні. Взагалі, це має значення, але не цього разу: гіммлерам не видають ні героїв АТО, ні індиферентних, ні, навіть, злостивих.

Чи має значення особистість Т. Тумгоєва? Взагалі має, але не цього разу: гіммлерам не видають нікого!

Рядки найближчого майбутнього

Читайте также:

Психічна атака: для РПЦ і її філіалу УПЦ МП хресна хода – це огляд військ

З Генпрокуром ясно – гнати вшию і негайно (однак Путіну не видавати: ні для покарання, ні для нагородження). Втім, особисто я не сподіваюсь: ні на його звільнення, ні на велику користь від того. Бо він лише гвинтик владної машини: змінили президентського Шокіна на президентського Луценка і що?

Юрій Віталійович щиро дивується: чого напались, я ж вчинив згідно законодавства України і міждержавних угод з Росією?

Речник Генеральної прокуратури вторить: “Його (Тумгоєва) було передано з додержанням вимог чинного національного законодавства та міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України та які регулюють відносини з питань екстрадиції між Україною та Російською Федерацією”.

І обидва мають рацію! Хоч не повну: якщо законодавство передбачає видачу людей гіммлерам, то чесні люди злочинне законодавство не виконують.

Менше з тим: чому після чотирьох років російської агресії, українське законодавство усе ще передбачає співпрацю з агресором, аж до видачі людей в його лабети?! Хто за це відповідальний? І хто після цього ще підтримує порошенківську парламентську більшість і його самого, не дай Боже, на другий термін?

Видача Тумгоєва справа не лише підла, протиправна, а й трагічна — занапащають людину. Причому, від імені Української держави, зганьбивши нас усіх. Як громадянин цієї держави я теж приношу вибачення.

Але не тільки: я ще й вимагаю негайного звільнення Генерального прокурора (разом з поплічниками), і пропоную: на жодних виборах — жодного голосу такій владі.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политики всегда всё врут!"

© Владимир Андреев

Как усмирить правое движение в Украине? Два сценария Банковой

Депутаты заставят всех украинцев застраховаться, иначе – штраф

Рада поддержала введение санкций против владельцев 112 и Newsone

Порошенко Семочко не сдаст – Бутусов

“Почему вас беспокоит моя жизнь? Другие лезут на Эверест и ничего”, – в Украину пришла страшная подростковая лихорадка, “группы смерти” отдыхают

ЕСПЧ продлил запрет для ГПУ на доступ к данным Седлецкой

Сохранить западную демократию от вырождения может только политика нулевой толерантности к преступным авторитарным режимам

Лавров отличился очередным бредом о кораблях НАТО в Азовском море: нашел крайнего

Не купи кота в мешке: топ евроблях, которые лучше обходить десятой дорогой

Парубий поругался с Вилкулом в Раде: Развели тут гундяевщину

Шулипа: Со сталинских времен человекоубийственная система власти в России кардинально не изменилась

Телеканал «Интер» активно реанимирует «языковой вопрос»

В центре Херсона массовая паника, спасают детей, возможен страшный взрыв

США предложили украинской армии фрегаты Oliver Hazard Perry – СМИ

Украсть миллиард: как “Леша Мерседес” превратился в “Лешу Range Rover’а”

Кличко: Киевсовет должен сохранить надбавки столичным учителям

В ОБСЕ рассказали, почему в зоне АТО продолжаются боевые действия

У наших соседей есть традиция – самим устроить теракт, обвинить в нем кого-то и напасть. Мы для них источник ненависти – блогер

Нелегитимная Госдума РФ грозит Украине “катастрофой” – заявление

В Виннице жители многоэтажки вышли на протест против строительства автомойки